Úvodní strana

 TOPlist

  Informace klubu
O nás.....
 Z historie
Názvosloví
Kata
Zkušební řád ČSKe

Trénování

Kde nás najdete
Naši trenéři
Kontakty
Nábor

Soutěže karate

Výsledky SK
TOP úspěchy
Kalendář akcí

Akce pořádané SK

Soustředění
Letní kemp
Klubová soutěž
Naši nejlepší

Fotogalerie

 

Sponzor

 

Návštěvní kniha

 

Výsledky dosažené v roce 2015

 
   
NP seniorů a U21 3.kolo - 10.1.2015  
     
  Umístění:  
  Tomáš Truong 1. místo kumite senioři do 67 kg
    2. místo kumite muži U21 do 68 kg
     
   
Mistrovství ČR CAOKK - 15.3.2015  
   
  Umístění:  
Veronika Bohuslavová 1. místo kata ml. žakyně 6-8 let 8-7.kyu
Vladimír Fafek 1. místo kata ml. žáci 9-10 let 8-7.kyu    
    3. místo kumite ml. žáci 9-10 let 8-7.kyu   
  Aleksandar Jordanov 3. místo kata ml. žáci 9-10 let 8-7.kyu    
  Jan Pajkrt 1. místo kata ml. žáci 11-12 let 8-7.kyu    
    1. místo kata team do 12 let   
  Matěj Lippert 2. místo kata ml. žáci 11-12 let 8-7.kyu    
  Adam Jelínek 3. místo kata ml. žáci 11-12 let 8-7.kyu    
Daniel Brejcha 1. místo kata ml. žáci 11-12 let 6-4.kyu    
    1. místo kata team do 12 let   
Nikola Kunertová 1. místo kata ml. žákyně 11-12 let 8-7.kyu
  2. místo kumite ml. žákyně 11-12 let 8-7.kyu
Denisa Brejchová         1. místo kata ml. žákyně 11-12 let 6-4.kyu   
    1. místo kata team do 12 let   
Matěj Šifner         2. místo kata mini dorost 13-14 let 8-7.kyu
Filip Janda         1. místo kata mini dorost 13-14 let 6-4.kyu
Jan Le     2. místo kata mini dorost 13-14 let 6-4.kyu
  Adéla Namyslová 3. místo kata mini dorost 13-14 let 8-7.kyu
    3. místo kumite mini dorost 13-14 let 8-7.kyu
  Linda Skalová 1. místo kumite mini dorost 13-14 let 8-7.kyu
  David Le 1. místo kata dorostenci shotokan
  1. místo kata dorostenci other styles
    2. místo kumite dorostenci do 60 kg
  Filip Novák 2. místo kata dorostenci shotokan
    2. místo kumite dorostenci do 70 kg
     
     
Memoriál Miroslava Šianského - 21.3.2015  
   
Umístění:  
  Veronika Bohuslavová 1. místo kata žákyně do 9 let 8-7.kyu
  Jan Řápek 1. místo kata žáci 10-13 let 8-7.kyu
  Jan Pajkrt 2. místo kata žáci 10-13 let 8-7.kyu
  1. místo kata duo mladší žáci
    1. místo kata team žáci
  Matěj Lippert 3. místo kata žáci 10-13 let 8-7.kyu
  2. místo kata duo mladší žáci
  Vladimír Fafek 2. místo kata duo mladší žáci
  1. místo kata team žáci
  Nikola Kunertová 1. místo kata žákyně 10-13 let 8-7.kyu
  1. místo kata duo mladší žákyně
  1. místo kata team žákyně
  Kristýna Toběrná 1. místo kata team žákyně
  Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let      
  1. místo kata duo mladší žáci
  1. místo kata team žáci
  1. místo kumite mladší žáci do 30 kg
  Denisa Brejchová 1. místo kata mladší žákyně 10-11 let
  1. místo kata duo mladší žákyně
  1. místo kata team žákyně
  2. místo kumite mladší žákyně do 35 kg
Filip Janda 3. místo kata dorostenci
    1. místo kata duo dorostenci-muži
  1. místo kata team junioři
Jan Le 2. místo kata dorostenci
  1. místo kata team junioři
    2. místo kumite dorostenci do 52 kg
David Le 1. místo kata duo dorostenci-muži
  1. místo kata team junioři
    2. místo kumite junioři do 61 kg
Linda Skalová 2. místo kata duo dorostenky-ženy
Adéla Namyslová 2. místo kata duo dorostenky-ženy
Filip Novák 3. místo kata junioři-muži
    2. místo kumite junioři do 68 kg
     
     
Národní pohár mládeže 1.kolo - 28.3.2015  
   
Umístění:  
Daniel Brejcha 3. místo kata starší žáci 12-13 let     
 
     
Pohár nadějí - 11.4.2015  
   
Umístění:  
Veronika Bohuslavová 1. místo kata žákyně 8 let do 7.kyu
    3. místo kata ml. žákyně 7-9 let
Matyáš Miller 3. místo kata žáci 9 let do 7.kyu
    3. místo kata team žáci 10-12 let do 7.kyu
Eliška Mihalčatinová 1. místo kata žákyně 9 let do 7.kyu
    3. místo kata team žákyně 10-12 let do 7.kyu
Nela Černkovičová 2. místo kata žákyně 9 let do 7.kyu
    3. místo kata team žákyně 10-12 let do 7.kyu
Matěj Lippert 1. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
    3. místo kata team žáci 10-12 let
Aleksandar Jordanov 2. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
    3. místo kata team žáci 10-12 let do 7.kyu
Vladimír Fafek 3. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
Adam Jelínek 3. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
  Jakub Fidler 3. místo kata team žáci 10-12 let do 7.kyu
Daniel Brejcha 1. místo kata ml. žáci 10-11 let
    2. místo kata st. žáci 12-13 let
  3. místo kata team žáci 10-12 let
  2. místo kumite žáci 10-11 let do 35 kg
Martina Kopecká 3. místo kata žákyně 10-11 let do 7.kyu
  3. místo kumite žákyně 10-11 let do 40 kg
  3. místo kata team žákyně 10-12 let
  Nikola Eppingerová 3. místo kata team žákyně 10-12 let do 7.kyu
Denisa Brejchová 1. místo kata ml. žákyně 10-11 let
    1. místo kata st. žákyně 12-13 let
  3. místo kata team žákyně 10-12 let
  3. místo kumite žákyně 10-11 let do 35 kg
Jan Řápek 1. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
    3. místo kata st. žáci 12-13 let
  3. místo kata team žáci 10-12 let
  1. místo kumite žáci 12-13 let do 40 kg
David Soběslavský 3. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
  2. místo kumite žáci 12-13 let nad 50 kg
Kristýna Toběrná 3. místo kata žákyně 12-13 let do 7.kyu
  2. místo kumite žákyně 12-13 let nad 45 kg
  3. místo kata team žákyně 10-12 let
Filip Janda 1. místo kata dorostenci 14-15 let
  2. místo kumite dorostenci do 57 kg
  1. místo kata team 15-21 let
Jan Le 1. místo kata team 15-21 let
Linda Skalová 1. místo kata dorostenky do 7.kyu
  2. místo kumite dorostenky OPEN
David Le 1. místo kata junioři 16-17 let
  1. místo kata team 15-21 let
Filip Novák 2. místo kata junioři 16-17 let
  1. místo kumite junioři do 76 kg
     
     
Vamberecký lvíček - 19.4.2015  
   
Umístění:  
Eliška Mihalčatinová 3. místo kata žákyně 7-9 let do 7.kyu
    3. místo kata 7-9 let o nejlepší H1
Daniel Brejcha 1. místo kata žáci 10-11 let OPEN
    1. místo kata 10-11 let o nejlepší H3
  1. místo kata team žáci 7-13 let
  1. místo kumite žáci 10-11 let do 35 kg
Matěj Lippert 3. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
    3. místo kata žáci 10-11 let OPEN
    2. místo kata 10-11 let o nejlepší H1
    3. místo kata 10-11 let o nejlepší H3
  1. místo kata team žáci 7-13 let
  2. místo kumite žáci 10-11 let 7.kyu do 35 kg
Jan Pajkrt 1. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
    2. místo kata žáci 10-11 let OPEN
    1. místo kata 10-11 let o nejlepší H1
  1. místo kata team žáci 7-13 let
Vladimír Fafek 3. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
    3. místo kata 10-11 let o nejlepší H1
  1. místo kumite žáci 10-11 let 7.kyu do 35 kg
Denisa Brejchová 1. místo kata žákyně 10-11 let OPEN
    2. místo kata 10-11 let o nejlepší H3
  1. místo kata team žákyně 7-13 let
  2. místo kumite žákyně 10-11 let do 35 kg
Martina Kopecká 2. místo kata žákyně 10-11 let do 7.kyu
    3. místo kata 10-11 let o nejlepší H1
  1. místo kata team žákyně 7-13 let
  2. místo kumite žákyně 10-11 let 7.kyu do 35kg
  David Soběslavský 1. místo kata 12-13 let o nejlepší H1
    3. místo kata 12-13 let o nejlepší H3
  1. místo kumite žáci 12-13 let 7.kyu do 60 kg
Adam Jelínek 1. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
Michal Vojtěch 3. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
    3. místo kata 12-13 let o nejlepší H1
Kristýna Toběrná 1. místo kata žákyně 12-13 let do 7.kyu
  3. místo kata žákyně 12-13 let OPEN
    2. místo kata 12-13 let o nejlepší H1
  1. místo kata team žákyně 7-13 let
  3. místo kumite žákyně 12-13 let 7.kyu do 50kg
 
     
  Grand Prix Hradce Králové - 25.- 26.4.2015  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 2. místo kata team žáci
  Jan Pajkrt 2. místo kata team žáci
  Matěj Lippert 2. místo kata team žáci
     
     
VII. Kesl Cup - 2.5.2015  
     
  Umístění:  
  Matyáš Miller 2. místo kata chlapci do 9 let 8-7.kyu
  Veronika Bohuslavová 1. místo kata dívky do 9 let 8-7.kyu
    1. místo kata dívky do 9 let
  Eliška Mihalčatinová 3. místo kata dívky do 9 let 8-7.kyu
  Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 10-13 let od 6.kyu    
    1. místo kumite chlapci 7-11 let do 35 kg
    1. místo kata team děti do 15 let   
  Jan Pajkrt 1. místo kata team děti do 15 let   
  Matěj Lippert 3. místo kata chlapci 10-15 let 8-7.kyu    
    1. místo kata team děti do 15 let   
  Jan Řápek 2. místo kata chlapci 10-15 let 8-7.kyu    
    2. místo kata chlapci 10-13 let od 6.kyu    
    2. místo kata team děti do 15 let   
  Vladimír Fafek 1. místo kata chlapci 10-15 let 8-7.kyu    
    3. místo kata team děti do 15 let   
  Aleksandar Jordanov 3. místo kata team děti do 15 let   
  David Soběslavský 2. místo kumite chlapci 12-13 let nad 52 kg
  Denisa Brejchová         1. místo kata dívky 10-13 let od 6.kyu       
    2. místo kata team děti do 15 let
  Kristýna Toběrná         1. místo kata dívky 10-15 let od 8-7.kyu       
    2. místo kata team děti do 15 let
  Adéla Namyslová         2. místo kata dívky 10-15 let od 8-7.kyu       
  Jan Le 2. místo kata chlapci 14-17 let od 6.kyu
    3. místo kumite chlapci 14-17 let do 52 kg
    3. místo kata team děti do 15 let
  David Le 1. místo kata chlapci 14-17 let od 6.kyu
    1. místo kumite chlapci 14-17 let do 52 kg
 
     
Wakizaši cup - 9.5.2015  
   
Umístění:  
  Matyáš Miller 2. místo kata žáci 6-11 let do 7.kyu
  Vladimír Fafek 3. místo kata žáci 6-11 let do 7.kyu
  2. místo kata team žáci + dorostenci
  Martina Kopecká 1. místo kata žákyně 6-11 let do 7.kyu
  1. místo kata team žákyně
  Jan Pajkrt 2. místo kata team žáci + dorostenci
  Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let
  2. místo kumite žáci 10-11 let do 35 kg
  2. místo kata team žáci + dorostenci
  Denisa Brejchová 1. místo kata mladší žákyně 10-11 let
  1. místo kumite žákyně 10-11 let do 35 kg
  1. místo kata team žákyně
  Kristýna Toběrná 1. místo kata žákyně 12-15 let do 7.kyu
  1. místo kata team žákyně
  Linda Skalová 3. místo kata žákyně 12-15 let do 7.kyu
Filip Janda 2. místo kata dorostenci
  1. místo kata team žáci + dorostenci
Jan Le 1. místo kata dorostenci
  3. místo kumite dorostenci do 52 kg
  1. místo kata team žáci + dorostenci
David Le 2. místo kata junioři
  1. místo kumite junioři do 55 kg
  1. místo kata team žáci + dorostenci
  Helena Brejchová 2. místo kata ženy +35 let
     
     
Grand Prix Ústí nad Labem - 16.5.2015  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let
    1. místo kata starší žáci 12-13 let
    3. místo kumite mladší žáci do 35 kg
    2. místo kumite starší žáci do 39 kg
    1. místo kata team žáci
  Jan Pajkrt 1. místo kata team žáci
  Matěj Lippert 1. místo kata team žáci
  Denisa Brejchová         1. místo kata mladší žákyně 10-11 let     
    3. místo kata starší žákyně 12-13 let
    3. místo kumite mladší žákyně do 35 kg
  Tomáš Truong 2. místo kumite senioři do 67 kg
    2. místo kumite muži U21 do 70 kg
     
     
Národní pohár mládeže 2.kolo - 30.5.2015  
     
  Umístění:  
Daniel Brejcha 1. místo kata st. žáci 12-13 let
  1. místo kata team žáci
Denisa Brejchová 1. místo kata st. žákyně 12-13 let
  3. místo kata team žákyně
Vladimír Fafek 3. místo kata ml. žáci 10-11 let
Jan Pajkrt 1. místo kata team žáci
Matěj Lippert 1. místo kata team žáci
Nikola Kunertová 3. místo kata team žákyně
  Kristýna Toběrná 3. místo kata team žákyně
     
     
ME mládeže Belgie 2015  
   
Umístění:  
Vladimír Fafek   1. místo kata chlapci 9-10 let do 7.kyu
Jan Řápek 1. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
Nikola Kunertová 1. místo kata dívky 11-12 let do 7.kyu
David Soběslavský 1. místo kumite chlapci 11-12 let do 7.kyu
Martina Kopecká 2. místo kata dívky 9-10 let do 7.kyu
Denisa Brejchová 3. místo kata dívky 11-12 let 6-4.kyu
    3. místo kumite dívky 11-12 let 6-4.kyu
Tomáš Truong 3. místo kumite junioři do 65 kg
Jakub Fidler 5. místo kata chlapci 9-10 let do 7.kyu
Matěj Lippert 5. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
Daniel Brejcha   5. místo kata chlapci 11-12 let 6-4.kyu
Jan Pajkrt 6. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
Filip Novák 11. místo kata kadeti shotokan
Filip Janda 13. místo kata mini kadeti shotokan
     
     
Krajský přebor StřČSKa - 13.6.2015  
   
Umístění:  
Eliška Mihalčatinová 1. místo kata žákyně 9 let do 7.kyu
    2. místo kata duo žákyně do 11 let
Klára Vávrová 3. místo kata žákyně 9 let do 7.kyu
  Nela Černkovičová 2. místo kata duo žákyně do 11 let
Matěj Lippert 1. místo kata žáci 10-13 let do 7.kyu
    2. místo kata duo žáci 12-14 let
Adam Jelínek 3. místo kata žáci 10-13 let do 7.kyu
  Michal Vojtěch 2. místo kata duo žáci 12-14 let
     
     
  Přebor Prahy - 20.6.2015  
     
  Umístění:  
  Veronika Bohuslavová 3. místo kata dívky do 11 let do 7.kyu
    1. místo kata mladší žákyně 7-9 let
  Klára Vávrová 3. místo kata mladší žákyně 7-9 let
  Jakub Fidler 2. místo kata mladší žáci 7-9 let
  2. místo kata team žáci
  Eliška Mihalčatinová 2. místo kata mladší žákyně 10-11 let
  2. místo kata team žákyně
Nela Černkovičová 2. místo kata team žákyně
Nikola Eppingerová 2. místo kata team žákyně
Vladimír Fafek 1. místo kata chlapci do 11 let do 7.kyu
    2. místo kata mladší žáci 10-11 let
Matyáš Miller 2. místo kata chlapci do 11 let do 7.kyu
    3. místo kata mladší žáci 10-11 let
  2. místo kata team žáci
Martin Eppinger 2. místo kata team žáci
Matěj Lippert 3. místo kata chlapci do 11 let do 7.kyu
  1. místo kata team žáci
  Nikola Kunertová 1. místo kata dívky 12-15 let do 7.kyu
    2. místo kata starší žákyně 12-13 let
  1. místo kata team žákyně
  Kristýna Toběrná 2. místo kata dívky 12-15 let do 7.kyu
    3. místo kata starší žákyně 12-13 let
  1. místo kata team žákyně
  Denisa Brejchová 1. místo kata starší žákyně 12-13 let
    3. místo kumite starší žákyně do 42 kg
  1. místo kata team žákyně
Jan Řápek 1. místo kata chlapci 12-15 let do 7.kyu
    2. místo kata starší žáci 12-13 let
  1. místo kata team dorostenci
Jan Pajkrt 2. místo kata chlapci 12-15 let do 7.kyu
    3. místo kata starší žáci 12-13 let
  1. místo kata team žáci
Adam Jelínek 3. místo kata chlapci 12-15 let do 7.kyu
  Daniel Brejcha 1. místo kata starší žáci 12-13 let      
    1. místo kumite starší žáci do 39 kg
  1. místo kata team žáci
  Linda Skalová 3. místo kata dívky 12-15 let do 7.kyu
Jan Le 2. místo kata dorostenci
    2. místo kumite dorostenci do 52 kg
  1. místo kata team dorostenci
Filip Janda 3. místo kata dorostenci
    2. místo kumite dorostenci do 57 kg
  1. místo kata team dorostenci
  Filip Novák 2. místo kata junioři
    1. místo kumite junioři do 76 kg
  Tomáš Truong 2. místo kata senioři
    1. místo kumite senioři do 67 kg
    3. místo kumite senioři OPEN
  Helena Brejchová 2. místo kata Masters ženy
     
     
  Bohemia Open - 13.9.2015  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let U12      
    1. místo kata starší žáci 12-13 let U14      
    1. místo kumite mladší žáci U12 do 41 kg
    1. místo kata team žáci
  Denisa Brejchová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let U12
    2. místo kata starší žákyně 12-13 let U14
    1. místo kata team žákyně
  Vladimír Fafek 2. místo kata mladší žáci 10-11 let U12      
  Matěj Lippert 3. místo kata starší žáci 12-13 let U14      
    1. místo kata team žáci
  Jan Pajkrt 1. místo kata team žáci
  Nikola Kunertová 1. místo kata team žákyně
  Kristýna Toběrná 1. místo kata team žákyně
     
     
  Shotokan Cup - 27.9.2015  
     
  Umístění:  
  Veronika Bohuslavová 1. místo kata mladší žákyně 7-9 let 8-7.kyu
    2. místo kata mladší žákyně 7-9 let
  Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let      
    3. místo kumite mladší žáci do 41 kg
  1. místo kata team žáci
  Vladimír Fafek 1. místo kata mladší žáci 10-11 let 8-7.kyu     
    2. místo kata mladší žáci 10-11 let      
  Aleksandar Jordanov 3. místo kata mladší žáci 10-11 let 8-7.kyu     
  Denisa Brejchová 1. místo kata mladší žákyně 10-11 let
    3. místo kumite mladší žákyně do 35 kg
  1. místo kata team žákyně
  Nikola Kunertová 1. místo kata mladší žákyně 10-11 let 8-7.kyu
  1. místo kata team žákyně
  Martina Kopecká 2. místo kata mladší žákyně 10-11 let 8-7.kyu
  Kristýna Toběrná 1. místo kata team žákyně
  Matěj Lippert 1. místo kata starší žáci 12-13 let      
  1. místo kata team žáci
  Jan Řápek 2. místo kata starší žáci 12-13 let      
  Jan Pajkrt 1. místo kata team žáci
     
     
  Euro Grand Prix Plzeň - 3.-4.10.2015  
 
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let U12      
    1. místo kata starší žáci 12-13 let U14      
  Denisa Brejchová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let U12
     
     
Národní pohár mládeže 3.kolo - 10.10.2015  
   
Umístění:  
  Vladimír Fafek 3. místo kata mladší žáci 10-11 let
Daniel Brejcha 1. místo kata starší žáci 12-13 let     
  1. místo kata team žáci
  Denisa Brejchová 3. místo kata starší žákyně 12-13 let
  Matěj Lippert 1. místo kata team žáci 
  Jan Pajkrt 1. místo kata team žáci
     
     
  Velká cena Prahy ČABK - 11.10.2015  
 
  Umístění:  
  Dalibor Kolínko 3. místo technika 6-7 let bez pásku  
  Veronika Bohuslavová 1. místo kata dívky 6-9 let 8.kyu
  Klára Vávrová 2. místo kata dívky 6-9 let 8.kyu
  Jaroslava Losová 3. místo kata dívky 6-9 let 8.kyu
  Eliška Fidlerová 1. místo kata dívky 10-12 let 8.kyu
  Jakub Fidler 1. místo kata chlapci 6-10 let 7.kyu
  Eliška Mihalčatinová 2. místo kata dívky 8-10 let 7.kyu
  Nela Černkovičová 3. místo kata dívky 8-10 let 7.kyu
  Martina Kopecká 1. místo kata dívky 11-13 let 7.kyu
  Kristýna Toběrná 2. místo kata dívky 11-13 let 7.kyu
  Adam Jelínek 1. místo kata chlapci 12-15 let 7.kyu
     
     
Grand Prix North Bohemia - 17.10.2015
Umístění:
Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let
  1. místo kata team žáci
  Vladimír Fafek 3. místo kata mladší žáci 10-11 let
Jan Pajkrt 2. místo kata starší žáci 12-13 let
  1. místo kata team žáci
Matěj Lippert 1. místo kata team žáci
Denisa Brejchová 2. místo kata mladší žákyně 10-11 let
  1. místo kata team žákyně
Nikola Kunertová 1. místo kata team žákyně
Kristýna Toběrná 1. místo kata team žákyně
     
     
Velká cena Ostrova CAOKK - 24.10.2015  
   
  Umístění:  
Veronika Bohuslavová 1. místo kata dívky 6-10 let 8.kyu
    1. místo kata dívky 6-10 let 7.kyu
Eliška Fidlerová 2. místo kata dívky 6-10 let 8.kyu
    3. místo kata dívky 6-10 let 7.kyu
Klára Vávrová 3. místo kata dívky 6-10 let 8.kyu
Vladimír Fafek 1. místo kata chlapci 6-10 let 7.kyu    
  1. místo kata chlapci 6-10 let 6-4.kyu    
    1. místo kumite chlapci 6-10 let 8-7.kyu  
Jakub Fidler 3. místo kata team mix do 12 let
  Aleksandar Jordanov 3. místo kata team mix do 12 let   
Matyáš Miller 3. místo kata team mix do 12 let
Nikola Kunertová 1. místo kata dívky 11-13 let 8-7.kyu
  3. místo kata dívky 11-13 let 6-4.kyu
  2. místo kata team mix do 12 let
  3. místo kumite dívky 11-12 let 8-7.kyu
Martina Kopecká 2. místo kata dívky 11-13 let 8-7.kyu
  2. místo kata team mix do 12 let
  1. místo kumite dívky 11-12 let 8-7.kyu
Jan Pajkrt 3. místo kata chlapci 11-13 let 8-7.kyu    
  3. místo kata chlapci 11-13 let 6-4.kyu    
  1. místo kata team mix do 12 let
Jan Řápek 1. místo kata chlapci 11-13 let 8-7.kyu    
Matěj Lippert 1. místo kata team mix do 12 let
  David Soběslavský 2. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu
  Linda Skalová 1. místo kata dívky 14-16 let do 6.kyu
  Vojtěch Havránek 1. místo kata chlapci 14-16 let do 6.kyu
  Petr Šťastný 2. místo kata chlapci 14-16 let do 6.kyu
Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 11-13 let 6-4.kyu    
    1. místo kata chlapci 11-13 let nad 3.kyu
  1. místo kata team mix do 12 let
Denisa Brejchová 1. místo kata dívky 11-13 let 6-4.kyu    
    1. místo kata dívky 11-13 let nad 3.kyu
  2. místo kata team mix do 12 let
  2. místo kumite dívky 11-12 let nad 6.kyu
Jan Le     2. místo kata chlapci 14-16 let nad 5.kyu
  1. místo kata team mix do 16 let
David Le     1. místo kata chlapci 14-16 let nad 5.kyu
    2. místo kata muži 17-35 let
  1. místo kata team mix do 16 let
Filip Janda         1. místo kata team mix do 16 let
  Filip Novák 2. místo kumite 15-17 let do 75 kg
     
     
Liberecký pohár - 25.10.2015
 
Umístění:
Veronika Bohuslavová 1. místo kata dívky 8 let
Eliška Fidlerová 2. místo kata dívky 9-11 let do 7.kyu
Martina Kopecká 1. místo kata dívky 9-11 let do 7.kyu
   3. místo kumite dívky 10-11 let do 7.kyu
Vladimír Fafek 1. místo kata chlapci 9-11 let do 7.kyu
   1. místo kumite chlapci 10-11 let do 7.kyu
   1. místo kata team chlapci 6-10 let do 7.kyu
Aleksandar Jordanov 2. místo kata chlapci 9-11 let do 7.kyu
   2. místo kumite chlapci 10-11 let do 7.kyu
   1. místo kata team chlapci 6-10 let do 7.kyu
Jakub Fidler 3. místo kumite chlapci 10-11 let do 7.kyu
   1. místo kata team chlapci 6-10 let do 7.kyu
Nikola Kunertová 1. místo kata dívky 12-13 let do 7.kyu
   1. místo kumite dívky 12-13 let do 7.kyu
   1. místo kata team dívky 11-13 let
Kristýna Toběrná 2. místo kata dívky 12-13 let do 7.kyu
   2. místo kumite dívky 12-13 let do 7.kyu
   1. místo kata team dívky 11-13 let
Jan Pajkrt 3. místo kata chlapci 12-13 let do 7.kyu
   2. místo kumite chlapci 12-13 let do 7.kyu
   1. místo kata team chlapci 11-13 let
Jan Řápek 1. místo kata chlapci 12-13 let do 7.kyu
   3. místo kumite chlapci 12-13 let do 7.kyu
Matěj Lippert 2. místo kata chlapci 12-13 let do 7.kyu
   1. místo kumite chlapci 12-13 let do 7.kyu
   1. místo kata team chlapci 11-13 let
David Soběslavský 1. místo kumite chlapci 12-13 let do 7.kyu
Jindřich Bukovský 2. místo kumite chlapci 12-13 let do 7.kyu
Eliška Mihalčatinová 1. místo kata team dívky 11-13 let do 7.kyu
Nela Černkovičová 1. místo kata team dívky 11-13 let do 7.kyu
Nikola Eppingerová 1. místo kata team dívky 11-13 let do 7.kyu
Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 9-11 let nad 6.kyu
   1. místo kumite chlapci 10-11 let -40 kg
   1. místo kata team chlapci 11-13 let
Denisa Brejchová 1. místo kata dívky 9-11 let nad 6.kyu
   1. místo kumite dívky 10-11 let -40 kg
   1. místo kata team dívky 11-13 let
Linda Skalová 3. místo kata kadetky 14-17 let
   3. místo kumite dorostenky +54 kg
Filip Janda 3. místo kata kadeti 14-17 let
   1. místo kata team kadeti 14-17 let
Jen Le 2. místo kata kadeti 14-17 let
   3. místo kumite dorostenci -60 kg
   1. místo kata team kadeti 14-17 let
David Le 1. místo kata kadeti 14-17 let
   3. místo kumite dorostenci -60 kg
   1. místo kata team kadeti 14-17 let
Filip Novák  3. místo kumite dorostenci do 70 kg
     
     
  Mistrovství ČR ČABK - 8.11.2015  
     
  Umístění:  
  Veronika Bohuslavová 1. místo kata dívky 6-8 let 8-7.kyu
  Eliška Fidlerová 3. místo kata dívky 9-10 let 8-7.kyu
  Vladimír Fafek 1. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu    
    2. místo kumite chlapci 10-11 let 8-7.kyu
  Matyáš Miller 3. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu    
  Nikola Kunertová 1. místo kata dívky 11-14 let 8-7.kyu
    2. místo kumite dívky 11-12 let 8-7.kyu
    2. místo kata team děti do 14 let
  Kristýna Toběrná 3. místo kata dívky 11-14 let 8-7.kyu
    2. místo kata team děti do 14 let
  Jan Pajkrt 2. místo kata chlapci 11-14 let 8-7.kyu
    3. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu
    1. místo kata team děti do 14 let   
  Jan Řápek 1. místo kata chlapci 11-14 let 8-7.kyu
  David Soběslavský 1. místo kumite chlapci 13-14 let 8-7.kyu
  Matěj Lippert 3. místo kata chlapci 11-14 let 8-7.kyu
    1. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu
    1. místo kata team děti do 14 let   
  Michal Vojtěch 2. místo kumite chlapci 13-14 let 8-7.kyu
  Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 11-12 let 6-4.kyu    
    1. místo kata team děti do 14 let   
  Denisa Brejchová         2. místo kata dívky 11-12 let 6-4.kyu       
    2. místo kumite dívky 11-12 let 6-4.kyu
    2. místo kata team děti do 14 let
  Filip Janda   1. místo kata team kadeti
  Jan Le        3. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu
    1. místo kata team kadeti
  David Le 1. místo kata team kadeti
     
     
Generali Cup - 14.11.2015
 
Umístění:
Vladimír Fafek 1. místo kata mladší žáci 10-11 let do 7.kyu
   3. místo kata mladší žáci 10-11 let
   1. místo kumite žáci 10-11 let do 7.kyu -35 kg
Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let
   3. místo kumite žáci 10-11 let -41 kg
Denisa Brejchová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let
   3. místo kumite žákyně 10-11 let -35 kg
Jan Pajkrt 2. místo kata starší žáci 12-13 let
Matěj Lippert 3. místo kata starší žáci 12-13 let
David Soběslavský 3. místo kumite žáci 12-13 let +52 kg
     
     
Vánoční cena Mladé Boleslavi – 21.11.2015
 
Umístění:
  Veronika Bohuslavová 2. místo kata žákyně do 8 let       
Vladimír Fafek 1. místo kata žáci 9-11 let do 7.kyu     
  2. místo kata duo žáci
Matyáš Miller 2. místo kata žáci 9-11 let do 7.kyu     
  3. místo kata duo žáci
Aleksandar Jordanov 3. místo kata žáci 9-11 let do 7.kyu     
  2. místo kata duo žáci
Jakub Fidler 3. místo kata žáci 9-11 let do 7.kyu     
  3. místo kata duo žáci
Daniel Brejcha 1. místo kata žáci 9-11 let nad 6.kyu    
  1. místo kumite mladší žáci do 40 kg
  1. místo kata duo žáci
Denisa Brejchová 1. místo kata žákyně 9-11 let nad 6.kyu
  2. místo kumite mladší žákyně do 35 kg
    2. místo kata duo žákyně
Jan Pajkrt 1. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu     
  1. místo kata duo žáci
Matěj Lippert 2. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu     
  3. místo kata duo žáci
Jindřich Bukovský 3. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu     
Adam Jelínek 3. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu     
Jan Řápek 3. místo kata žáci 12-13 let nad 6.kyu     
  3. místo kata duo žáci
  Kristýna Toběrná 2. místo kata žákyně 12-13 let do 7.kyu    
  Nikola Kunertová 2. místo kata duo žákyně
David Le 3. místo kata dorostenci 14-17 let
  1. místo kata duo dorostenci
Filip Janda 1. místo kata duo dorostenci
 
     
  Mistrovství ČR FSKA - 28.11.2015  
Umístění:
Veronika Bohuslavová 1. místo kata dívky do 8 let 8.kyu
    1. místo kata team mladší žákyně
Klára Vávrová 1. místo kata dívky do 8 let 7.kyu
Vladimír Fafek 1. místo kata chlapci 9-10 let do 7.kyu
  1. místo kata duo mladší žáci
Jakub Fidler 2. místo kata chlapci 9-10 let do 7.kyu
  3. místo kata duo mladší žáci
    1. místo kata team mladší žáci
Matyáš Miller 3. místo kata chlapci 9-10 let do 7.kyu
  3. místo kata duo mladší žáci
    1. místo kata team mladší žáci
Aleksandar Jordanov 1. místo kata duo mladší žáci
    1. místo kata team mladší žáci
  Eliška Mihalčatinová 1. místo kata dívky 9-10 let do 7.kyu
1. místo kata duo mladší žákyně
    1. místo kata team mladší žákyně
  Eliška Fidlerová 2. místo kata dívky 9-10 let do 7.kyu
1. místo kata duo mladší žákyně
    1. místo kata team mladší žákyně
Jan Pajkrt 1. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
  2. místo kata duo starší žáci
    2. místo kata team starší žáci
Matěj Lippert 2. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
    2. místo kata team starší žáci
  Martina Kopecká 3. místo kata dívky 9-10 let do 7.kyu
1. místo kata team starší žákyně
Nikola Kunertová 1. místo kata dívky 11-12 let do 7.kyu
1. místo kata duo starší žákyně
    1. místo kata team starší žákyně
Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 11-12 let nad 6.kyu
  2. místo kata chlapci OPEN 10-16 let
  2. místo kata duo starší žáci
  2. místo kata team starší žáci
Denisa Brejchová 1. místo kata dívky 11-12 let nad 6.kyu
  3. místo kata dívky OPEN 10-16 let
1. místo kata duo starší žákyně
    1. místo kata team starší žákyně
Filip Janda 2. místo kata chlapci 13-14 let nad 6.kyu
  3. místo kata chlapci OPEN 10-16 let
  1. místo kata duo dorostenci - junioři
  1. místo kata team dorostenci - junioři
Jan Le 3. místo kata chlapci 13-14 let nad 6.kyu
  1. místo kata team dorostenci - junioři
David Le 1. místo kata chlapci 15-17 let nad 6.kyu
  1. místo kata duo dorostenci - junioři
  1. místo kata team dorostenci - junioři
Karel Kraj 2. místo kata chlapci 15-17 let do 7.kyu
  3. místo kata duo dorostenci - junioři
Adam Jelínek 3. místo kata duo dorostenci - junioři
     
     
Mistrovství ČR ČSKe - 5.- 6.12.2015
 
Umístění:
Veronika Bohuslavová 3. místo kata mladší žákyně 7-9 let
Daniel Brejcha    3. místo kata starší žáci
   1. místo kata team žáci
Jan Pajkrt 1. místo kata team žáci
Matěj Lippert 1. místo kata team žáci
Denisa Brejchová  3. místo kata starší žákyně
   3. místo kumite starší žákyně do 42 kg
   1. místo kata team žákyně
Kristýna Toběrná 1. místo kata team žákyně
Nikola Kunertová 1. místo kata team žákyně
     
 
 

 
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 800x600 a vyšší, střední velikost internet explorer (možnosti složky IE), v případě potíží rádi uvítáme Vaše připomínky a návrhy.            webmaster : M.Křížek

 

Scripty - http://scripty.hyperlink.cz