Úvodní strana

 TOPlist

  Informace klubu
O nás.....
 Z historie
Názvosloví
Kata
Zkušební řád ČSKe

Trénování

Kde nás najdete
Naši trenéři
Kontakty
Nábor

Soutěže karate

Výsledky SK
O závodech
Kalendář akcí

Akce pořádané SK

Soustředění
Letní kemp
Klubová soutěž
Naši nejlepší

Fotogalerie

 

Sponzor

 

Návštěvní kniha

 

Výsledky dosažené v roce 2013

 
   
V. Kesl Cup - 27.1.2013  
     
Umístění:  
  Denisa Brejchová 1. místo kata žákyně do 12 let      
Martin Brejcha 1. místo kata Masters muži
  Daniel Brejcha 3. místo kata žáci do 12 let
Filip Janda 3. místo kata žáci do 12 let
    2. místo kata team do 15 let
David Le 3. místo kata dorostenci
  2. místo kata team do 15 let
Jan Le 2. místo kata team do 15 let
     
   
Pohár mládeže ČABK - 16.3.2013  
   
Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 6-10 let 6-4.kyu      
  2. místo kata team do 14 let
  Denisa Brejchová 2. místo kata dívky 6-10 let 6-4.kyu
  2. místo kata team do 14 let
David Le 1. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu
  1. místo kata team do 14 let
Jan Le 1. místo kata chlapci 11-12 let 6-4.kyu
  1. místo kata team do 14 let
  Jan Bohuslav 1. místo kata chlapci 11-14 let 8-7.kyu      
Filip Janda 2. místo kata chlapci 11-12 let 6-4.kyu
    1. místo kata team do 14 let
  Jan Řápek 1. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
  3. místo kumite chlapci 9-10 let 8-7.kyu
David Soběslavský 3. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
Jan Pham 2. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
Ellen Soprová 1. místo kata dívky 6-10 let 6-4.kyu
  2. místo kata team do 14 let
  3. místo kumite dívky 9-10 let 6-1.kyu
   
   
Memoriál Miroslava Šianského - 23.3.2013  
   
Umístění:  
  Daniel Brejcha 2. místo kata mladší žáci 5-9 let      
  1. místo kata duo starší žáci
  Denisa Brejchová 1. místo kata mladší žákyně 5-9 let
  1. místo kata duo mladší žákyně
David Le 2. místo kata dorostenci
  1. místo kata team junioři
    2. místo kata duo dorost + muži
Jan Le 1. místo kata team junioři
    1. místo kata duo starší žáci
Filip Janda 1. místo kata team junioři
    2. místo kata duo dorost + muži
  Jan Řápek 2. místo kata žáci 10-13 let do 7.kyu
Aneta Hurbanová 1. místo kata duo mladší žákyně
David Soběslavský 1. místo kata žáci 10-13 let do 7.kyu
Tomáš Neubert 3. místo kata junioři + muži
    1. místo kata team muži
David Rousek 3. místo kata junioři + muži
  1. místo kata team muži
  1. místo kata duo dorost + muži
Martin Brejcha 1. místo kata Masters muži
  1. místo kata team muži
  1. místo kata duo dorost + muži
   
   
Mistrovství ČR senioři - 31.3.2013  
   
Umístění:  
  Martin Brejcha 3. místo kata Masters muži
   
   
Národní pohár mládeže - 13.4.2013  
   
Umístění:  
David Le 2. místo kata dorostenci
Natálie Soprová 2. místo kumite starší žákyně nad 50 kg
Jan Le 3. místo kata starší žáci
   
 
Pohár nadějí - 13.4.2013  
   
Umístění:  
Nikola Kunertová 2. místo kata žákyně 9 let
David Soběslavský 2. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
   
VC Nymburka - 20.4.2013  
   
Umístění:  
Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let      
Filip Janda 2. místo kata starší žáci
  2. místo kata team dorost + junioři
Denisa Brejchová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let
Jan Le 3. místo kata starší žáci
  2. místo kata team dorost + junioři
David Le 3. místo kata dorostenci
  2. místo kata team dorost + junioři
   
     
  Grand Prix Hradce Králové - 27.- 28.4.2013  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 7-9 let      
  Denisa Brejchová 2. místo kata mladší žákyně 7-9 let
Martin Brejcha 3. místo kata Masters muži
Věra Soprová 3. místo kata Masters ženy
  1. místo kumite Masters ženy OPEN
   
     
  Mistrovství Moravy a Slezska - 4.5.2013  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 3. místo kata mladší žáci 10-11 let      
Denisa Brejchová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let
     
 
Wakizaši cup - 11.5.2013  
   
Umístění:  
  Daniel Brejcha 3. místo kata mladší žáci 10-11 let     
  Denisa Brejchová 3. místo kata mladší žákyně 10-11 let
David Le 2. místo kata team dorost + junioři
Jan Le 2. místo kata team dorost + junioři
Filip Janda 2. místo kata team dorost + junioři
  David Rousek 3. místo kata muži
  1. místo kata team muži
Tomáš Neubert 1. místo kata team muži
Martin Brejcha 3. místo kata Masters muži
  1. místo kata team muži
Věra Soprová 1. místo kata Masters ženy
  1. místo kumite Masters ženy OPEN
  1. místo kumite ženy do 50 kg
 
     
  Přebor Prahy - 19.5.2013  
     
  Umístění:  
David Soběslavský 1. místo kata chlapci do 14 let do 7.kyu
  Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let      
    1. místo kumite mladší žáci do 35 kg
  Denisa Brejchová 1. místo kata mladší žákyně 10-11 let
    1. místo kumite mladší žákyně do 35 kg
Filip Janda 1. místo kata starší žáci
  3. místo kata team
Jan Le 2. místo kata starší žáci
  3. místo kata team
  David Le 3. místo kata dorostenci
    3. místo kata team
Filip Novák 1. místo kumite dorostenci do 63 kg
Martin Brejcha 1. místo kata Masters muži
     
 
Grand Prix Ústí nad Labem - 25.5.2013  
   
Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 7-9 let     
  Denisa Brejchová 1. místo kata mladší žákyně 7-9 let
 
     
MS seniorů Rumunsko 2013  
   
Umístění:  
Věra Soprová   3. místo Kata Veterans Female
Martin Brejcha   5. místo Kata Veterans Male
Tomáš Neubert   11. místo Kata Shotokan Seniors
David Rousek   13. místo Kata Shotokan Seniors
     
  Pohár talentované mládeže - 15.9.2013   
     
  Umístění:  
  Nikola Kunertová 1. místo kata dívky do 10 let 8.kyu      
      
     
Memoriál Ing. Jiřího Fuchse - 21.9.2013
Umístění:
Kateřina Smetanová 1. místo kata dívky do 8 let 8-7.kyu
Vladimír Fafek 2. místo kata chlapci do 8 let 8-7.kyu
David Soběslavský 2. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
Nikola Kunertová 1. místo kata dívky 9-10 let 8-7.kyu
Jan Řápek 1. místo kata chlapci 11-12 let 8-7.kyu
Linda Skalová 3. místo kata dívky 11-12 let 8-7.kyu
Martin Dvořák 3. místo kata chlapci 13-14 let 8-7.kyu
Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci I
  3. místo kumite mladší žáci do 32 kg
Denisa Brejchová 1. místo kata mladší žákyně I.
3. místo kumite mladší žákyně BRH
Filip Janda 1. místo kata starší žáci
    1. místo kata team junioři mix do 15 let
David Le 3. místo kata dorostenci
1. místo kata team junioři mix do 15 let
Jan Le 1. místo kata team junioři mix do 15 let
     
     
  Shotokan cup - 5.10.2013  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 10-11 let      
  Denisa Brejchová 1. místo kata mladší žákyně 10-11 let
     
 
Grand Prix Northbohemia - 12.10.2013
Umístění:
Denisa Brejchová 1. místo kata mladší žákyně 7-9 let
Daniel Brejcha 2. místo kata mladší žáci 7-9 let
Tomáš Truong 3. místo kumite muži do 67 kg
    3. místo kumite muži OPEN
Věra Soprová 3. místo kata Masters ženy
2. místo kumite Masters ženy OPEN
     
     
  ME Anglie 2013  
     
  Umístění:  
  David Le    1. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu         
  Jan Řápek 1. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu           
  Denisa Brejchová         2. místo kata dívky 9-10 let 6-4.kyu
  Daniel Brejcha 2. místo kata chlapci 9-10 let 6-4.kyu
  Jan Le 3. místo kata chlapci 11-12 let 6-4.kyu         
  David Soběslavský         8. místo kata chlapci 9-10 let do 7.kyu           
     
     
Liberecký pohár - 19.10.2013
 
Umístění:
Nikola Kunertová 1. místo kata dívky 9-11 let do 7.kyu
   1. místo kata team 11-13 let nad 6.kyu
Linda Skalová 1. místo kata dívky 12-13 let do 7.kyu
Lucie Hodková   1. místo kata team 11-13 let nad 6.kyu
Vladimír Fafek 2. místo kata chlapci 8 let
Kateřina Smetanová     3. místo kata dívky 8 let
Aneta Hurbanová 3. místo kata dívky 9-11 let do 7.kyu
    1. místo kata team 11-13 let nad 6.kyu
     
     
Bohemia Open - 27.10.2013  
   
Umístění:  
  Daniel Brejcha 3. místo kata mladší žáci 7-9 let     
  Denisa Brejchová 3. místo kata mladší žákyně 7-9 let
     
   
Národní pohár mládeže - 16.11.2013  
   
Umístění:  
Denisa Brejchová 1. místo kata mladší žákyně 7-9 let
Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 7-9 let
Filip Janda 2. místo kata starší žáci 12-13 let
   
     
  Mistrovství ČR ČABK - 17.11.2013  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 6-10 let 6-4.kyu    
    1. místo kata team děti do 14 let   
  Denisa Brejchová         1. místo kata dívky 6-10 let 6-4.kyu       
    1. místo kata team děti do 14 let
    2. místo kumite dívky 9-10 let 6-1.kyu
  David Le 1. místo kata team kadeti
  Jan Le 2. místo kata chlapci 11-12 let 6-4.kyu
    1. místo kata team kadeti
  Filip Janda         1. místo kata chlapci 11-12 let 6-4.kyu
    1. místo kata team kadeti
  Jan Řápek 1. místo kata chlapci 11-14 let 8-7.kyu
    2. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu
  David Soběslavský 3. místo kata chlapci 11-14 let 8-7.kyu
    3. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu
  Nikola Kunertová 1. místo kata dívky 9-10 let 8-7.kyu
    1. místo kata team děti do 14 let
  Lucie Hodková       2. místo kata dívky 9-10 let 8-7.kyu
  Kateřina Smetanová 1. místo kata dívky 6-8 let 8-7.kyu
  Patrik Vébr 1. místo kumite dorostenci nad 75 kg
  Tomáš Truong 1. místo kumite junioři do 70 kg        
    2. místo kata senioři    
     
 
Vánoční cena Mladé Boleslavi – 23.11.2013
 
Umístění:
  Kateřina Smetanová 1. místo kata žákyně do 8 let       
Nikola Kunertová 1. místo kata mladší žákyně do 7.kyu    
David Soběslavský 1. místo kata starší žáci do 7.kyu     
Daniel Brejcha 2. místo kata mladší žáci nad 6.kyu    
  3. místo kata duo žáci
Filip Janda 2. místo kata starší žáci nad 6.kyu
  3. místo kata duo žáci
Denisa Brejchová 3. místo kata mladší žákyně nad 6.kyu
    2. místo kata duo žákyně
Aneta Hurbanová 3. místo kata starší žákyně do 7.kyu
  2. místo kata duo žákyně
     
     
  Mistrovství ČR FSKA - 30.11.2013  
Umístění:
Kateřina Smetanová 1. místo kata dívky do 8 let 8.kyu
Vladimír Fafek 2. místo kata chlapci do 8 let 8.kyu
  Lucie Hodková 3. místo kata dívky 9-10 let do 7.kyu
Nikola Kunertová 3. místo kata dívky 9-10 let do 7.kyu
    1. místo kata team mladší žákyně
Daniel Brejcha 3. místo kata chlapci 9-10 let nad 6.kyu
  2. místo kata duo mladší žáci
Denisa Brejchová 2. místo kata dívky 9-10 let nad 6.kyu
1. místo kata duo mladší žákyně
    1. místo kata team mladší žákyně
  Aneta Hurbanová 1. místo kata duo mladší žákyně
    1. místo kata team mladší žákyně
David Soběslavský 1. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu
    2. místo kata duo mladší žáci
Julie Horčáková 2. místo kata dívky 13-14 let do 7.kyu
Jan Hlaváček 1. místo kata chlapci 15-17 let do 7.kyu
     
     
Mistrovství ČR mládeže - 7.- 8.12.2013
 
Umístění:
Daniel Brejcha    2. místo kata mladší žáci 10-11 let
 
     
 
 

 
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 800x600 a vyšší, střední velikost internet explorer (možnosti složky IE), v případě potíží rádi uvítáme Vaše připomínky a návrhy.            webmaster : M.Křížek

 

Scripty - http://scripty.hyperlink.cz