Úvodní strana

 TOPlist

  Informace klubu
O nás.....
 Z historie
Názvosloví
Kata
Zkušební řád ČSKe

Trénování

Kde nás najdete
Naši trenéři
Kontakty
Nábor

Soutěže karate

Výsledky SK
 TOP úspěchy
Kalendář akcí

Akce pořádané SK

Soustředění
Letní kemp
Klubová soutěž
Naši nejlepší

Fotogalerie

 

Sponzor

 

Návštěvní kniha

 

Výsledky dosažené v roce 2017

 
   
  Velká cena města Trutnova - 25.2.2017  
     
  Umístění:  
  Eliška Fidlerová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let
  1. místo kata team žákyně
  Eliška Mihalčatinová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let
  1. místo kata team žákyně
Matěj Lippert 2. místo kata starší žáci
  1. místo kata team dorostenci - junioři
  Vladimír Fafek 3. místo kata starší žáci
  1. místo kata team žáci
  Jakub Fidler 1. místo kata team žáci
  Matyáš Miller 1. místo kata team žáci
  Denisa Brejchová 1. místo kata starší žákyně
  1. místo kata team žákyně
  Daniel Brejcha 1. místo kata dorostenci
    2. místo kumite starší žáci do 45 kg
  1. místo kata team dorostenci - junioři
Jan Pajkrt 2. místo kata dorostenci
  1. místo kata team dorostenci - junioři
David Soběslavský 1. místo kumite dorostenci nad 70 kg
Filip Janda 3. místo kata junioři
     
     
IX. Kesl Cup - 4.3.2017  
     
  Umístění:  
  Veronika Bohuslavová 1. místo kata dívky do 11 let 8-7.kyu
    1. místo kata mladší žákyně 7-9 let
  Matyáš Miller 1. místo kata chlapci do 11 let 8-7.kyu
  Jakub Fidler 1. místo kata chlapci 12-13 let 8-7.kyu
  Kvido Kefurt 3. místo kata chlapci 12-13 let 8-7.kyu
  Jindřich Bukovský 3. místo kata chlapci 12-13 let 8-7.kyu
  Eliška Mihalčatinová 2. místo kata dívky do 11 let 8-7.kyu
  Eliška Fidlerová 1. místo kata dívky do 12-13 let 8-7.kyu
  Adéla Dušková 2. místo kata dívky do 12-13 let 8-7.kyu
  Vladimír Fafek 3. místo kata starší žáci
  Matěj Lippert 2. místo kumite starší žáci do 52 kg
  Daniel Brejcha 3. místo kata dorostenci
  Jan Pajkrt 3. místo kata dorostenci
  Denisa Brejchová         1. místo kata dorostenky
    2. místo kumite starší žákyně do 42 kg
  Filip Janda 3. místo kata muži
    2. místo kumite dorostenci nad 70 kg
  Filip Novák 3. místo kumite muži do 84 kg
     
     
Mistrovství ČR CAOKK - 25.3.2017  
   
  Umístění:  
Antonín Skala 2. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu    
Matyáš Miller 1. místo kata chlapci 11-12 let 8-7.kyu    
  2. místo kata chlapci 11-12 let 6-4.kyu    
    3. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu   
  Jakub Fidler 2. místo kata chlapci 11-12 let 8-7.kyu
Eliška Fidlerová 1. místo kata dívky 11-12 let 8-7.kyu
    2. místo kata team do 16 let   
    2. místo kumite dívky 11-12 let 8-7.kyu   
Eliška Mihalčatinová 2. místo kata dívky 11-12 let 8-7.kyu
    2. místo kata team do 16 let   
    3. místo kumite dívky 11-12 let 8-7.kyu   
Jan Řápek 1. místo kata chlapci 13-14 let do 6.kyu
    2. místo kata chlapci 13-14 let open styles
    3. místo kata team 16-35 let   
Matěj Lippert 3. místo kata chlapci 13-14 let do 6.kyu
    1. místo kata chlapci 13-14 let open styles
    2. místo kumite chlapci 13-14 let 6.kyu+  
Dominik Zachař 2. místo kata chlapci 13-14 let do 6.kyu
    3. místo kata chlapci 13-14 let open styles
Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 13-14 let 5.kyu+
    2. místo kata chlapci 13-14 let open styles
    1. místo kata dorostenci shotokan
David Soběslavský 1. místo kumite chlapci 13-14 let 6.kyu+   
Kristýna Toběrná       1. místo kata dívky 13-14 let do 6.kyu  
    1. místo kata dívky 13-14 let open styles
Denisa Brejchová         1. místo kata dívky 13-14 let 5.kyu+
    2. místo kata dívky 13-14 let open styles
    1. místo kata dorostenky shotokan
    2. místo kata team do 16 let   
    2. místo kumite dívky 13-14 let 6.kyu+   
    3. místo kumite team dívky 13-14 let
Jan Le     2. místo kata dorostenci shotokan
    3. místo kata team 16-35 let
  David Le 1. místo kata junioři shotokan
  1. místo kata junioři open styles
    2. místo kata muži shotokan
    3. místo kata team 16-35 let
     
     
ME WUKF Rumunsko 2017  
   
Umístění:  
Jakub Fidler  2. místo kata chlapci 11 let do 7.kyu
  1. místo kata team chlapci 11-12 let
Matyáš Miller  4. místo kata chlapci 11 let do 7.kyu
  1. místo kata team chlapci 11-12 let
Vladimír Fafek   1. místo kata chlapci 12 let 6-4.kyu
  1. místo kata team chlapci 11-12 let
  2. místo kumite team rotece 11-12 let
Daniel Brejcha   2. místo kata shotokan mini kadeti 6.kyu+
  1. místo kata team mini kadeti 13-14 let
Jan Pajkrt 5. místo kata shotokan mini kadeti 6.kyu+
  1. místo kata team mini kadeti 13-14 let
Matěj Lippert 1. místo kata team mini kadeti 13-14 let
Denisa Brejchová 4. místo kata shotokan mini kadetky 6.kyu+
  2. místo kata team mini kadetka 13-14 let
    3. místo kumite mini kadetka do 45 kg
Eliška Fidlerová 10. místo kata dívky 11 let do 7.kyu
  2. místo kata team mini kadetka 13-14 let
Eliška Mihalčatinová 11. místo kata dívky 11 let do 7.kyu
  2. místo kata team mini kadetka 13-14 let
Filip Janda 1. místo kata team junioři 18-20 let
Jan Le 1. místo kata team junioři 18-20 let
David Le 2. místo kata shotokan junioři 18-20 let
  3. místo kata open styles junioři 18-20 let
    1. místo kata team junioři 18-20 let
Filip Novák 8. místo kata shotokan junioři 18-20 let
František Kocourek 6. místo kata veteráni 56-60 let
 
     
Pohár nadějí - 8.4.2017  
   
Umístění:  
Marek Churavý 2. místo kata žáci 8 let do 7.kyu
Štěpán Svoboda 3. místo kata žáci 8 let do 7.kyu
Veronika Bohuslavová 1. místo kata žákyně 9 let do 7.kyu
Antonín Skala 3. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
Filip Vobecký 3. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
Kvido Kefurt 2. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
Tomáš Urban 3. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
Zuzana Losová 3. místo kata žákyně 12-13 let do 7.kyu
Jindřich Bukovský 3. místo kata dorostenci do 7.kyu
Dominik Zachař 3. místo kata dorostenci
  3. místo kumite dorostenci do 57 kg
Linda Skalová 3. místo kata juniorky
  3. místo kumite juniorky nad 55 kg
     
     
Grand Prix Ústí nad Labem - 29.4.2017  
     
  Umístění:  
  Veronika Bohuslavová 1. místo kata žákyně do 9 let
  Vladimír Fafek 2. místo kata team starší žáci
  Jakub Fidler 2. místo kata team starší žáci
  Matyáš Miller 2. místo kata team starší žáci
  Eliška Mihalčatinová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let
    1. místo kata team starší žákyně
    1. místo kata team dorostenky+juniorky
  Eliška Fidlerová 1. místo kata team starší žákyně
    1. místo kata team dorostenky+juniorky
  Denisa Brejchová         1. místo kata starší žákyně  
    2. místo kata dorostenky
    1. místo kata team starší žákyně
    1. místo kata team dorostenky+juniorky
    1. místo kumite starší žákyně do 42 kg
    3. místo kumite dorostenky do 47 kg
  Daniel Brejcha 3. místo kata starší žáci
    1. místo kata dorostenci
    1. místo kata team starší žáci
    1. místo kata team dorostenci+junioři
    1. místo kumite starší žáci do 45 kg
    3. místo kumite dorostenci do 52 kg
  Jan Pajkrt 2. místo kata starší žáci
    3. místo kata dorostenci
    1. místo kata team starší žáci
    1. místo kata team dorostenci+junioři
  Matěj Lippert 3. místo kata starší žáci
    1. místo kata team starší žáci
    1. místo kata team dorostenci+junioři
    3. místo kumite starší žáci do 60 kg
  David Soběslavský 3. místo kumite dorostenci nad 70 kg
    2. místo kumite dorostenci OPEN
    2. místo kumite team junioři
  Filip Janda 3. místo kata junioři
    3. místo kumite junioři do 76 kg
    3. místo kumite junioři OPEN
    2. místo kumite team junioři
  Jan Le 3. místo kata junioři
    3. místo kumite junioři do 55 kg
    2. místo kumite team junioři
  Linda Skalová 3. místo kata juniorky
 
     
  Přebor Prahy - 6.5.2017  
     
  Umístění:  
Dalibor Kolínko 2. místo kata chlapci do 11 let do 7.kyu
Filip Vobecký 3. místo kata chlapci do 11 let do 7.kyu
  Veronika Bohuslavová 2. místo kata mladší žákyně 10-11 let
  Eliška Mihalčatinová 1. místo kata dívky do 11 let do 7.kyu
Matyáš Miller 2. místo kata starší žáci
Jakub Fidler 3. místo kumite starší žáci do 45 kg
Vladimír Fafek 3. místo kata starší žáci
  Eliška Fidlerová 1. místo kata dívky 12-15 let do 7.kyu
Adéla Dušková 2. místo kata dívky 12-15 let do 7.kyu
Michaela Hrušková 3. místo kata dívky 12-15 let do 7.kyu
  Daniel Brejcha 1. místo kata dorostenci
    2. místo kumite dorostenci do 52 kg
  Jan Pajkrt 2. místo kata dorostenci
    3. místo kumite dorostenci do 63 kg
  Matěj Lippert 2. místo kumite dorostenci do 57 kg
  Dominik Zachař 3. místo kata dorostenci
    3. místo kumite dorostenci do 52 kg
  Denisa Brejchová 2. místo kata dorostenky
    1. místo kumite dorostenky do 47 kg
  Kristýna Toběrná 3. místo kata dorostenky
  David Soběslavský 1. místo kumite dorostenci nad 70 kg
  Filip Janda 3. místo kata junioři
  3. místo kata senioři
    1. místo kumite junioři do 76 kg
  Linda Skalová 3. místo kata juniorky
    2. místo kumite juniorky nad 59 kg
  David Le 1. místo kata muži U21
  3. místo kata senioři
  Eva Skalová 1. místo kata senioři MIX do 7.kyu
  Veronika Kotlanová 2. místo kata senioři MIX do 7.kyu
     
     
Lázeňský pohár - 13.5.2017  
     
  Umístění:  
  Veronika Bohuslavová 2. místo kata žákyně 7-9 let 7.kyu
  Matyáš Miller 3. místo kata žáci 10-11 let 7.kyu
    1. místo kata team žáci do 12 let
  Jakub Fidler 1. místo kata team žáci do 12 let
  Eliška Fidlerová 3. místo kata starší žákyně
    1. místo kata team žákyně nad 12 let
  Eliška Mihalčatinová 1. místo kata team žákyně nad 12 let
    2. místo kumite žákyně nad 35 kg 7.kyu
  Daniel Brejcha 1. místo kata starší žáci
    1. místo kata team žáci nad 12 let
    2. místo kumite starší žáci do 45 kg
  Vladimír Fafek 3. místo kata starší žáci
    1. místo kata team žáci do 12 let
    3. místo kumite starší žáci do 45 kg
  Matěj Lippert 1. místo kata team žáci nad 12 let
    1. místo kumite starší žáci do 60 kg
  Denisa Brejchová         1. místo kata starší žákyně  
    1. místo kata team žákyně nad 12 let
    1. místo kumite starší žákyně do 50 kg
  Jan Pajkrt 1. místo kata dorostenci
    1. místo kata team žáci nad 12 let
  Jan Řápek 2. místo kata dorostenci
  Filip Janda 3. místo kata junioři a senioři
    2. místo kumite junioři nad 76 kg
    2. místo kumite junioři OPEN
     
     
  ME S.K.I.F. Česká republika 2017  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata kadeti
  Denisa Brejchová 4. místo kata kadetky
     
     
Memoriál Miroslava Šianského - 20.5.2017  
   
Umístění:  
  Dalibor Kolínko 3. místo kata chlapci 5-9 let 8-7.kyu
  Denisa Nováková 2. místo kata mladší žákyně 5-9 let
  Matěj Lippert 2. místo kata starší žáci
    2. místo kata team dorostenci-muži
  1. místo kata duo starší žáci
  3. místo kumite starší žáci do 60 kg
  Jan Pajkrt 3. místo kata dorostenci
    2. místo kata team dorostenci-muži
  1. místo kata duo starší žáci
  3. místo kumite starší žáci do 60 kg
  Jan Řápek 1. místo kata dorostenci
    2. místo kata team dorostenci-muži
    3. místo kata duo dorostenci-muži
  Aleksandar Jordanov 3. místo kumite starší žáci do 52 kg
  Jakub Fidler 3. místo kata starší žáci
    2. místo kata duo starší žáci
  2. místo kumite starší žáci do 45 kg
  Matyáš Miller 2. místo kata duo starší žáci
  Eliška Mihalčatinová 1. místo kata dívky 10-13 let 8-7.kyu
  3. místo kata team žákyně
    2. místo kata duo starší žákyně
  Eliška Fidlerová 3. místo kata starší žákyně
  3. místo kata team žákyně
    2. místo kata duo starší žákyně
  Adéla Dušková 3. místo kata dívky 10-13 let 8-7.kyu
  3. místo kata team žákyně
    3. místo kata duo dorostenky-ženy
  Michaela Hrušková 3. místo kata duo dorostenky-ženy
  David Soběslavský 3. místo kumite dorostenci nad 70 kg
Filip Janda 1. místo kata team dorostenci-muži
    1. místo kata duo dorostenci-muži
    2. místo kumite junioři do 76 kg
Jan Le 1. místo kata team dorostenci-muži
    3. místo kata duo dorostenci-muži
David Le 3. místo kata junioři a muži
  1. místo kata team dorostenci-muži
    1. místo kata duo dorostenci-muži
Linda Skalová 3. místo kata juniorky a ženy
  1. místo kumite juniorky nad 59 kg
 
     
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 2.kolo - 28.5.2017  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 2. místo kata dorostenci
    1. místo kata team dorost + junioři
  Jan Pajkrt 3. místo kata dorostenci
    1. místo kata team dorost + junioři
  Matěj Lippert 1. místo kata team dorost + junioři
  Denisa Brejchová 2. místo kumite dorostenky do 47 kg
     
     
Olympiáda dětí a mládeže - 26.-27.6.2017  
     
  Umístění:  
  Eliška Mihalčatinová 2. místo kata team mladší žáci a žákyně
  Daniel Brejcha 3. místo kata starší žáci
    2. místo kata team starší žáci a žákyně
  Jan Pajkrt 3. místo kata starší žáci
    2. místo kata team starší žáci a žákyně
  Denisa Brejchová         1. místo kata starší žákyně  
    2. místo kata team starší žáci a žákyně
 
     
  Bohemia Open - 23.9.2017  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata starší žáci U14    
    2. místo kata dorostenci U16  
    3. místo kumite starší žáci do 45 kg
  Denisa Brejchová 1. místo kata starší žákyně U14
    1. místo kata dorostenky U16
    3. místo kumite starší žákyně do 50 kg
    1. místo kumite dorostenky do 47 kg
  Jan Pajkrt 3. místo kata dorostenci U16
  Matěj Lippert 3. místo kata dorostenci U16
  David Soběslavský 3. místo kumite dorostenci nad 63 kg
     
     
  Mistrovství ČR ČABK - 30.9.2017  
     
  Umístění:  
  Eliška Fidlerová 1. místo kata dívky 12-14 let 8-7.kyu
    2. místo kata team dívky do 13 let
  Eliška Mihalčatinová 2. místo kata dívky 12-14 let 8-7.kyu
    2. místo kata team dívky do 13 let
  Denisa Brejchová         2. místo kata dívky 11-14 let 3.kyu+       
    2. místo kata team dívky do 13 let
    2. místo kumite dívky 13-14 let do 50 kg
  Vladimír Fafek 2. místo kata team chlapci do 13 let
  Matyáš Miller 2. místo kata team chlapci do 13 let
  Jakub Fidler 2. místo kata team chlapci do 13 let
  Jan Pajkrt 1. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu
    1. místo kata team kadeti 14-17 let
  Matěj Lippert 2. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu
    1. místo kata team kadeti 14-17 let
    3. místo kumite chlapci 13-14 let do 65 kg
  Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 11-14 let 3.kyu+    
    1. místo kata team kadeti 14-17 let
  Dominik Zachař 3. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu
    3. místo kumite chlapci 13-14 let do 65 kg
  David Soběslavský 1. místo kumite chlapci 13-14 let nad 65 kg
  Michaela Hrušková 1. místo kata MIX 15-20 let 8-7.kyu
  Veronika Kotlanová 3. místo kata MIX 15-20 let 8-7.kyu
  Filip Janda   1. místo kumite dorostenci do 75 kg
  Eva Skalová 1. místo kata MIX 36 let+
  Pavel Lippert 2. místo kata MIX 36 let+
     
     
NP žactva 2.kolo - 7.10.2017  
     
  Umístění:  
Jakub Fidler 3. místo kata team starší žáci
Vladimír Fafek 3. místo kata team starší žáci
Matyáš Miller 3. místo kata team starší žáci
Denisa Brejchová 3. místo kata starší žákyně
  1. místo kata team starší žákyně
Eliška Fidlerová 1. místo kata team starší žákyně
  Eliška Mihalčatinová 1. místo kata team starší žákyně
     
     
Grand Prix North Bohemia - 14.10.2017
Umístění:
  Vladimír Fafek 1. místo kata mladší žáci 10-11 let
  2. místo kata team žáci
Jakub Fidler 2. místo kata team žáci
Matyáš Miller 2. místo kata team žáci
Rozálie Horadová 3. místo kata starší žákyně
Eliška Mihalčatinová 1. místo kata team žákyně
Eliška Fidlerová 1. místo kata team žákyně
Daniel Brejcha 3. místo kata dorostenci
  1. místo kata team dorostenci
Jan Pajkrt 3. místo kata dorostenci
  1. místo kata team dorostenci
Matěj Lippert 1. místo kata team dorostenci
  David Soběslavský 3. místo kumite dorostenci nad 70 kg
Denisa Brejchová 3. místo kata dorostenky
  1. místo kata team žákyně
    1. místo kumite dorostenky do 47 kg
  Filip Janda 2. místo kumite junioři do 76 kg
Linda Skalová 3. místo kata juniorky
    3. místo kumite juniorky nad 59 kg
David Le 2. místo kata muži U21
     
     
Liberecký pohár - 22.10.2017
 
Umístění:
Marek Churavý 1. místo kata chlapci 8 let
   1. místo kumite 7-9 let do 7.kyu -30 kg
    1. místo kata team žáci 6-9 let do 7.kyu
Dalibor Kolínko 2. místo kata chlapci 8 let
    1. místo kata team žáci 6-9 let do 7.kyu
Štěpán Svoboda 1. místo kata team žáci 6-9 let do 7.kyu
Jakub Churavý 2. místo kata chlapci 9-11 let do 7.kyu
Antonín Skala 2. místo kumite 10-11 let do 7.kyu -40 kg
   1. místo kata team žáci 11-13 let do 7.kyu
David Vobecký 1. místo kata team žáci 11-13 let do 7.kyu
Filip Vobecký 1. místo kata team žáci 11-13 let do 7.kyu
Eliška Fidlerová 3. místo kata dívky 12-13 let
   2. místo kumite 12-13 let do 7.kyu -45 kg
   1. místo kata team žákyně 11-13 let
Eliška Mihalčatinová 2. místo kata dívky 12-13 let
    1. místo kumite 12-13 let do 7.kyu -45 kg
   1. místo kata team žákyně 11-13 let
Jakub Fidler 3. místo kata chlapci 12-13 let
   2. místo kumite 12-13 let -50 kg
   1. místo kata team žáci 11-13 let
Matyáš Miller 3. místo kata chlapci 12-13 let
   3. místo kumite 12-13 let -50 kg
   1. místo kata team žáci 11-13 let
Kvido Kefurt 2. místo kumite 12-13 let do 7.kyu -50 kg
Tomáš Urban 3. místo kata chlapci 12-13 let do 7.kyu
   3. místo kumite 12-13 let do 7.kyu -50 kg
Denisa Brejchová 1. místo kata kadetka 14-17 let
   1. místo kumite žákyně 12-13 let -45 kg
   1. místo kata team žákyně 11-13 let
Daniel Brejcha 2. místo kata kadeti 14-17 let
   1. místo kumite dorostenci 14-17 let -60 kg
   1. místo kata team žáci 11-13 let
Linda Skalová 3. místo kata kadetky 14-17 let
   1. místo kumite dorostenky 14-17 let +54 kg
Filip Janda 3. místo kata kadeti 14-17 let
   1. místo kumite dorostenci 14-17 let +70 kg
     
     
Generali Cup - 4.11.2017
 
Umístění:
Marek Churavý 2. místo kumite mladší žáci 7-9 let nad 32 kg
Dalibor Kolínko 3. místo kata mladší žáci 7-9 let 8-7.kyu
Jakub Churavý 1. místo kata mladší žáci 10-11 let 8-7.kyu
Antonín Skala 2. místo kata mladší žáci 10-11 let 8-7.kyu
Vladimír Fafek 1. místo kumite starší žáci do 45 kg
Jakub Fidler 2. místo kata starší žáci
   3. místo kumite starší žáci do 45 kg
Eliška Mihalčatinová 2. místo kata starší žákyně
   1. místo kumite starší žákyně do 50 kg
Eliška Fidlerová 3. místo kata starší žákyně
   2. místo kumite starší žákyně do 50 kg
Daniel Brejcha 1. místo kata dorostenci
   1. místo kumite dorostenci do 52 kg
   3. místo kumite team dorostenci
Jan Pajkrt 2. místo kata dorostenci
David Soběslavský 3. místo kata dorostenci
   3. místo kumite dorostenci nad 70 kg
   3. místo kumite team dorostenci
Dominik Zachař 1. místo kumite dorostenci do 57 kg
Denisa Brejchová 1. místo kata dorostenky
   1. místo kumite dorostenky do 47 kg
    1. místo kumite team žákyně
Filip Janda 2. místo kata junioři
    1. místo kumite junioři do 76 kg
Linda Skalová 3. místo kata juniorky
    1. místo kumite juniorky nad 59 kg
David Le 1. místo kumite muži do 60 kg
     
     
NP dorostu, juniorů, U21 a seniorů 3.kolo - 11.11.2017  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 3. místo kata dorostenci
   2. místo kumite dorostenci do 52 kg
    1. místo kata team junioři
  Jan Pajkrt 3. místo kata dorostenci
    1. místo kata team junioři
  David Soběslavský 2. místo kumite dorostenci nad 70 kg
  Denisa Brejchová 3. místo kata dorostenky
    3. místo kata team juniorky
  Eliška Fidlerová 3. místo kata team juniorky
  Eliška Mihalčatinová 3. místo kata team juniorky
Filip Janda 3. místo kumite junioři do 76 kg
    1. místo kata team junioři
  David Le 3. místo kumite muži U21 do 60 kg
     
     
ME WSF Česká republika 2017  
   
Umístění:  
Daniel Brejcha   1. místo kata chlapci 12-13 let
  1. místo kata team chlapci 12-13 let
Jakub Fidler  3. místo kata chlapci 12-13 let
  1. místo kata team chlapci 12-13 let
Vladimír Fafek   1. místo kata team chlapci 11-12 let
Denisa Brejchová 1. místo kata dívky 12-13 let
  2. místo kata team dívky 12-13 let
Eliška Fidlerová 2. místo kata team dívky 12-13 let
Eliška Mihalčatinová 2. místo kata team dívky 12-13 let
     
     
Vánoční cena Mladé Boleslavi – 18.11.2017
 
Umístění:
Marek Churavý 3. místo kata žáci 9 let
Antonín Skala 2. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
Jakub Churavý 3. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
David Vobecký 2. místo kata žáci 12-14 let do 7.kyu
Filip Vobecký 3. místo kata žáci 12-14 let do 7.kyu
  Kateřina Kubecová 3. místo kata žákyně 12-14 let do 7.kyu       
Vladimír Fafek 3. místo kata starší žáci
  1. místo kata duo žáci
Jakub Fidler 3. místo kumite starší žáci do 45 kg  
  1. místo kata duo žáci
Daniel Brejcha 1. místo kata starší žáci 
  2. místo kumite starší žáci do 52 kg
  1. místo kata duo dorostenci
  Eliška Fidlerová 3. místo kata duo žákyně     
  Eliška Mihalčatinová 3. místo kata duo žákyně
Denisa Brejchová 1. místo kata starší žákyně
  1. místo kumite starší žákyně do 50 kg
    1. místo kata duo dorostenky
Rozálie Horadová 3. místo kata starší žákyně
    1. místo kata duo dorostenky
Jan Pajkrt 1. místo kata dorostenci
  1. místo kata duo dorostenci
David Soběslavský 3. místo kata dorostenci 
    1. místo kumite dorostenci nad 70 kg  
    2. místo kumite junioři OPEN  
  2. místo kata duo dorostenci
  Kristýna Toběrná 3. místo kata dorostenky
Filip Janda 2. místo kata junioři
  3. místo kumite junioři do 76 kg
    3. místo kumite junioři OPEN  
  2. místo kata duo dorostenci
Linda Skalová 2. místo kumite juniorky nad 59 kg
     
     
  Mistrovství ČR FSKA - 25.11.2017  
Umístění:
Dalibor Kolínko 3. místo kata chlapci 9-10 let do 7.kyu
    3. místo kata team mladší žáci
  Štěpán Svoboda 3. místo kata team mladší žáci
Marek Churavý 3. místo kata team mladší žáci
Jakub Churavý 3. místo kata chlapci 9-10 let do 7.kyu
Veronika Bohuslavová 1. místo kata dívky 9-10 let do 7.kyu
David Vobecký 3. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
Vladimír Fafek 3. místo kata chlapci 11-12 let
  1. místo kata duo starší žáci
    2. místo kata team starší žáci
Jakub Fidler 1. místo kata duo starší žáci
    2. místo kata team starší žáci
Matyáš Miller 3. místo kata chlapci 11-12 let
  3. místo kata duo dorostenci-junioři
    2. místo kata team starší žáci
  Eliška Fidlerová 3. místo kata dívky 11-12 let
3. místo kata duo starší žákyně
    3. místo kata team dorostenky-juniorky
Eliška Mihalčatinová 3. místo kata duo starší žákyně
    3. místo kata team dorostenky-juniorky
  1. místo modelové situace dorostenky-juniorky
Kvido Kefurt 2. místo kata chlapci 13-14 let do 7.kyu
  Zuzana Losová 3. místo kata dívky 13-14 let do 7.kyu
Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 13-14 let
  2. místo kata chlapci OPEN 10-16 let
  1. místo kata duo dorostenci-junioři
  1. místo kata team dorostenci-junioři
  1. místo modelové situace dorostenci-junioři
Jan Pajkrt 2. místo kata chlapci 13-14 let
  1. místo kata chlapci OPEN 10-16 let
  1. místo kata duo dorostenci-junioři
  1. místo kata team dorostenci-junioři
  1. místo modelové situace dorostenci-junioři
Dominik Zachař 3. místo kata duo dorostenci-junioři
    1. místo kata team dorostenci-junioři
Denisa Brejchová 1. místo kata dívky 13-14 let
  3. místo kata dívky OPEN 10-16 let
2. místo kata duo dorostenky-juniorky
    3. místo kata team dorostenky-juniorky
  1. místo modelové situace dorostenky-juniorky
Michaela Hrušková 1. místo kata dívky 15-17 let do 7.kyu
Rozálie Horadová 2. místo kata duo dorostenky-juniorky
  1. místo kata team ženy
  Kristýna Toběrná 1. místo kata duo ženy
  1. místo kata team ženy
  Linda Skalová 1. místo kata duo ženy
  1. místo kata team ženy
  Eva Skalová 1. místo kata ženy do 7.kyu
     
     
Mistrovství ČR ČSKe - 2.- 3.12.2017
 
Umístění:
Jakub Fidler 3. místo kata team starší žáci
Matyáš Miller 3. místo kata team starší žáci
Vladimír Fafek 3. místo kata team starší žáci
Daniel Brejcha    2. místo kata dorostenci
   3. místo kata team dorostenci-junioři
Jan Pajkrt 3. místo kata dorostenci
   3. místo kata team dorostenci-junioři
Dominik Zachař 3. místo kata team dorostenci-junioři
Denisa Brejchová  3. místo kata dorostenky
   3. místo kumite dorostenky do 47 kg
   2. místo kata team dorostenky-juniorky
Eliška Mihalčatinová 2. místo kata team dorostenky-juniorky
Eliška Fidlerová 2. místo kata team dorostenky-juniorky
David Le 3. místo kumite muži U21 do 60 kg
     
 
 

 
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 800x600 a vyšší, střední velikost internet explorer (možnosti složky IE), v případě potíží rádi uvítáme Vaše připomínky a návrhy.            webmaster : M.Křížek

 

Scripty - http://scripty.hyperlink.cz