Úvodní strana

 TOPlist

  Informace klubu
O nás.....
 Z historie
Názvosloví
Kata
Zkušební řád ČSKe

Trénování

Kde nás najdete
Naši trenéři
Kontakty
Nábor

Soutěže karate

Výsledky SK
 TOP úspěchy
Kalendář akcí

Akce pořádané SK

Soustředění
Letní kemp
Klubová soutěž
Naši nejlepší

Fotogalerie

 

Sponzor

 

Návštěvní kniha

 

Výsledky dosažené v roce 2016

 
   
VIII. Kesl Cup - 31.1.2016  
     
  Umístění:  
  Veronika Bohuslavová 1. místo kata dívky do 14 let 8-7.kyu
    1. místo kata mladší žákyně 7-9 let
  Matyáš Miller 2. místo kata chlapci do 14 let 8-7.kyu
  Vladimír Fafek 2. místo kata mladší žáci 10-11 let   
    3. místo kumite mladší žáci do 41 kg  
  Jan Pajkrt 1. místo kata chlapci do 14 let 8-7.kyu   
    2. místo kata starší žáci    
  Daniel Brejcha 1. místo kata starší žáci
    3. místo kumite starší žáci do 45 kg
  Matěj Lippert 3. místo kumite starší žáci do 45 kg
  Nikola Kunertová 3. místo kata dívky do 14 let 8-7.kyu
    3. místo kata starší žákyně
  Denisa Brejchová         1. místo kata starší žákyně
    3. místo kumite starší žákyně do 42 kg
  David Soběslavský 2. místo kumite dorostenci do 70 kg
  Filip Janda 3. místo kata dorostenci
    3. místo kata junioři
  Jan Le 3. místo kata dorostenci
    3. místo kata junioři
    3. místo kumite dorostenci do 52 kg
  Linda Skalová        3. místo kata juniorky
    2. místo kumite dorostenky nad 54 kg
    2. místo kumite juniorky do 57 kg
  David Le 1. místo kata junioři
    2. místo kata muži
  Ivana Nesládková 3. místo kata Masters MIX 8-7.kyu
     
     
  Velká cena města Trutnova - 27.2.2016  
     
  Umístění:  
  Veronika Bohuslavová 1. místo kata mladší žákyně 7-9 let
  Klára Vávrová 3. místo kata mladší žákyně 7-9 let
  Jakub Fidler 3. místo kata mladší žáci 10-11 let
  Martina Kopecká 2. místo kata mladší žákyně 10-11 let
  1. místo kata team žákyně
  Daniel Brejcha 1. místo kata starší žáci     
    3. místo kumite starší žáci do 39 kg
  1. místo kata team žáci
Jan Pajkrt 2. místo kata starší žáci
  1. místo kata team žáci
Matěj Lippert 3. místo kata starší žáci
    3. místo kumite starší žáci do 45 kg
  1. místo kata team žáci
David Soběslavský 3. místo kumite starší žáci nad 60 kg
  Denisa Brejchová 1. místo kata starší žákyně
    1. místo kumite starší žákyně do 42 kg
  1. místo kata team žákyně
  Kristýna Toběrná 2. místo kata starší žákyně
  1. místo kata team žákyně
Jan Le 1. místo kata dorostenci
David Le 3. místo kata junioři
    3. místo kumite junioři do 61 kg
     
     
Mistrovství ČR CAOKK - 26.3.2016  
   
  Umístění:  
Veronika Bohuslavová 1. místo kata dívky 6-8 let 8-7.kyu
    1. místo kata dívky 6-8 let 6-4.kyu
    2. místo kata team do 12 let   
Matyáš Miller 1. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu    
    1. místo kata team do 12 let   
Eliška Fidlerová 2. místo kata dívky 9-10 let 8-7.kyu
    2. místo kata team do 12 let   
  Eliška Mihalčatinová 2. místo kata team do 12 let   
Vladimír Fafek 3. místo chlapci 11-12 let 8-7.kyu    
    3. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu   
    1. místo kata team do 12 let   
  Jakub Fidler 1. místo kata team do 12 let   
  Jan Pajkrt 1. místo kata chlapci 11-12 let 8-7.kyu    
    3. místo kata chlapci 13-14 let do 6.kyu
    1. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu   
    1. místo kata team do 16 let   
  Matěj Lippert 2. místo kata chlapci 11-12 let 8-7.kyu    
    3. místo kata chlapci 11-12 let 6-4.kyu
    2. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu   
    1. místo kata team do 16 let   
Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 11-12 let 6-4.kyu    
    1. místo kata chlapci 11-12 let 3.kyu+
    1. místo kata chlapci 13-14 let 5.kyu+ Sh
    1. místo kata team do 16 let   
Nikola Kunertová 1. místo kata dívky 11-12 let 8-7.kyu
    2. místo kata dívky 11-12 let 6-4.kyu
    2. místo kata dívky 13-14 let do 6.kyu Sh
Denisa Brejchová         1. místo kata dívky 11-12 let 6-4.kyu   
    1. místo kata dívky 11-12 let 3.kyu+
    1. místo kata dívky 13-14 let 5.kyu+ Sh
    1. místo kumite dívky 11-12 let 6.kyu+   
Jan Řápek 1. místo kata chlapci 13-14 let do 6.kyu
    2. místo kata chlapci 13-14 let 5.kyu+ Sh
Kristýna Toběrná       3. místo kata dívky 13-14 let do 6.kyu Sh   
    2. místo kata dívky 13-14 let do 6.kyu Os   
    2. místo kumite dívky 13-14 let 8-7.kyu   
  Linda Skalová 3. místo kata dorostenky Shotokan
Filip Janda         3. místo kata team 16-35 let
Jan Le     3. místo kata dorostenci Shotokan
    2. místo kumite dorostenci do 60 kg
    3. místo kata team 16-35 let
  David Le 1. místo kata dorostenci Shotokan
  2. místo kata dorostenci Other styles
    1. místo kata junioři Shotokan
    3. místo kata team 16-35 let
  Filip Novák 3. místo kumite dorostenci do 70 kg
  Tomáš Truong 2. místo kata muži Shotokan
    2. místo kumite muži do 70 kg
     
     
MS WSF Polsko 2016  
   
Umístění:  
Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 12-13 let
    1. místo kata team chlapci 12-13 let
Jan Pajkrt 1. místo kata team chlapci 12-13 let
Matěj Lippert 1. místo kata team chlapci 12-13 let
Denisa Brejchová 1. místo kata dívky 12-13 let
    1. místo kata team dívky 12-13 let
    3. místo kumite dívky 12-13 let do 43 kg
 
     
Vamberecký lvíček - 2.4.2016  
   
Umístění:  
Jakub Fidler 3. místo kata žáci 10-11 let OPEN
  1. místo kata team žáci 7-13 let
Aleksandar Jordanov 2. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
  2. místo kumite žáci 10-11 let 7.kyu do 35 kg
  1. místo kata team žáci 7-13 let
Matyáš Miller 3. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
    3. místo kata 10-11 let o nejlepší H1
    2. místo kata 10-11 let o nejlepší H3
  1. místo kata team žáci 7-13 let
Eliška Fidlerová 3. místo kata žákyně 10-11 let do 7.kyu
    3. místo kata 10-11 let o nejlepší H1
  3. místo kata DUO žactvo 7-13 let
  2. místo kata team žákyně 7-13 let
Eliška Mihalčatinová 3. místo kata žákyně 10-11 let do 7.kyu
  3. místo kata DUO žactvo 7-13 let
  2. místo kata team žákyně 7-13 let
Nikola Kunertová 3. místo kata žákyně 12-13 let do 7.kyu
    1. místo kata 12-13 let o nejlepší H1
  1. místo kumite žákyně 12-13 let do 50 kg
  2. místo kata team žákyně 7-13 let
Adam Jelínek 1. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
Michal Vojtěch 2. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
  Jindřich Bukovský 3. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
    3. místo kata 12-13 let o nejlepší H1
  2. místo kumite žáci 12-13 let 7.kyu nad 60 kg
     
     
Pohár nadějí - 9.4.2016  
   
Umístění:  
Antonín Skala 3. místo kata žáci 9 let do 7.kyu
Klára Vávrová 3. místo kata žákyně 9 let do 7.kyu
Matyáš Miller 1. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
  2. místo kata mladší žáci 10-11 let
    1. místo kata team žáci 10-12 let do 7.kyu
Aleksandar Jordanov 2. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
    1. místo kata team žáci 10-12 let do 7.kyu
  2. místo kumite žáci 10-11 let do 40 kg
  Jakub Fidler 1. místo kata team žáci 10-12 let do 7.kyu
Eliška Fidlerová 3. místo kata žákyně 10-11 let do 7.kyu
  1. místo kata team žákyně 10-12 let do 7.kyu
Eliška Mihalčatinová 3. místo kata žákyně 10-11 let do 7.kyu
    1. místo kata team žákyně 10-12 let do 7.kyu
  2. místo kumite žákyně 10-11 let do 40 kg
Martina Kopecká 1. místo kata žákyně 10-11 let do 7.kyu
    1. místo kata team žákyně 10-12 let do 7.kyu
  1. místo kata team žákyně 13-14 let
  1. místo kumite žákyně 10-11 let do 40 kg
Jan Pajkrt 1. místo kata 12-13 let do 7.kyu
    3. místo kata starší žáci
  1. místo kata team žáci 10-12 let
  1. místo modelové situace žáci 10-14 let
  3. místo kumite žáci 12-13 let nad 50 kg
Matěj Lippert 2. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
    1. místo kata team žáci 10-12 let
  1. místo kumite žáci 12-13 let do 50 kg
Daniel Brejcha 2. místo kata starší žáci
  1. místo kata team žáci 10-12 let
  2. místo kumite starší žáci do 45 kg
  1. místo modelové situace žáci 10-14 let
Jindřich Bukovský 2. místo kumite žáci 12-13 let nad 50 kg
Jan Řápek 3. místo kata starší žáci
  3. místo kumite starší žáci do 39 kg
Kristýna Toběrná 1. místo kata žákyně 12-13 let do 7.kyu
  1. místo kata team žákyně 13-14 let
  3. místo kumite žákyně 12-13 let nad 45 kg
Denisa Brejchová 2. místo kata starší žákyně
  1. místo kata team žákyně 13-14 let
  2. místo kumite starší žákyně do 42 kg
David Soběslavský 2. místo kumite dorostenci do 70 kg
Filip Janda 3. místo kata dorostenci
  1. místo kumite dorostenci do 63 kg
  1. místo kata team 15-21 let
Jan Le 1. místo kata dorostenci
  2. místo kumite dorostenci do 57 kg
  1. místo kata team 15-21 let
David Le 3. místo kata junioři
  3. místo kata muži
  1. místo kata team 15-21 let
  2. místo kumite junioři do 65 kg
Filip Novák 3. místo kata junioři
  3. místo kata muži
  2. místo kumite junioři do 76 kg
Karel Kraj 3. místo kata dorostenci do 7.kyu
  2. místo kumite dorostenci nad 70 kg
 
     
Wakizaši cup - 16.4.2016  
   
Umístění:  
  Veronika Bohuslavová 1. místo kata žákyně 7-9 let
  Jakub Fidler 2. místo kata žáci 6-11 let do 7.kyu
  Martina Kopecká 1. místo kata žákyně 6-11 let do 7.kyu
  Eliška Fidlerová 2. místo kata žákyně 6-11 let do 7.kyu
  Klára Vávrová 3. místo kata žákyně 6-11 let do 7.kyu
  Eliška Mihalčatinová 3. místo kata žákyně 6-11 let do 7.kyu
  Matěj Lippert 1. místo kata žáci 12-15 let do 7.kyu
  1. místo kata team žáci
  Daniel Brejcha 1. místo kata starší žáci
  1. místo kata team žáci
  3. místo kumite starší žáci do 42 kg
  Jan Pajkrt 2. místo kata starší žáci
  1. místo kata team žáci
  Jan Řápek 3. místo kata starší žáci
  2. místo kumite starší žáci do 39 kg
  David Soběslavský 3. místo kumite starší žáci nad 60 kg
  Denisa Brejchová 1. místo kata starší žákyně
  1. místo kata team žákyně
  3. místo kumite starší žákyně do 42 kg
  Nikola Kunertová 2. místo kata starší žákyně
  1. místo kata team žákyně
  Kristýna Toběrná 1. místo kata team žákyně
  3. místo kumite starší žákyně nad 50 kg
Filip Janda 3. místo kumite dorostenci do 70 kg
Jan Le 3. místo kata dorostenci
  2. místo kumite dorostenci do 52 kg
David Le 3. místo kata junioři
  2. místo kumite junioři do 55 kg
Filip Novák 2. místo kumite junioři do 76 kg
  Linda Skalová 3. místo kumite juniorky do 59 kg
     
     
Prague Open Karate Cup - 24.4.2016  
   
Umístění:  
Veronika Bohuslavová 1. místo kata dívky 2008-2007
  Jakub Fidler 1. místo kata chlapci 2006-2005
Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 2004-2003
  1. místo kata team chlapci 2004-2003
  1. místo kata team junioři 1998-1996
Vladimír Fafek 2. místo kata chlapci 2004-2003
Jan Pajkrt 3. místo kata chlapci 2004-2003
  1. místo kata team chlapci 2004-2003
Matěj Lippert 1. místo kata team chlapci 2004-2003
Denisa Brejchová 1. místo kata dívky 2004-2003
  1. místo kata team dívky 2004-2003
Martina Kopecká 3. místo kata dívky 2004-2003
Nikola Kunertová 1. místo kata team dívky 2004-2003
Kristýna Toběrná 1. místo kata team dívky 2004-2003
David Le 2. místo kata dorostenci 1998-2000
  1. místo kata team junioři 1998-1996
Jan Le 1. místo kata team junioři 1998-1996
     
     
Grand Prix Hradce Králové - 30.4. -1.5.2016  
     
  Umístění:  
  Martina Kopecká     1. místo kata žákyně 12-13 let do 7.kyu   
  Eliška Mihalčatinová 3. místo kata žákyně 10-11 let do 7.kyu   
  Vladimír Fafek 3. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
  Matyáš Miller 3. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
  Matěj Lippert 3. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
    1. místo kata team žáci
  Jan Pajkrt 1. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
    3. místo kata starší žáci
    1. místo kata team žáci
  Daniel Brejcha 1. místo kata team žáci
  Denisa Brejchová         1. místo kata team žákyně
  Nikola Kunertová        1. místo kata team žákyně
  Kristýna Toběrná 1. místo kata team žákyně
  Filip Janda 2. místo kata team dorostenci + junioři
  David Le 2. místo kata team dorostenci + junioři
  Jan Le 2. místo kata team dorostenci + junioři
     
     
  Mistrovství Moravy a Slezska - 7.5.2016  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata starší žáci   
    1. místo kata dorostenci
  3. místo kumite starší žáci do 45 kg
Denisa Brejchová 1. místo kata starší žákyně
    3. místo kata dorostenky
  Vladimír Fafek 3. místo kata starší žáci   
Kristýna Toběrná 3. místo kumite starší žákyně nad 50 kg
 
     
Memoriál Miroslava Šianského - 7.5.2016  
   
Umístění:  
  Matěj Lippert 1. místo kata žáci 10-13 let 8-7.kyu
    1. místo kata team žáci
  2. místo kata duo starší žáci
  Jakub Fidler 3. místo kata žáci 10-13 let 8-7.kyu
    1. místo kata team žáci
  Jan Řápek 1. místo kata team žáci
  2. místo kata duo starší žáci
  2. místo kumite starší žáci do 39 kg
  Eliška Mihalčatinová 3. místo kata žákyně 10-13 let 8-7.kyu
  1. místo kata team žákyně
  Nela Černkovičová 1. místo kata team žákyně
  Klára Vávrová 1. místo kata team žákyně
Filip Janda 1. místo kata dorostenci
  2. místo kata team junioři
    1. místo kata duo dorostenci-muži
    3. místo kumite dorostenci do 70 kg
Jan Le 3. místo kata dorostenci
  2. místo kata team junioři
    2. místo kumite dorostenci do 52 kg
David Le 2. místo kata junioři a muži
  2. místo kata team junioři
    1. místo kata duo dorostenci-muži
    1. místo kumite junioři do 55 kg
    3. místo kumite junioři do 68 kg
Linda Skalová 1. místo kumite juniorky do 59 kg
  2. místo kumite juniorky nad 59 kg
     
     
Grand Prix Ústí nad Labem - 14.5.2016  
     
  Umístění:  
  Vladimír Fafek 1. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
    1. místo kata žáci 12-14 let do 7.kyu
    2. místo kata mladší žáci 10-11 let
  Jakub Fidler 3. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
    1. místo kata mladší žáci 10-11 let
    1. místo kata team mladší žáci
  Matyáš Miller 2. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
    3. místo kata mladší žáci 10-11 let
    1. místo kata team mladší žáci
  Aleksandar Jordanov 2. místo kumite mladší žáci do 41 kg
    1. místo kata team mladší žáci
  Martina Kopecká 1. místo kata žákyně 10-11 let do 7.kyu
    2. místo kata mladší žákyně 10-11 let
    1. místo kata team mladší žákyně
  Eliška Mihalčatinová 2. místo kata žákyně 10-11 let do 7.kyu
    1. místo kata team mladší žákyně
  Eliška Fidlerová 1. místo kata team mladší žákyně
  Daniel Brejcha 1. místo kata starší žáci
    1. místo kata dorostenci
    1. místo kata team starší žáci
    3. místo kumite starší žáci do 45 kg
  Jan Pajkrt 3. místo kata starší žáci
    1. místo kata team starší žáci
  Matěj Lippert 2. místo kata žáci 12-14 let do 7.kyu
    1. místo kata team starší žáci
  Jan Řápek 3. místo kumite starší žáci do 39 kg
  David Soběslavský 1. místo kumite starší žáci nad 60 kg
  Denisa Brejchová         1. místo kata starší žákyně  
    3. místo kata dorostenky
    1. místo kata team starší žákyně
    1. místo kumite starší žákyně do 42 kg
  Nikola Kunertová        3. místo kata starší žákyně  
    1. místo kata team starší žákyně
  Kristýna Toběrná 1. místo kata team starší žákyně
  Filip Janda 2. místo kata dorostenci
  Jan Le 3. místo kata dorostenci
    3. místo kumite dorostenci do 52 kg
  David Le 3. místo kumite junioři do 55 kg
  Filip Novák 3. místo kata junioři
    3. místo kumite junioři do 76 kg
 
     
  Přebor Prahy - 4.6.2016  
     
  Umístění:  
  Veronika Bohuslavová 1. místo kata dívky do 11 let do 7.kyu
    1. místo kata mladší žákyně 7-9 let
Matyáš Miller 1. místo kata chlapci do 11 let do 7.kyu
Jakub Fidler 2. místo kata chlapci do 11 let do 7.kyu
    2. místo kata mladší žáci 10-11 let
Vladimír Fafek 1. místo kata chlapci 12-15 let do 7.kyu
    3. místo kata mladší žáci 10-11 let
  Eliška Mihalčatinová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let
  Eliška Fidlerová 2. místo kata dívky do 11 let do 7.kyu
    3. místo kata mladší žákyně 10-11 let
  Martina Kopecká 3. místo kata dívky do 11 let do 7.kyu
    3. místo kata starší žákyně
  Daniel Brejcha 1. místo kata starší žáci
    3. místo kumite starší žáci do 45 kg
  Jan Pajkrt 2. místo kata starší žáci
    1. místo kumite starší žáci do 52 kg
Adam Jelínek 3. místo kata chlapci 12-15 let do 7.kyu
  Denisa Brejchová 1. místo kata starší žákyně
    1. místo kumite starší žákyně do 42 kg
  Nikola Kunertová 2. místo kata starší žákyně
    1. místo kumite starší žákyně do 50 kg
  Kristýna Toběrná 3. místo kata starší žákyně
    3. místo kumite starší žákyně nad 50 kg
  Jan Řápek 1. místo kata dorostenci
    1. místo kumite starší žáci do 39 kg
  David Soběslavský 3. místo kata dorostenci
    3. místo kumite dorostenci do 70 kg
Michaela Hrušková 1. místo kata dívky 12-15 let do 7.kyu
    3. místo kata dorostenky
  Klára Esserová 3. místo kata dorostenky
Jan Le 2. místo kumite junioři do 55 kg
  David Le 2. místo kata junioři
  3. místo kata senioři
    1. místo kumite junioři do 55 kg
    2. místo kumite senioři do 60 kg
  Filip Novák 3. místo kata junioři
    1. místo kumite junioři do 76 kg
    3. místo kumite senioři do 75 kg
  Linda Skalová 3. místo kata juniorky
    3. místo kumite juniorky do 59 kg
  Helena Brejchová 3. místo kata Masters ženy
  František Kocourek 3. místo kata Masters muži
     
     
NP žactva 1.kolo - 11.6.2016  
     
  Umístění:  
  Veronika Bohuslavová 2. místo kata mladší žákyně 7-9 let
Jakub Fidler 2. místo kata team žáci
Vladimír Fafek 2. místo kata team žáci
Matyáš Miller 2. místo kata team žáci
Daniel Brejcha 1. místo kata starší žáci
  1. místo kata team žáci
Jan Řápek 2. místo kata starší žáci
  1. místo kata team žáci
Jan Pajkrt 1. místo kata team žáci
Denisa Brejchová 1. místo kata starší žákyně
  3. místo kata team žákyně
Nikola Kunertová 3. místo kata team žákyně
  Kristýna Toběrná 3. místo kata team žákyně
     
     
MS WUKF Irsko 2016  
   
Umístění:  
Veronika Bohuslavová 1. místo kata dívky 6-8 let do 7.kyu
  1. místo kata team dívky 11-12 let
Jan Pajkrt 1. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
  2. místo kata team mini kadeti 13-14 let
Daniel Brejcha   1. místo kata chlapci 11-12 let 6-4.kyu
  2. místo kata team mini kadeti 13-14 let
Denisa Brejchová 1. místo kata dívky 11-12 let 6-4.kyu
  1. místo kata team dívky 11-12 let
    2. místo kumite dívky 11-12 let 6-4.kyu
David Le 1. místo kata shotokan kadeti 15-17 let
  2. místo kata team kadeti 15-17 let
Jakub Fidler  2. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
  6. místo kata team chlapci 11-12 let
Matyáš Miller  3. místo kata chlapci 9-10 let do 7.kyu
  6. místo kata team chlapci 11-12 let
Vladimír Fafek   3. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
  6. místo kata team chlapci 11-12 let
Eliška Mihalčatinová 7. místo kata dívky 9-10 let do 7.kyu
Eliška Fidlerová 6. místo kata dívky 11-12 let do 7.kyu
  1. místo kata team dívky 11-12 let
Jan Řápek 8. místo kata shotokan mini kadeti 13-14 let
  2. místo kata team mini kadeti 13-14 let
Jan Le 9. místo kata shotokan kadeti 15-17 let
  2. místo kata team kadeti 15-17 let
Filip Janda 20. místo kata shotokan kadeti 15-17 let
  2. místo kata team kadeti 15-17 let
     
     
  Shotokan Cup - 17.9.2016  
     
  Umístění:  
  Eliška Mihalčatinová 1. místo kumite mladší žákyně nad 35 kg
    2. místo kata team žákyně
  Eliška Fidlerová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let
    2. místo kata team žákyně
  Vladimír Fafek 2. místo kata mladší žáci 10-11 let
    1. místo kumite mladší žáci do 35 kg    
  Jakub Fidler 2. místo kumite mladší žáci nad 35 kg    
  Daniel Brejcha 1. místo kata starší žáci   
  1. místo kata team žáci
  Jan Pajkrt 2. místo kata starší žáci   
    2. místo kumite starší žáci do 60 kg
  1. místo kata team žáci
  Matěj Lippert 3. místo kata starší žáci   
    3. místo kumite starší žáci do 52 kg
  1. místo kata team žáci
  David Soběslavský 3. místo kata starší žáci   
    1. místo kumite starší žáci nad 60 kg
  Denisa Brejchová 1. místo kata starší žákyně
    1. místo kumite starší žákyně do 42 kg
  2. místo kata team žákyně
  Jan Le 2. místo kata dorostenci    
    3. místo kumite dorostenci do 57 kg
     
     
Memoriál Ing. Jiřího Fuchse - 17.9.2016
Umístění:
Marek Churavý 1. místo kata chlapci 6-9 let 8-7.kyu
Nela Černkovičová 1. místo kata dívky 10-12 let 8-7.kyu
Klára Vávrová 2. místo kata dívky 10-12 let 8-7.kyu
Antonín Skala 1. místo kata chlapci 10-12 let 8-7.kyu
Adam Jandourek 2. místo kata chlapci 10-12 let 8-7.kyu
Adam Jelínek 1. místo kata chlapci 13-14 let 8-7.kyu
Jindřich Bukovský 2. místo kata chlapci 13-14 let 8-7.kyu
Michaela Hrušková 1. místo kata dívky 13-14 let 8-7.kyu
Linda Skalová 1. místo kata dorostenky
  2. místo kumite juniorky nad 59 kg
     
     
  Bohemia Open - 24.9.2016  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 2. místo kata starší žáci U14    
    2. místo kata dorostenci U16  
    3. místo kata team žáci U14
  Denisa Brejchová 3. místo kata starší žákyně U14
    2. místo kata dorostenky U16
    1. místo kata team žákyně U14
  Jan Pajkrt 3. místo kata team žáci U14
    2. místo kumite starší žáci U14 do 60 kg
  Vladimír Fafek 3. místo kata team žáci U14   
  Jakub Fidler 3. místo kata team žáci U14   
  Matyáš Miller 3. místo kata team žáci U14   
  Eliška Fidlerová 1. místo kata team žákyně U14
  Eliška Mihalčatinová 1. místo kata team žákyně U14
  Jan Řápek 3. místo kata dorostenci U16
    3. místo kata team žáci U14
  Jan Le 3. místo kata dorostenci U16
    2. místo kata junioři U18
  David Le 1. místo kata junioři U18
    3. místo kata senioři
  Filip Novák 2. místo kumite senioři do 75 kg
     
     
  Euro Grand Prix Plzeň - 1.-2.10.2016  
 
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata starší žáci U14  
     
     
Liberecký pohár - 8.10.2016
 
Umístění:
Veronika Bohuslavová 1. místo kata dívky 9-11 let do 7.kyu
    1. místo kata dívky 9-11 let
Eliška Fidlerová 3. místo kata dívky 9-11 let do 7.kyu
    2. místo kata dívky 9-11 let
   3. místo kumite 10-11 let do 7.kyu -40 kg
   1. místo kata team žákyně 11-13 let
Eliška Mihalčatinová 3. místo kata dívky 9-11 let do 7.kyu
    3. místo kata dívky 9-11 let
   3. místo kumite 10-11 let do 7.kyu -40 kg
   1. místo kata team žákyně 11-13 let
Vladimír Fafek 1. místo kata chlapci 9-11 let do 7.kyu
    1. místo kata chlapci 9-11 let
   1. místo kumite 10-11 let do 7.kyu -40 kg
   1. místo kata team žáci 11-13 let do 7.kyu
Jakub Fidler 3. místo kata chlapci 9-11 let do 7.kyu
   1. místo kumite 10-11 let do 7.kyu +40 kg
   1. místo kata team žáci 11-13 let do 7.kyu
Antonín Skala 3. místo kata chlapci 9-11 let do 7.kyu
   2. místo kumite 10-11 let do 7.kyu -40 kg
Denisa Brejchová 1. místo kata dívky 12-13 let
   1. místo kumite žákyně 12-13 let -45 kg
   1. místo kata team žákyně 11-13 let
Matěj Lippert 1. místo kata chlapci 12-13 let do 7.kyu
   3. místo kata chlapci 12-13 let
   1. místo kata team žáci 11-13 let
Adam Jelínek 2. místo kata chlapci 12-13 let do 7.kyu
Dominik Zachař 1. místo kata team žáci 11-13 let do 7.kyu
Jan Pajkrt 3. místo kata chlapci 12-13 let
   2. místo kumite žáci 12-13 let +50 kg
   1. místo kata team žáci 11-13 let
Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 12-13 let
   1. místo kata team žáci 11-13 let
Linda Skalová 2. místo kata kadetky 14-17 let
   2. místo kumite kadetky 14-17 let +54 kg
David Le 1. místo kata kadeti 14-17 let
   1. místo kata team kadeti 14-17 let
Jen Le 3. místo kata kadeti 14-17 let
   1. místo kata team kadeti 14-17 let
Jan Řápek 3. místo kata kadeti 14-17 let
   1. místo kata team kadeti 14-17 let
Eva Skalová 3. místo kata veteránky
     
     
NP dorostu - seniorů 3.kolo - 9.10.2016  
     
  Umístění:  
  David Le 2. místo kata team dorost + junioři
  Jan Le 2. místo kata team dorost + junioři
  Jan Řápek 2. místo kata team dorost + junioři
     
     
ME WUKF Itálie 2016  
   
Umístění:  
Matyáš Miller  1. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
  6. místo kata team chlapci 11-12 let
Vladimír Fafek   2. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
  6. místo kata team chlapci 11-12 let
  3. místo kumite team rotace chlapci 11-12 let
Jakub Fidler  4. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
  6. místo kata team chlapci 11-12 let
Daniel Brejcha   2. místo kata chlapci 11-12 let 3.kyu+
  2. místo kata team mini kadeti 13-14 let
  3. místo kumite team rotace chlapci 11-12 let
Denisa Brejchová 5. místo kata dívky 11-12 let 3.kyu+
  4. místo kata team dívky 11-12 let
Eliška Fidlerová 4. místo kata team dívky 11-12 let
Eliška Mihalčatinová 4. místo kata team dívky 11-12 let
Matěj Lippert 1. místo kata shotokan mini kadeti do 7.kyu
  2. místo kata team mini kadeti 13-14 let
Jan Pajkrt 6. místo kata shotokan mini kadeti 6.kyu+
  2. místo kata team mini kadeti 13-14 let
Adam Jelínek 7. místo kata shotokan mini kadeti do 7.kyu
Jan Řápek 1. místo kata team kadeti 15-17 let
David Le 4. místo kata shotokan kadeti 15-17 let
  1. místo kata team kadeti 15-17 let
Jan Le 1. místo kata team kadeti 15-17 let
Helena Brejchová 7. místo kata veteránky 36-40 let
     
     
NP žactva 2.kolo - 23.10.2016  
     
  Umístění:  
Denisa Brejchová 2. místo kata team žákyně
Eliška Fidlerová 2. místo kata team žákyně
  Eliška Mihalčatinová 2. místo kata team žákyně
Daniel Brejcha 3. místo kumite starší žáci do 45 kg
  1. místo kata team žáci
Matěj Lippert 1. místo kata team žáci
Jan Pajkrt 1. místo kata team žáci
David Soběslavský 3. místo kumite starší žáci nad 60 kg
     
     
  Mistrovství ČR ČABK - 29.10.2016  
     
  Umístění:  
  Veronika Bohuslavová 3. místo kata dívky 6-8 let 8-7.kyu
  Antonín Skala 3. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu    
    3. místo kumite chlapci 9-10 let 8-7.kyu
  Eliška Fidlerová 1. místo kata dívky 11-14 let 8-7.kyu
    1. místo kumite dívky 11-12 let 8-7.kyu
  Eliška Mihalčatinová 2. místo kata dívky 11-14 let 8-7.kyu
    3. místo kumite dívky 11-12 let 8-7.kyu
  Vladimír Fafek 2. místo kata chlapci 11-14 let 8-7.kyu    
    1. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu
  Matyáš Miller 1. místo kata chlapci 11-14 let 8-7.kyu    
    2. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu
  Jakub Fidler 1. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu
  Michaela Hrušková 1. místo kumite dívky 13-14 let 8-7.kyu
  Jan Pajkrt 2. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu
    3. místo kumite chlapci 13-14 let 6.kyu+
  Jan Řápek 1. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu
  David Soběslavský 2. místo kumite chlapci 13-14 let 6.kyu+
  Matěj Lippert 3. místo kata chlapci 11-14 let 8-7.kyu
    1. místo kumite chlapci 13-14 let 8-7.kyu
  Jindřich Bukovský 3. místo kumite chlapci 13-14 let 8-7.kyu
  Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 11-12 let 3.kyu+    
    2. místo kumite chlapci 11-12 let 6.kyu+
  Denisa Brejchová         2. místo kata dívky 11-12 let 3.kyu+       
    1. místo kumite dívky 11-12 let 6.kyu+
  Filip Janda   1. místo kumite dorostenci do 75 kg
  David Le        1. místo kata shotokan kadeti 15-20 let
  Filip Novák 1. místo kumite junioři 18-20 let do 75 kg
  Eva Skalová 1. místo kata MIX 36 let+
     
     
Generali Cup - 5.11.2016
 
Umístění:
Vladimír Fafek 3. místo kata mladší žáci 10-11 let
   3. místo kumite žáci 10-11 let do 35 kg
Matyáš Miller 2. místo kata mladší žáci 10-11 let
Daniel Brejcha 1. místo kata starší žáci
   1. místo kumite starší žáci do 45 kg
Denisa Brejchová 1. místo kata starší žákyně
   3. místo kumite starší žákyně do 42 kg
Jan Pajkrt 2. místo kumite starší žáci do 60 kg
Matěj Lippert 3. místo kata starší žáci
Jan Le 1. místo kata dorostenci
    3. místo kumite dorostenci do 52 kg
    2. místo kumite team dorostenci
Jan Řápek 2. místo kata dorostenci
David Soběslavský 3. místo kata dorostenci
    2. místo kumite dorostenci do 70 kg
    2. místo kumite team dorostenci
Filip Janda 3. místo kata dorostenci
    1. místo kumite dorostenci nad 70 kg
    2. místo kumite team dorostenci
Linda Skalová 3. místo kata juniorky
    3. místo kumite juniorky nad 59 kg
David Le 3. místo kata muži
     
     
Vánoční cena Mladé Boleslavi – 19.11.2016
 
Umístění:
  Veronika Bohuslavová 1. místo kata žákyně 9-11 let do 7.kyu       
    1. místo kata duo žákyně
  Eliška Fidlerová 3. místo kata žákyně 9-11 let do 7.kyu       
    2. místo kata duo žákyně
  Eliška Mihalčatinová 2. místo kata duo žákyně
Vladimír Fafek 2. místo kata mladší žáci 9-11 let    
  2. místo kata duo žáci
  2. místo kumite mladší žáci do 40 kg
Matyáš Miller 2. místo kata žáci 9-11 let do 7.kyu     
Jakub Fidler 1. místo kata žáci 9-11 let do 7.kyu     
  2. místo kata duo žáci
Denisa Brejchová 1. místo kata starší žákyně
  1. místo kumite starší žákyně do 48 kg
    1. místo kata duo žákyně
  Kristýna Toběrná 2. místo kumite starší žákyně nad 48 kg    
Adéla Dušková 1. místo kata žákyně 12-14 let do 7.kyu
Michaela Dušková 2. místo kata žákyně 12-14 let do 7.kyu
  3. místo kata duo dorostenky
Daniel Brejcha 1. místo kata starší žáci 
  2. místo kumite starší žáci do 50 kg
  1. místo kata duo žáci
Jan Pajkrt 3. místo kata starší žáci   
  1. místo kumite starší žáci do 60 kg     
  1. místo kata duo žáci
Jindřich Bukovský 2. místo kata žáci 12-14 let do 7.kyu     
Linda Skalová 2. místo kumite dorostenky nad 58 kg
  3. místo kumite dorostenky OPEN
  3. místo kata duo dorostenky
Jan Řápek 3. místo kata dorostenci     
  2. místo kata duo dorostenci
David Soběslavský 3. místo kumite dorostenci nad 67 kg     
  2. místo kata duo dorostenci
Jan Le 3. místo kumite dorostenci do 56 kg   
  1. místo kata duo dorostenci
Filip Janda 3. místo kumite dorostenci nad 67 kg  
  2. místo kumite dorostenci OPEN
  1. místo kata duo dorostenci
     
     
  Mistrovství ČR FSKA - 26.11.2016  
Umístění:
Dalibor Kolínko 3. místo kata chlapci do 8 let 8.kyu
Marek Churavý 2. místo kata chlapci do 8 let 7.kyu
Veronika Bohuslavová 1. místo kata dívky 9-10 let do 7.kyu
1. místo kata duo starší žákyně
    1. místo kata team mladší žákyně
    1. místo kata team starší žákyně
Jakub Fidler 1. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
  1. místo kata duo mladší žáci
    1. místo kata team mladší žáci
Matyáš Miller 2. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
  2. místo kata duo starší žáci
    1. místo kata team mladší žáci
Vladimír Fafek 3. místo kata chlapci 11-12 let nad 6.kyu
  1. místo kata duo mladší žáci
    1. místo kata team mladší žáci
  Eliška Fidlerová 1. místo kata dívky 11-12 let do 7.kyu
3. místo kata duo mladší žákyně
    1. místo kata team mladší žákyně
  Eliška Mihalčatinová 3. místo kata duo mladší žákyně
1. místo kata team mladší žákyně
  Nikola Eppingerová 2. místo kata dívky 11-12 let do 7.kyu
  Adéla Dušková 3. místo kata dívky 11-12 let do 7.kyu
Adam Jelínek 2. místo kata chlapci 13-14 let do 7.kyu
  3. místo kata duo starší žáci
Martin Eppinger 3. místo kata duo starší žáci
Jindřich Bukovský 3. místo kata chlapci 13-14 let do 7.kyu
Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 13-14 let nad 6.kyu
  1. místo kata chlapci OPEN 10-16 let
  1. místo kata duo starší žáci
  1. místo kata team starší žáci
  1. místo modelové situace starší žáci
Jan Pajkrt 3. místo kata chlapci 13-14 let nad 6.kyu
  2. místo kata chlapci OPEN 10-16 let
  1. místo kata duo starší žáci
  1. místo kata team starší žáci
  1. místo modelové situace starší žáci
Matěj Lippert 1. místo kata team starší žáci
Dominik Zachař 2. místo kata duo starší žáci
Jan Řápek 3. místo kata chlapci OPEN 10-16 let
  1. místo kata duo dorostenci - junioři
Michaela Hrušková 1. místo kata dívky 13-14 let do 7.kyu
Denisa Brejchová 1. místo kata dívky 13-14 let nad 6.kyu
  1. místo kata dívky OPEN 10-16 let
1. místo kata duo starší žákyně
    1. místo kata team starší žákyně
  Kristýna Toběrná 1. místo kata team starší žákyně
Jan Le 1. místo kata duo dorostenci - junioři
  1. místo kata team muži
Linda Skalová 3. místo kata dívky 15-17 let nad 6.kyu
Julie Houštecká 2. místo kata dívky 15-17 let do 7.kyu
Veronika Kotlanová 3. místo kata dívky 15-17 let do 7.kyu
Filip Janda 1. místo kata duo muži
  1. místo kata team muži
David Le 2. místo kata muži nad 6.kyu
  1. místo kata duo muži
  1. místo kata team muži
František Kocourek 3. místo kata Masters muži
     
     
Mistrovství ČR ČSKe - 3.- 4.12.2016
 
Umístění:
Daniel Brejcha    3. místo kata starší žáci
   3. místo kumite starší žáci do 45 kg
   1. místo kata team žáci
Jan Pajkrt 1. místo kata team žáci
Matěj Lippert 1. místo kata team žáci
Vladimír Fafek 2. místo kata team žáci
Jakub Fidler 2. místo kata team žáci
Matyáš Miller 2. místo kata team žáci
Denisa Brejchová  2. místo kata starší žákyně
   2. místo kata team žákyně
Eliška Mihalčatinová 2. místo kata team žákyně
Eliška Fidlerová 2. místo kata team žákyně
Filip Janda 1. místo kata team muži
Jan Le 1. místo kata team muži
David Le 1. místo kata team muži
     
     
  Nominační turnaj na ME SKIF - 10.12.2016  
Umístění:
Veronika Bohuslavová 1. místo kata dívky do 12 let do 7.kyu
1. místo kata dívky do 12 let
Jakub Fidler 1. místo kata chlapci do 12 let do 7.kyu
Antonín Skala 2. místo kata chlapci do 12 let do 7.kyu
Eliška Fidlerová 3. místo kata dívky do 12 let do 7.kyu
2. místo kata dívky do 12 let
Eliška Mihalčatinová 2. místo kata dívky do 12 let do 7.kyu
3. místo kata dívky do 12 let
Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 12-13 let
  1. místo kata chlapci 14-15 let
  1. místo kumite chlapci 12-13 let
Matěj Lippert 2. místo kata chlapci 12-13 let
  3. místo kata chlapci 14-15 let
Dominik Zachař 3. místo kata chlapci 12-13 let
Denisa Brejchová 1. místo kata dívky 12-13 let
  2. místo kata dívky 14-15 let
1. místo kumite dívky 12-13 let
David Soběslavský 3. místo kumite chlapci 14-15 let
Filip Janda 2. místo kata chlapci 16-17 let
  2. místo kumite chlapci 16-17 let
     
 
 

 
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 800x600 a vyšší, střední velikost internet explorer (možnosti složky IE), v případě potíží rádi uvítáme Vaše připomínky a návrhy.            webmaster : M.Křížek

 

Scripty - http://scripty.hyperlink.cz