Úvodní strana

 TOPlist

  Informace klubu
O nás.....
 Z historie
Názvosloví
Kata
Zkušební řád ČSKe

Trénování

Kde nás najdete
Naši trenéři
Kontakty
Nábor

Soutěže karate

Výsledky SK
 TOP úspěchy
Kalendář akcí

Akce pořádané SK

Soustředění
Letní kemp
Klubová soutěž
Naši nejlepší

Fotogalerie

 

Sponzor

 

Návštěvní kniha

 

Výsledky dosažené v roce 2019

 
   
  Velká cena města Trutnova - 2.3.2019  
     
  Umístění:  
  Štěpán Svoboda 1. místo kata mladší žáci 10-11 let do 7.kyu
  Víctor Sánchez 3. místo kata mladší žáci 10-11 let do 7.kyu
  Jan Hoffmann 1. místo kata starší žáci do 7.kyu
  Věra Jankovská 3. místo kata starší žákyně do 7.kyu
  Rozálie Horadová 2. místo kata dorostenky
  1. místo kata team juniorky
  Denisa Brejchová 1. místo kata dorostenky
  1. místo kata juniorky
    3. místo kumite dorostenky do 54 kg
  1. místo kumite juniorky do 53 kg
  1. místo kata team juniorky
  Daniel Brejcha 3. místo kata dorostenci
  3. místo kata junioři
  2. místo kata muži
    2. místo kumite dorostenci do 57 kg
    1. místo kumite junioři do 55 kg
  1. místo kata team junioři
  Dominik Zachař 3. místo kata junioři
Matěj Lippert 1. místo kumite dorostenci do 63 kg
    1. místo kumite junioři do 68 kg
  1. místo kata team junioři
Jan Pajkrt 1. místo kata team junioři
David Soběslavský 2. místo kumite junioři nad 76 kg
Filip Janda 2. místo kumite muži do 84 kg
     
     
Pohár nadějí - 6.4.2019  
   
Umístění:  
Václav Hudeček 2. místo kata žáci 7 let do 7.kyu
  1. místo kata team žáci 6-8 let do 6.kyu
Marek Nový 1. místo kata team žáci 6-8 let do 6.kyu
Matyáš Richter 1. místo kata team žáci 6-8 let do 6.kyu
Leontýna Karvánková 3. místo kata žákyně 7 let do 7.kyu
  2. místo kata team žákyně 6-8 let do 6.kyu
Klára Hrabalová 2. místo kata team žákyně 6-8 let do 6.kyu
Leila Sánchez 2. místo kata team žákyně 6-8 let do 6.kyu
Žofie Řeháková 2. místo kata žákyně 9 let do 7.kyu
  1. místo kata team žákyně 9-11 let do 6.kyu
Jan Hoffmann 1. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
  3. místo kata team žáci 9-11 let do 6.kyu
Štěpán Svoboda 3. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
  3. místo kata team žáci 9-11 let do 6.kyu
Dalibor Kolínko 3. místo kata team žáci 9-11 let do 6.kyu
Anna Karvánková 3. místo kata žákyně 10-11 let do 7.kyu
  1. místo kata team žákyně 9-11 let do 6.kyu
Vendula Fafková 1. místo kata team žákyně 9-11 let do 6.kyu
David Vobecký 1. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
Barbora Podveská 3. místo kata žákyně 12-13 let do 7.kyu
Eliška Fidlerová 2. místo kata starší žákyně
  1. místo kata team 14-18 let
Eliška Mihalčatinová 3. místo kata starší žákyně
  1. místo kata team 14-18 let
Daniel Brejcha 1. místo kata dorostenci
Vladimír Fafek 3. místo kata dorostenci
  2. místo kata team 14-18 let
Jakub Fidler 2. místo kata team 14-18 let
Denisa Brejchová 1. místo kata dorostenky
  1. místo kata team 14-18 let
Jan Pajkrt 1. místo kata junioři
Dominik Zachař 2. místo kata junioři
  2. místo kata team 14-18 let
     
     
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 1.kolo - 7.4.2019  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 2. místo kata junioři
  3. místo kumite junioři do 55 kg
  Jakub Fidler 2. místo kata team dorost + junioři
  Vladimír Fafek 2. místo kata team dorost + junioři
  Dominik Zachař 2. místo kata team dorost + junioři
  Denisa Brejchová 2. místo kata juniorky
  2. místo kata team dorostenky + juniorky
Eliška Mihalčatinová 2. místo kata team dorostenky + juniorky
Eliška Fidlerová 2. místo kata team dorostenky + juniorky
David Soběslavský 3. místo kumite junioři nad 76 kg
  Linda Skalová 3. místo kumite ženy U21 do 68 kg
     
     
Grand Prix Ústí nad Labem - 4.-5.5.2019  
     
  Umístění:  
Marek Nový 3. místo kata žáci 6-8 let do 7.kyu
  Dalibor Kolínko 1. místo kata team žáci 6-10 let
  Štěpán Svoboda 3. místo kata žáci 9-11 let do 7.kyu
    1. místo kata team žáci 6-10 let
  Víctor Sánchez 3. místo kata žáci 9-11 let do 7.kyu
    1. místo kata team žáci 6-10 let
David Vobecký 3. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
Věra Jankovská 3. místo kata žákyně 12-13 let do 7.kyu
  Daniel Brejcha 1. místo kata dorostenci
  Vladimír Fafek 1. místo kata team dorostenci + junioři
  Jakub Fidler 1. místo kata team dorostenci + junioři
  Dominik Zachař 1. místo kata team dorostenci + junioři
  Matěj Lippert 3. místo kumite dorostenci do 63 kg
  Denisa Brejchová         2. místo kata juniorky
    1. místo kumite dorostenky do 63 kg
    1. místo kata team dorostenky+juniorky
  Eliška Mihalčatinová 1. místo kata team dorostenky+juniorky
  Eliška Fidlerová 1. místo kata team dorostenky+juniorky
  Linda Skalová 3. místo kata ženy U21
    2. místo kumite ženy U21 do 68 kg
     
     
Mistrovství Moravy a Slezska - 18.5.2019  
     
  Umístění:  
  Václav Hudeček 1. místo kata žáci 5-7 let do 7.kyu
  Vojtěch Bureš 3. místo kata žáci 5-7 let do 7.kyu
  Marek Nový 2. místo kata žáci 8-9 let do 7.kyu
  Leila Sánchez 2. místo kata žákyně 8-9 let do 7.kyu
  Jan Hoffmann 1. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
  Víctor Sánchez 2. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
  Daniel Brejcha 2. místo kata dorostenci
    1. místo kata junioři
    1. místo kumite dorostenci do 57 kg
    1. místo kumite junioři do 55 kg
  Denisa Brejchová         3. místo kata dorostenky
    1. místo kata juniorky
    1. místo kumite dorostenky do 54 kg
    1. místo kumite juniorky do 53 kg
     
     
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2.kolo - 1.6.2019  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 3. místo kata junioři
    2. místo kumite junioři do 55 kg
    1. místo kata team dorost + junioři
    1. místo kata team muži
  Matěj Lippert 3. místo kumite junioři do 68 kg
    1. místo kata team dorost + junioři
    1. místo kata team muži
  Vladimír Fafek 2. místo kata team dorost + junioři
  Jakub Fidler 2. místo kata team dorost + junioři
  Dominik Zachař 2. místo kata team dorost + junioři
  Denisa Brejchová 3. místo kata juniorky
    3. místo kumite juniorky do 53 kg
    2. místo kata team dorostenky + juniorky
    1. místo kata team ženy
  Eliška Mihalčatinová       2. místo kata team dorostenky + juniorky
    1. místo kata team ženy
  Eliška Fidlerová 2. místo kata team dorostenky + juniorky
    1. místo kata team ženy
     
     
MS WUKF Slovensko 2019  
   
Umístění:  
  Štěpán Svoboda 2. místo kata chlapci 10 let do 7.kyu
  Dalibor Kolínko 4. místo kata chlapci 10 let do 7.kyu
Eliška Mihalčatinová 6. místo kata mini kadetky 13 let
  2. místo kata team kadetky 14-15 let
     
 
     
     
     
 
     
     
     
     
     
     
     
 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 
 

 
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 800x600 a vyšší, střední velikost internet explorer (možnosti složky IE), v případě potíží rádi uvítáme Vaše připomínky a návrhy.            webmaster : M.Křížek

 

Scripty - http://scripty.hyperlink.cz