Úvodní strana

 TOPlist

  Informace klubu
O nás.....
 Z historie
Názvosloví
Kata
Zkušební řád ČSKe

Trénování

Kde nás najdete
Naši trenéři
Kontakty
Nábor

Soutěže karate

Výsledky SK
O závodech
Kalendář akcí

Akce pořádané SK

Soustředění
Letní kemp
Klubová soutěž
Naši nejlepší

Fotogalerie

 

Sponzor

 

Návštěvní kniha

 

Výsledky dosažené v roce 2014

 
   
VI. Kesl Cup - 19.1.2014  
     
  Umístění:  
  Kateřina Smetanová 2. místo kata dívky 6-8 let 8-7.kyu
  Jakub Fidler 3. místo kata chlapci 6-8 let 8-7.kyu
  Nikola Kunertová 1. místo kata dívky 9-10 let 8-7.kyu
    1. místo kata team děti do 14 let
  Lucie Hodková       2. místo kata dívky 9-10 let 8-7.kyu
  Aleksandar Jordanov 1. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
  Vladimír Fafek 3. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
  Linda Skalová 1. místo kata dívky 11-14 let 8-7.kyu
  Jan Řápek 1. místo kata chlapci 11-14 let 8-7.kyu
    2. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu
  David Soběslavský 2. místo kata chlapci 11-14 let 8-7.kyu
    1. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu
  Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 6-10 let 6-4.kyu    
    1. místo kata team děti do 14 let   
  Denisa Brejchová         1. místo kata dívky 6-10 let 6-4.kyu       
    1. místo kata team děti do 14 let
    2. místo kumite dívky 9-10 let 6-1.kyu
  Filip Janda         1. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu
    1. místo kata team kadeti
  Jan Le 2. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu
    1. místo kata team kadeti
  David Le 3. místo kata kadeti
    1. místo kata team kadeti
  Jan Hlaváček 1. místo kata mix nad 15 let 8-7.kyu
    2. místo kata team kadeti
  Bořek Jíra 2. místo kata team kadeti
  Filip Rohlíček 2. místo kata team kadeti
     
   
Národní pohár mládeže 1.kolo - 8.3.2014  
   
Umístění:  
Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let     
Denisa Brejchová 1. místo kata mladší žákyně 10-11 let
   
     
Memoriál Miroslava Šianského - 22.3.2014  
   
Umístění:  
  Kateřina Smetanová 2. místo kata žákyně 6-9 let do 7.kyu
  Lucie Hodková 3. místo kata žákyně 6-9 let do 7.kyu
  Aleksandar Jordanov 2. místo kata žáci 6-9 let do 7.kyu
  Nikola Kunertová 1. místo kata žákyně 10-13 let do 7.kyu
  1. místo kata duo mladší žákyně
  1. místo kata team žákyně
  Jan Pajkrt 3. místo kata žáci 10-13 let do 7.kyu
  Denisa Brejchová 2. místo kata mladší žákyně 10-11 let
  1. místo kata duo mladší žákyně
  1. místo kata team žákyně
  3. místo kumite mladší žákyně do 35 kg
Aneta Hurbanová 1. místo kata team žákyně
  Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let      
  1. místo kata duo starší žáci
Filip Janda 1. místo kata team dorostenci
    1. místo kata duo dorostenci
Jan Le 2. místo kata starší žáci
    1. místo kata duo starší žáci
    1. místo kata team dorostenci
David Le 3. místo kata dorostenci
    1. místo kata duo dorostenci
    1. místo kata team dorostenci
Patrik Vébr 3. místo kumite junioři nad 76 kg
     
 
Pohár nadějí - 12.4.2014  
   
Umístění:  
Kateřina Smetanová 1. místo kata žákyně 8 let
Jan Řápek 1. místo kata žáci 9 let
    1. místo kata team žáci 10-12 let
Jan Pajkrt 3. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
    3. místo kata team žáci 10-12 let do 7.kyu
  Adam Jelínek 3. místo kata team žáci 10-12 let do 7.kyu
  Jindřich Bukovský 3. místo kata team žáci 10-12 let do 7.kyu
Denisa Brejchová 1. místo kata žákyně 10-11 let
  1. místo kata team žákyně 10-12 let
  3. místo kumite žákyně 10-11 let do 35 kg
Lucie Hodková 1. místo kata team žákyně 10-12 let
Aneta Hurbanová 1. místo kata team žákyně 10-12 let
Daniel Brejcha 3. místo kata žáci 10-11 let
  1. místo kata team žáci 10-12 let
  Jan Pham 1. místo kata team žáci 10-12 let
Filip Janda 1. místo kata žáci 12-13 let
Linda Skalová 3. místo kata dorostenky do 6.kyu
   
  Grand Prix Hradce Králové - 26.- 27.4.2014  
     
  Umístění:  
  Denisa Brejchová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let
   
     
  Mistrovství Moravy a Slezska - 3.5.2014  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let      
Denisa Brejchová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let
     
     
  Přebor Prahy - 4.5.2014  
     
  Umístění:  
  Lucie Hodková 1. místo kata dívky do 14 let do 7.kyu
  Nikola Kunertová 2. místo kata dívky do 14 let do 7.kyu
    2. místo kata mladší žákyně 10-11 let
  Kateřina Smetanová 3. místo kata dívky do 14 let do 7.kyu
    1. místo kata mladší žákyně 7-9 let
Jan Řápek 1. místo kata chlapci do 14 let do 7.kyu
    3. místo kata starší žáci 12-13 let
  1. místo kata team junioři
David Soběslavský 2. místo kata chlapci do 14 let do 7.kyu
Aleksandar Jordanov 3. místo kata mladší žáci 10-11 let
  Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let      
    1. místo kumite mladší žáci do 35 kg
  1. místo kata team junioři
  Denisa Brejchová 1. místo kata mladší žákyně 10-11 let
    1. místo kumite mladší žákyně do 35 kg
  1. místo kata team junioři
Filip Janda 3. místo kata dorostenci
  2. místo kata team senioři
Jan Le 3. místo kata dorostenci
    3. místo kumite dorostenci do 52 kg
  2. místo kata team senioři
  David Le 3. místo kata junioři
    2. místo kata senioři
    1. místo kumite junioři do 55 kg
  2. místo kata team senioři
     
 
Wakizaši cup - 10.5.2014  
   
Umístění:  
  Nikola Kunertová 1. místo kata žákyně 6-11 let do 7.kyu
  1. místo kata team žákyně
  Lucie Hodková 2. místo kata žákyně 6-11 let do 7.kyu
  Kateřina Smetanová 3. místo kata žákyně 6-11 let do 7.kyu
  Vladimír Fafek 1. místo kata žáci 6-11 let do 7.kyu
  Jan Pajkrt 3. místo kata žáci 6-11 let do 7.kyu
  Linda Skalová 1. místo kata žákyně 12-15 let do 7.kyu
  Denisa Brejchová 1. místo kata mladší žákyně 10-11 let
  1. místo kata team žákyně
  1. místo kumite žákyně 10-11 let do 35 kg
  Aneta Hurbanová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let
  1. místo kata team žákyně
Jan Le 2. místo kata starší žáci
  2. místo kata team žáci
David Le 2. místo kata team žáci
Filip Janda 2. místo kata team žáci
     
     
ME FSKA Polsko 2014  
   
Umístění:  
Denisa Brejchová 1. místo kata dívky 9-10 let 5-1.kyu a dan
Daniel Brejcha   1. místo kata chlapci 9-10 let 5-1.kyu a dan
     
 
Národní pohár mládeže 2.kolo - 7.6.2014  
   
Umístění:  
Denisa Brejchová 1. místo kata mladší žákyně 10-11 let
Nikola Kunertová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let
 
     
ME Itálie 2014  
   
Umístění:  
Denisa Brejchová 1. místo kata dívky 9-10 let 6-4.kyu
Kateřina Smetanová 3. místo kata dívky 5-8 let do 7.kyu
Nikola Kunertová 3. místo kata dívky 9-10 let do 7.kyu
Daniel Brejcha   3. místo kata chlapci 9-10 let 6-4.kyu
Patrik Vébr 3. místo kumite chlapci 15-17 let nad 75 kg
Lucie Hodková 7. místo kata dívky 9-10 let do 7.kyu
Vladimír Fafek   11. místo kata chlapci 9-10 let do 7.kyu
David Soběslavský  12. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
     
Pohár SK Kesl Ryu - 14.9.2014  
   
Umístění:  
  Nikola Kunertová 1. místo kata dívky 5-10 let do 7.kyu
  Vladimír Fafek 1. místo kata chlapci 5-10 let do 7.kyu
  Aleksandar Jordanov 2. místo kata chlapci 5-10 let do 7.kyu
  Linda Skalová 1. místo kata dívky 11-15 let do 7.kyu
  Jan Pajkrt 2. místo kata chlapci 11-15 let do 7.kyu
  David Soběslavský 3. místo kata chlapci 11-15 let do 7.kyu
  Jan Pham 1. místo kata chlapci 11-15 let 6.kyu
     
     
  Mistrovství ČR CSKU - 14.9.2014  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let      
    3. místo super kop mladší žáci 10-11 let
  Denisa Brejchová 2. místo kata mladší žákyně 10-11 let
  Filip Janda 2. místo kata starší žáci 12-13 let      
     
     
Memoriál Ing. Jiřího Fuchse - 20.9.2014
Umístění:
Nela Černkovičová 1. místo kata dívky do 8 let 8-7.kyu
Jakub Fidler 2. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
Vladimír Fafek 3. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
Aleksandar Jordanov 3. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
Nikola Kunertová 1. místo kata dívky 9-10 let 8-7.kyu
  2. místo kata mladší žákyně 10-11 let
2. místo kata team junioři mix do 15 let
Jan Pajkrt 2. místo kata chlapci 11-12 let 8-7.kyu
  2. místo kata mladší žáci 10-11 let
3. místo kata team junioři mix do 15 let
Adam Jelínek 3. místo kata chlapci 11-12 let 8-7.kyu
3. místo kata team junioři mix do 15 let
Jindřich Bukovský 3. místo kata team junioři mix do 15 let
Kristýna Toběrná 1. místo kata dívky 13-14 let 8-7.kyu
Linda Skalová 2. místo kata dívky 13-14 let 8-7.kyu
Martin Dvořák 1. místo kata chlapci 13-14 let 8-7.kyu
Karel Kraj 2. místo kata chlapci 13-14 let 8-7.kyu
Denisa Brejchová 1. místo kata mladší žákyně 10-11 let
  1. místo kata starší žákyně
1. místo kumite mladší žákyně do 35 kg
2. místo kata team junioři mix do 15 let
Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let
  1. místo kata starší žáci
  1. místo kumite mladší žáci do 35 kg
2. místo kata team junioři mix do 15 let
Filip Janda 3. místo kata dorostenci
  2. místo kumite starší žáci do 52 kg
    1. místo kata team junioři mix do 15 let
David Le 1. místo kata dorostenci
1. místo kata team junioři mix do 15 let
Jan Le 3. místo kumite starší žáci do 39 kg
1. místo kata team junioři mix do 15 let
Filip Novák 3. místo kata junioři
  2. místo kumite junioři do 68 kg
Patrik Vébr 3. místo kata junioři
  1. místo kumite junioři nad 76 kg
 
     
  Shotokan cup - 27.9.2014  
     
  Umístění:  
  Vladimír Fafek 3. místo kata mladší žáci 7-9 let      
  Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let      
    2. místo kumite mladší žáci do 35 kg
  Denisa Brejchová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let
    2. místo kumite mladší žákyně do 35 kg
  Nikola Kunertová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let
    3. místo kumite mladší žákyně BRH 8-7.kyu
  David Soběslavský 1. místo kumite mladší žáci nad 35 kg 8-7.kyu
  Jan Pajkrt 2. místo kumite mladší žáci nad 35 kg 8-7.kyu
     
     
Grand Prix Northbohemia - 11.10.2014
Umístění:
Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let
Denisa Brejchová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let
Jan Pajkrt 3. místo kata mladší žáci 10-11 let
Tomáš Truong 1. místo kumite muži do 70 kg
    3. místo kumite muži U21 do 67 kg
 
     
MS Polsko 2014  
   
Umístění:  
Daniel Brejcha   1. místo kata chlapci 9-10 let 5-4.kyu
Jan Řápek 2. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
Denisa Brejchová 3. místo kata dívky 9-10 let 5-4.kyu
Vladimír Fafek   3. místo kata chlapci 9-10 let do 7.kyu
Nikola Kunertová 5. místo kata dívky 9-10 let do 7.kyu
David Le 10. místo kata kadeti shotokan
     
     
Liberecký pohár - 26.10.2014
 
Umístění:
Kateřina Smetanová 1. místo kata dívky 8 let
Nikola Kunertová 3. místo kata dívky 9-11 let do 7.kyu
   2. místo kumite dívky 10-11 let do 7.kyu
   1. místo kata team dívky 11-13 let nad 6.kyu
Vladimír Fafek 1. místo kata chlapci 9-11 let do 7.kyu
David Soběslavský 2. místo kata chlapci 9-11 let do 7.kyu
   1. místo kumite chlapci 10-11 let do 7.kyu
Vojtěch Vilím 2. místo kumite chlapci 10-11 let do 7.kyu
Jan Pajkrt 3. místo kata chlapci 9-11 let do 7.kyu
   2. místo kumite chlapci 10-11 let do 7.kyu
   1. místo kata team chlapci 11-13 let do 7.kyu
Jindřich Bukovský  1. místo kata team chlapci 11-13 let do 7.kyu
Adam Jelínek 1. místo kata team chlapci 11-13 let do 7.kyu
Kristýna Toběrná 3. místo kata dívky 9-11 let do 7.kyu
   1. místo kata team dívky 11-13 let nad 6.kyu
Jan Řápek 1. místo kata chlapci 12-13 let do 7.kyu
   1. místo kumite chlapci 12-13 let do 7.kyu
   1. místo kata team chlapci 11-13 let nad 6.kyu
Michal Vojtěch 2. místo kata chlapci 12-13 let do 7.kyu
Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 9-11 let nad 6.kyu
   1. místo kata team chlapci 11-13 let nad 6.kyu
Denisa Brejchová 1. místo kata dívky 9-11 let nad 6.kyu
   3. místo kumite dívky 10-11 let BRH
   1. místo kata team dívky 11-13 let nad 6.kyu
Filip Janda 1. místo kata chlapci 12-13 let nad 6.kyu
   1. místo kata team chlapci 11-13 let nad 6.kyu
Filip Novák 3. místo kata dorostenci 14-17 let
   1. místo kumite dorostenci do 70 kg
 
     
  Mistrovství ČR ČABK - 2.11.2014  
     
  Umístění:  
  Kateřina Smetanová 1. místo kata dívky 6-8 let 8-7.kyu
    1. místo kumite dívky 6-8 let 8-7.kyu
  Nela Černkovičová 2. místo kata dívky 6-8 let 8-7.kyu
  Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 6-10 let 6-4.kyu    
    1. místo kata team děti do 14 let   
  Denisa Brejchová         1. místo kata dívky 6-10 let 6-4.kyu       
    1. místo kata team děti do 14 let
  Vladimír Fafek 1. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu    
    2. místo kata team děti do 14 let   
  Martina Kopecká 2. místo kata dívky 9-10 let 8-7.kyu
  Vojtěch Vilím 3. místo kumite chlapci 9-10 let 8-7.kyu
  Aleksandar Jordanov 3. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu    
  Kristýna Toběrná 2. místo kata dívky 11-14 let 8-7.kyu
    1. místo kumite dívky 11-12 let 8-7.kyu
  Nikola Kunertová 1. místo kata dívky 11-14 let 8-7.kyu
    1. místo kumite dívky 11-12 let 8-7.kyu
    1. místo kata team děti do 14 let
  Linda Skalová 1. místo kumite dívky 13-14 let 8-7.kyu
  David Soběslavský 2. místo kata chlapci 11-14 let 8-7.kyu
    1. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu
    3. místo kata team kadeti
  Jan Řápek 1. místo kata chlapci 11-14 let 8-7.kyu
    2. místo kata team děti do 14 let   
  Jan Pajkrt 3. místo kata chlapci 11-14 let 8-7.kyu
    2. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu
    2. místo kata team děti do 14 let   
  Filip Janda         1. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu
    1. místo kumite chlapci 13-14 let nad 6.kyu
    1. místo kata team kadeti
  Jan Le        2. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu
    2. místo kumite chlapci 13-14 let nad 6.kyu
    1. místo kata team kadeti
  David Le 3. místo kata kadeti shotokan
    1. místo kata team kadeti
  Patrik Vébr 2. místo kumite dorostenci nad 75 kg
    3. místo kata team kadeti
  Filip Novák 3. místo kumite dorostenci do 70 kg
    3. místo kata team kadeti
  Tomáš Truong 2. místo kata kadeti shotokan
    2. místo kata senioři shotokan
    1. místo kumite junioři do 70 kg        
    2. místo kumite senioři do 75 kg
     
     
Národní pohár mládeže 3.kolo - 8.11.2014  
   
Umístění:  
Denisa Brejchová 1. místo kata mladší žákyně 10-11 let
Daniel Brejcha 2. místo kata mladší žáci 10-11 let
 
     
Vánoční cena Mladé Boleslavi – 22.11.2014
 
Umístění:
  Veronika Bohuslavová 1. místo kata žákyně do 8 let       
  Kateřina Smetanová 2. místo kata žákyně do 8 let       
Vladimír Fafek 1. místo kata žáci 9-11 let do 7.kyu     
  3. místo kata duo žáci
Jan Pajkrt 3. místo kata žáci 9-11 let do 7.kyu     
  3. místo kata duo žáci
Daniel Brejcha 1. místo kata žáci 9-11 let nad 6.kyu    
  1. místo kumite mladší žáci do 35 kg
  1. místo kata duo žáci
  Nikola Kunertová 1. místo kata žákyně 9-11 let do 7.kyu    
  3. místo kata duo žákyně
  Kristýna Toběrná 2. místo kata žákyně 9-11 let do 7.kyu    
Nela Černkovičová 3. místo kata duo žákyně
Eliška Mihalčatinová 3. místo kata duo žákyně
Denisa Brejchová 2. místo kata žákyně 9-11 let nad 6.kyu
  3. místo kumite mladší žákyně do 35 kg
    3. místo kata duo žákyně
Jan Řápek 1. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu     
David Soběslavský 2. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu     
Michal Vojtěch 3. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu     
Jan Le 2. místo kata žáci 12-13 let nad 6.kyu
  1. místo kata duo žáci
David Le 1. místo kata dorostenci 15-17 let
  1. místo kata duo dorostenci
Filip Janda 1. místo kata duo dorostenci
     
     
  Mistrovství ČR FSKA - 29.11.2014  
Umístění:
Veronika Bohuslavová 1. místo kata dívky do 8 let 8.kyu
Kateřina Smetanová 1. místo kata dívky do 8 let 7.kyu
Filip Pekarovič 3. místo kata chlapci do 8 let 8.kyu
Vladimír Fafek 1. místo kata chlapci 9-10 let do 7.kyu
  3. místo kata duo mladší žáci
Aleksandar Jordanov 2. místo kata chlapci 9-10 let do 7.kyu
  Martina Kopecká 2. místo kata dívky 9-10 let do 7.kyu
Matěj Lippert 1. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
  1. místo kata duo mladší žáci
Matyáš Miller 1. místo kata duo mladší žáci
Jan Pajkrt 3. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
  3. místo kata duo mladší žáci
    1. místo kata team starší žáci
Nikola Kunertová 1. místo kata dívky 11-12 let do 7.kyu
1. místo kata duo mladší žákyně
    1. místo kata team mladší žákyně
Daniel Brejcha 3. místo kata chlapci 11-12 let nad 6.kyu
  2. místo kata chlapci OPEN 10-16 let
  1. místo kata team starší žáci
Kristýna Toběrná 3. místo kata dívky 11-12 let do 7.kyu
    1. místo kata team mladší žákyně
Denisa Brejchová 3. místo kata dívky 11-12 let nad 6.kyu
1. místo kata duo mladší žákyně
    1. místo kata team mladší žákyně
Nela Černkovičová 3. místo kata duo mladší žákyně
    3. místo kata team mladší žákyně
Eliška Mihalčatinová 3. místo kata duo mladší žákyně
    3. místo kata team mladší žákyně
  Nikola Eppingerová 3. místo kata team mladší žákyně
Jan Řápek 1. místo kata chlapci 13-14 let do 7.kyu
  1. místo kata team starší žáci
Adéla Namyslová 3. místo kata dívky 13-14 let do 7.kyu
Filip Janda 3. místo kata chlapci 13-14 let nad 6.kyu
  1. místo kata duo dorostenci - muži
  2. místo kata team dorostenci - muži
Jan Le 3. místo kata chlapci 13-14 let nad 6.kyu
  2. místo kata team dorostenci - muži
David Le 3. místo kata chlapci OPEN 10-16 let
  1. místo kata duo dorostenci - muži
  2. místo kata team dorostenci - muži
     
     
Mistrovství ČR mládeže ČSKe - 7.12.2014
 
Umístění:
Denisa Brejchová  1. místo kata mladší žákyně 10-11 let
Daniel Brejcha    3. místo kata mladší žáci 10-11 let
   2. místo kata team žáci
     
 
 

 
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 800x600 a vyšší, střední velikost internet explorer (možnosti složky IE), v případě potíží rádi uvítáme Vaše připomínky a návrhy.            webmaster : M.Křížek

 

Scripty - http://scripty.hyperlink.cz