Úvodní strana

 TOPlist

  Informace klubu
O nás.....
 Z historie
Názvosloví
Kata
Zkušební řád ČSKe

Trénování

Kde nás najdete
Naši trenéři
Kontakty
Nábor

Soutěže karate

Výsledky SK
 TOP úspěchy
Kalendář akcí

Akce pořádané SK

Soustředění
Letní kemp
Klubová soutěž
Naši nejlepší

Fotogalerie

 

Sponzor

 

Návštěvní kniha

 

Výsledky dosažené v roce 2018

 
   
  Velká cena města Trutnova - 3.2.2018  
     
  Umístění:  
  Dalibor Kolínko 3. místo kata mladší žáci 7-9 let
  Rozálie Horadová 1. místo kata starší žákyně
  1. místo kata team žákyně - dorostenky
  Eliška Mihalčatinová 3. místo kata starší žákyně
    3. místo kumite starší žákyně do 50 kg
  1. místo kata team žákyně - dorostenky
  Jakub Fidler 3. místo kata starší žáci
  Vladimír Fafek 2. místo kumite starší žáci do 45 kg
  Denisa Brejchová 1. místo kata dorostenky
    2. místo kumite dorostenky do 47 kg
  1. místo kata team žákyně - dorostenky
  Daniel Brejcha 2. místo kata dorostenci
    1. místo kumite dorostenci do 57 kg
  2. místo kata team muži
Jan Pajkrt 1. místo kata dorostenci
    3. místo kumite dorostenci do 70 kg
  2. místo kata team muži
Matěj Lippert 3. místo kumite dorostenci do 63 kg
  2. místo kata team muži
David Soběslavský 1. místo kumite dorostenci nad 70 kg
    3. místo kumite junioři do 76 kg
Filip Janda 2. místo kata junioři
    1. místo kumite junioři do 76 kg
  1. místo kata team muži
David Le 1. místo kata muži
    1. místo kumite muži do 60 kg
  1. místo kata team muži
     
     
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 1.kolo - 11.3.2018  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 3. místo kata dorostenci
    2. místo kata team dorost + junioři
  Jan Pajkrt 2. místo kata team dorost + junioři
  Matěj Lippert 2. místo kata team dorost + junioři
     
     
Wakizaši cup - 24.3.2018  
   
Umístění:  
  Jakub Churavý 2. místo kata žáci 6-11 let do 7.kyu
  Barbora Podveská 3. místo kata žákyně 12-15 let do 7.kyu
  Taras Putimtsev 3. místo kata žáci 12-15 let do 7.kyu
  František Tichý 3. místo kata žáci 12-15 let do 7.kyu
  Rozálie Horadová 2. místo kata starší žákyně
  Matyáš Miller 2. místo kata starší žáci
  2. místo kata team žáci
  Vladimír Fafek 2. místo kata team žáci
  Jakub Fidler 2. místo kata team žáci
  Eliška Mihalčatinová 1. místo kata team dorostenky
  Eliška Fidlerová 1. místo kata team dorostenky
  Denisa Brejchová 2. místo kata dorostenky
  1. místo kata team dorostenky
  Daniel Brejcha 1. místo kata dorostenci
  1. místo kata team muži
  2. místo kumite dorostenci do 55 kg
  David Soběslavský 1. místo kumite dorostenci nad 70 kg
  Linda Skalová 1. místo kata juniorky
  Jan Pajkrt 3. místo kata junioři
  1. místo kata team muži
  Matěj Lippert 1. místo kata team muži
Filip Janda 2. místo kata junioři
  2. místo kata team muži
  3. místo kumite junioři do 75 kg
David Le 2. místo kata team muži
  Eva Skalová 2. místo kata ženy +35 let
     
     
Pohár nadějí - 7.4.2018  
   
Umístění:  
Marek Churavý 2. místo kata žáci 9 let do 7.kyu
  2. místo kata team žáci 9 let do 7.kyu
  1. místo kumite žáci 5-9 let nad 30 kg
Dalibor Kolínko 1. místo kata žáci 9 let do 7.kyu
  2. místo kata team žáci 9 let do 7.kyu
Štěpán Svoboda 3. místo kata žáci 9 let do 7.kyu
  2. místo kata team žáci 9 let do 7.kyu
Jakub Churavý 2. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
  3. místo kata team žáci 10-12 let do 7.kyu
Antonín Skala 3. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
  3. místo kata team žáci 10-12 let do 7.kyu
Kvido Kefurt 1. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
Filip Vobecký 3. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
  3. místo kata team žáci 10-12 let do 7.kyu
František Tichý 3. místo kata dorostenci do 7.kyu
Jakub Fidler 3. místo kata team žáci 10-12 let
Matyáš Miller 3. místo kata team žáci 10-12 let
Tomáš Urban 3. místo kata team žáci 10-12 let
Rozálie Horadová 1. místo kata starší žákyně
Eliška Mihalčatinová 3. místo kata starší žákyně
  1. místo kata team žákyně 13-14 let
  3. místo kumite starší žákyně do 50 kg
Eliška Fidlerová 1. místo kata team žákyně 13-14 let
Daniel Brejcha 1. místo kata dorostenci
  1. místo kata team žáci 13-14 let
Jan Pajkrt 3. místo kata dorostenci
  1. místo kata team žáci 13-14 let
  2. místo kumite dorostenci do 70 kg
Dominik Zachař 3. místo kata dorostenci
  1. místo kata team žáci 13-14 let
Denisa Brejchová 2. místo kata dorostenky
  1. místo kata team žákyně 13-14 let
  1. místo kumite dorostenky do 54 kg
Kristýna Toběrná 3. místo kata dorostenky
Filip Janda 3. místo kata junioři
  2. místo kumite junioři nad 70 kg
David Soběslavský 3. místo kata junioři
  1. místo kumite dorostenci nad 70 kg
Linda Skalová 3. místo kata juniorky
  3. místo kumite juniorky nad 60 kg
     
     
Grand Prix Ústí nad Labem - 21.4.2018  
     
  Umístění:  
  Dalibor Kolínko 3. místo kata team žáci 6-10 let
  Štěpán Svoboda 3. místo kata team žáci 6-10 let
  Marek Churavý 3. místo kata team žáci 6-10 let
  Vladimír Fafek 2. místo kata team dorostenci + junioři
  Jakub Fidler 2. místo kata team dorostenci + junioři
  Dominik Zachař 2. místo kata team dorostenci + junioři
  Denisa Brejchová         3. místo kumite dorostenky do 54 kg
    2. místo kumite juniorky do 53 kg
    1. místo kata team dorostenky+juniorky
  Eliška Mihalčatinová 1. místo kata team dorostenky+juniorky
  Eliška Fidlerová 1. místo kata team dorostenky+juniorky
  Daniel Brejcha 2. místo kata dorostenci
    2. místo kata junioři
    3. místo kumite dorostenci do 52 kg
    1. místo kata team dorostenci+junioři
  Jan Pajkrt 3. místo kumite dorostenci do 70 kg
    1. místo kata team dorostenci+junioři
  Matěj Lippert 1. místo kata team dorostenci+junioři
  David Le 3. místo kata muži U21
    3. místo kata muži
  Linda Skalová 2. místo kumite juniorky nad 60 kg
     
     
Grand Prix Hradec Králové - 28.-29.4.2018  
   
Umístění:  
  Vladimír Fafek 2. místo kata žáci 12-13 let
  Jakub Fidler 3. místo kata žáci 12-13 let
  Eliška Fidlerová 3. místo kata žákyně 12-13 let
  Daniel Brejcha 2. místo kumite dorostenci do 60 kg
  Denisa Brejchová 1. místo kata dorostenky
     
     
X. Kesl Cup - 13.5.2018  
     
  Umístění:  
  Dalibor Kolínko 2. místo kata chlapci do 13 let 8-7.kyu
  Jakub Fidler 2. místo kumite starší žáci do 60 kg
  Vladimír Fafek 2. místo kata starší žáci
    1. místo kumite starší žáci do 45 kg
  Daniel Brejcha 3. místo kata dorostenci
    2. místo kata junioři
    3. místo kumite dorostenci do 52 kg
    3. místo kumite junioři do 61 kg
  Denisa Brejchová         1. místo kata dorostenky
    1. místo kata juniorky
    3. místo kumite dorostenky do 54 kg
    2. místo kumite juniorky do 53 kg
  David Soběslavský 1. místo kumite dorostenci nad 70 kg
    3. místo kumite junioři do 76 kg
     
     
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2.kolo - 19.5.2018  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 2. místo kata dorostenci
    2. místo kata team dorost + junioři
  Jan Pajkrt 2. místo kata team dorost + junioři
  Matěj Lippert 2. místo kata team dorost + junioři
    3. místo kumite dorostenci do 63 kg
  Vladimír Fafek 3. místo kata team dorost + junioři
  Jakub Fidler 3. místo kata team dorost + junioři
  Dominik Zachař 3. místo kata team dorost + junioři
  Denisa Brejchová         2. místo kata team dorostenky + juniorky
  Eliška Mihalčatinová       2. místo kata team dorostenky + juniorky
  Eliška Fidlerová 2. místo kata team dorostenky + juniorky
  Linda Slaková 2. místo kumite ženy U21 do 6 kg
     
     
Lázeňský pohár - 26.5.2018  
     
  Umístění:  
  Štěpán Svoboda 2. místo kata žáci 7-9 let do 7.kyu
  Dalibor Kolínko 3. místo kata žáci 7-9 let do 7.kyu
  Antonín Skala 3. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
  Vladimír Fafek 1. místo kata starší žáci
    1. místo kata team žáci nad 12 let
    2. místo kumite starší žáci do 45 kg
  Jakub Fidler 3. místo kata starší žáci
    1. místo kata team žáci nad 12 let
  Eliška Mihalčatinová 2. místo kata starší žákyně
    1. místo kata team žákyně nad 12 let
    1. místo kumite starší žákyně do 50 kg
  Rozálie Horadová 3. místo kata starší žákyně
  Eliška Fidlerová 1. místo kata team žákyně nad 12 let
  Daniel Brejcha 1. místo kata dorostenci
    2. místo kata team žáci nad 12 let
    1. místo kumite dorostenci do 52 kg
  Jan Pajkrt 2. místo kata dorostenci
    2. místo kata team žáci nad 12 let
  Matěj Lippert 3. místo kata dorostenci
    2. místo kata team žáci nad 12 let
    1. místo kumite dorostenci do 63 kg
  Dominik Zachař 3. místo kata dorostenci
    1. místo kata team žáci nad 12 let
  David Soběslavský 1. místo kumite dorostenci do 76 kg
    2. místo kumite dorostenci OPEN
  Denisa Brejchová         1. místo kata dorostenky
    1. místo kata team žákyně nad 12 let
  Linda Skalová 1. místo kata ženy
    1. místo kumite ženy BRH
  David Le 1. místo kata muži
     
     
O pohár starosty města Chodov - 27.5.2018  
     
  Umístění:  
  Štěpán Svoboda 1. místo kata žáci 6-11 let do 7.kyu
    1. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
  Marek Churavý 3. místo kata žáci 6-11 let do 7.kyu
    2. místo kumite žáci 6-9 let nad 32 kg 7.kyu
  Jakub Churavý 3. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
  Vendula Fafková 2. místo kata žákyně 6-11 let do 7.kyu
  Vladimír Fafek 2. místo kata team mix 15-17 let
    2. místo kumite starší žáci do 50 kg
  Jakub Fidler 2. místo kata dorostenci
    2. místo kata team mix 15-17 let
    1. místo kumite starší žáci do 50 kg
  Dominik Zachař 2. místo kata team mix 15-17 let
  Eliška Fidlerová 3. místo kata starší žákyně
    2. místo kata dorostenky
  Daniel Brejcha 1. místo kata dorostenci
    2. místo kata junioři
    1. místo kata team mix 13-14 let
    2. místo kumite dorostenci do 70 kg
  Matěj Lippert 1. místo kata team mix 13-14 let
    1. místo kumite dorostenci do 70 kg
  Denisa Brejchová         1. místo kata dorostenky
    2. místo kata juniorky
    1. místo kata team mix 13-14 let
     
     
MS WUKF Skotsko 2018  
   
Umístění:  
  Štěpán Svoboda 3. místo kata chlapci 9 let do 7.kyu
  Dalibor Kolínko 4. místo kata chlapci 9 let do 7.kyu
Jakub Fidler  19. místo kata shotokan mini kadeti
  5. místo kata team kadeti 15-17 let
Vladimír Fafek 13. místo kata shotokan mini kadeti
  5. místo kata team kadeti 15-17 let
Dominik Zachař 14. místo kata shotokan kadeti
  5. místo kata team kadeti 15-17 let
Eliška Fidlerová 5. místo kata team mini kadetky 13-14 let
Eliška Mihalčatinová 3. místo kata dívky 12 let do 5.kyu
  2. místo kumite team rotace mini kadetky
  5. místo kata team mini kadetky 13-14 let
Denisa Brejchová 2. místo kata shotokan mini kadetky
    1. místo kumite mini kadetky do 50 kg
  2. místo kumite team rotace mini kadetky
  5. místo kata team mini kadetky 13-14 let
Rozálie Horadová 11. místo kata shotokan mini kadetky
Jan Pajkrt 2. místo kata shotokan mini kadeti
  1. místo kata team mini kadeti 13-14 let
Daniel Brejcha   8. místo kata shotokan mini kadeti
  1. místo kata team mini kadeti 13-14 let
Matěj Lippert 1. místo kata team mini kadeti 13-14 let
David Le 3. místo kata shotokan junioři
  4. místo kata open styles junioři
Linda Skalová 7. místo kata shotokan juniorky
  13. místo kata open styles juniorky
Michal Nosek 1. místo kata hendikepovaní nad 15 let
 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 
     
     
     
     
     
     
     
 
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 
 

 
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 800x600 a vyšší, střední velikost internet explorer (možnosti složky IE), v případě potíží rádi uvítáme Vaše připomínky a návrhy.            webmaster : M.Křížek

 

Scripty - http://scripty.hyperlink.cz