Úvodní strana

 TOPlist

  Informace klubu
O nás.....
 Z historie
Názvosloví
Kata
Zkušební řád ČSKe

Trénování

Kde nás najdete
Naši trenéři
Kontakty
Nábor

Soutěže karate

Výsledky SK
O závodech
Kalendář akcí

Akce pořádané SK

Soustředění
Letní kemp
Klubová soutěž
Naši nejlepší

Fotogalerie

 

Sponzor

 

Návštěvní kniha

 

Výsledky dosažené v roce 2012

 
     
IV. Kesl Cup – 29.1.2012  
   
Umístnění:  
  Daniel Brejcha  1. místo kata chlapci do 8 let 8-7.kyu      
    3. místo kumite chlapci do 8 let 8-7.kyu
  Denisa Brejchová 1. místo kata dívky do 8 let 8-7.kyu        
    2. místo kumite dívky do 8 let 8-7.kyu        
Jan Řápek 1. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
Tomáš Vorlíček 2. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
Jan Bohuslav         3. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu      
Ellen Soprová 2. místo kata dívky 9-10 let 8-7.kyu      
  2. místo kumite dívky 9-10 let 8-7.kyu
Jan Le 1. místo kata chlapci 11-12 let 8-7.kyu
  3. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu
Filip Janda 2. místo kata chlapci 11-12 let 6-4.kyu
David Le 1. místo kata chlapci 13-14 let 8-7.kyu
  1. místo kumite chlapci 13-14 let 8-7.kyu
Filip Novák 3. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu
Martina Skalníková 1. místo kata dívky 13-14 let 6-4.kyu
  1. místo kumite dívky 13-14 let 6-4.kyu
David Rousek 2. místo kata senioři
  1. místo kata team Masters
  2. místo kata team senioři
Tomáš Neubert 3. místo kata senioři
  2. místo kata senioři 1.Dan a vyšší
  1. místo kata team Masters
  2. místo kata team senioři
Martin Brejcha 1. místo kata Masters muži
  1. místo kata team Masters
  2. místo kata team senioři
Věra Soprová 3. místo kata Masters ženy
  1. místo kumite Masters ženy
   
   
Memoriál Miroslava Šianského – 31.3.2012  
   
Umístění:  
Daniel Brejcha 1. místo kata žáci 5-9 let do 7.kyu
David Le 1. místo kata žáci 10-13 let do 7.kyu
Janda Filip 1. místo kata ml. žáci
Tomáš Neubert 1. místo kata senioři
Věra Soprová 1. místo kata Masters ženy
Tomáš Truong 1. místo kumite junioři do 61 kg
Denisa Brejchová 2. místo kata žákyně 5-9 let do 7.kyu
Jan Le 2. místo kata žáci 10-13 let do 7.kyu
Filip Novák 2. místo kumite st. žáci do 60 kg
Ellen Soprová 3. místo kata žákyně 5-9 let do 7.kyu
Martina Skalníková 3. místo kumite st. žákyně nad 50 kg
Martin Brejcha 3. místo kata Masters muži
   
     
Mistrovství ČR–senioři a Masters – 7.4.2012  
   
Umístění:  
Martin Brejcha 1. místo kata Masters muži
Věra Soprová 1. místo kata Masters ženy
  1. místo kumite Masters ženy
   
   
Pohár nadějí – 14.4.2012  
   
Umístění:  
Daniel Brejcha 1. místo kata žáci 8 let
  1. místo kata ml. žáci 7-9 let
Jan Le 1. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
David Le 1. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
Denisa Brejchová 1. místo kata žákyně 8 let
  2. místo kata ml. žákyně 7-9 let
Tomáš Truong 1. místo kata junioři
  2. místo kumite junioři BRH
Petr Mikula 2. místo kata dorostenci do 6.kyu
Natálie Soprová 2. místo kata žákyně 12-13 let do 6.kyu
  3. místo kumite st. žákyně do 50 kg
Ellen Soprová 3. místo kata žákyně 9 let
     
     
GP Hradce Králové – 21.-22.4.2012  
   
Umístění:  
Daniel Brejcha 2. místo kata ml. žáci 7-9 let
Šárka Remerová 2. místo kumite juniorky nad 59 kg
Tomáš Truong 3. místo kumite junioři do 61 kg
   
Velká cena Nymburka – 28.4.2012
Umístění :
Daniel Brejcha 1. místo kata ml. žáci 7-9 let
Filip Janda 1. místo kata ml. žáci 10-11 let
David Le 1. místo kata st. žáci do 7.kyu
Miroslava Landová  1. místo kumite ženy nad 68 kg
2. místo kumite ženy OPEN
Denisa Brejchová 3. místo kata ml. žákyně 7-9 let
Jan Le 3. místo kata ml. žáci do 7.kyu
     
Májový pohár nadějí – 6.5.2012  
   
Umístění:  
Daniel Brejcha 1. místo kata žáci do 10 let 7.kyu
Jan Le  1. místo kata žáci do 14 let 7.kyu
David Le 2. místo kata žáci do 14 let 7.kyu
Denisa Brejchová 3. místo kata žákyně do 10 let 7.kyu
Jan Řápek 3. místo kata žáci do 10 let 8.kyu
   
Wakizaši cup – 12.5.2012
Umístění:
David Le 1. místo kata st. žáci do 7.kyu
Jan Le 1. místo kata ml. žáci do 7.kyu
Šárka Remerová 1. místo kumite juniorky nad 59 kg
Věra Soprová 1. místo kata Masters ženy
1. místo kumite Masters ženy OPEN
1. místo kumite ženy do 50 kg  
Ellen Soprová 3. místo kata ml. žákyně 10-11 let
Denisa Brejchová  3. místo kata ml. žákyně 7-9 let
Martina Skalníková 3. místo kumite st. žákyně nad 50 kg
  Filip Novák   3. místo kumite st. žáci do 60 kg
 
     
  Přebor Prahy – 20.5.2012  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata ml. žáci 7-9 let
  Denisa Brejchová  1. místo kata ml. žákyně 7-9 let
  David Le    1. místo kata chlapci do 14 let do 7.kyu
  David Mareš 1. místo kata junioři MIX do 7.kyu
  Natálie Soprová 1. místo kumite st. žákyně nad 50 kg
  Martina Skalníková 1. místo kumite dorostenky nad 54 kg
  Šárka Remerová 1. místo kumite seniorky nad 68 kg
  Tomáš Truong 1. místo kumite senioři do 67 kg
  David Rousek 2. místo kata senioři
  Ondřej Kuthan 2. místo kata senioři MIX do 7.kyu
Miroslava Landová 2. místo kumite seniorky nad 68 kg 
Jan Le 3. místo kata st. žáci
Ellen Soprová 3. místo kata ml. žákyně 10-11 let
Martin Haustein 3. místo kata senioři MIX do 7.kyu
   
     
  GP Karate Ústí nad Labem – 26.5.2012   
     
  Umístění:  
  Věra Soprová 3. místo kata Masters
    3. místo kumite ženy do 55 kg
     
     
ME seniorů Scotland 2012  
   
Umístění:  
Tomáš Neubert   3. místo kata Male shotokan
     
Memoriál Ing. Jiřího Fuchse - 23.6.2012
Umístění:
Daniel Brejcha 1. místo kata ml. žáci I
Denisa Brejchová 1. místo kata chlapci do 8 let 8-7.kyu
1. místo kata ml. žákyně I.
1. místo kata dívky do 8 let 8-7.kyu
Jan Řápek 1. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
Filip Janda 2. místo kata ml. žáci II.
David Le 1. místo kata chlapci 13-14 let 8-7.kyu
2. místo kata st. žáci
Jan Le 1. místo kata chlapci 11-12 let 8-7.kyu
3. místo kata ml. žáci II
Jan Bohuslav 3. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
Jan Pham 2. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
David Mareš 1. místo kata senioři MIX do 7.kyu
Martin Haustein 3. místo kata senioři MIX do 7.kyu
Petr Mikula 3. místo kata junioři MIX do 7.kyu
Petra Skalníková  2. místo kumite seniorky do 61 kg
Filip Novák   3. místo kata dorostenci
1. místo kumite dorostenci do 70 kg
2. místo kumite dorostenci nad 70 kg
Šárka Remerová 1. místo kumite juniorky nad 59 kg 
1. místo kumite seniorky nad 68 kg
2. místo kumite seniorky BRH
     
     
  South Bohemia GP - 29.9.2012  
     
  Umístění:  
  Jan Řápek 1. místo kata ml. žáci 10-11 let 8-7.kyu
     
 
Grand Prix Northbohemia - 13.10. 2012
 
Umístění:
Věra Soprová 2. místo kata Masters ženy
  1. místo kumite Masters ženy OPEN  
 
     
  MS mládeže Srbsko 2012  
     
  Umístění:  
  David Le    1. místo kata chlapci 13-14 let do 7.kyu         
  Daniel Brejcha 2. místo kata chlapci 6-8 let do 7.kyu
  Jan Le 2. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu         
  Denisa Brejchová         3. místo kata dívky 6-8 let do 7.kyu
  Jan Řápek 7. místo kata chlapci 9-10 let do 7.kyu           
  Filip Janda         7. místo kata chlapci 11-12 let 6-4.kyu           
     
 
Liberecký pohár - 20.10.2012
 
Umístění:
Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 8 let
Denisa Brejchová         1. místo kata dívky 8 let
Jan Le 1. místo kata chlapci 10-11 let do 7.kyu
David Le    1. místo kata chlapci 12-14 let do 6.kyu
Tomáš Truong 1. místo kata kadeti
  1. místo kumite kadeti do 70 kg
Filip Janda         2. místo kata chlapci 10-11 let od 6.kyu
Filip Novák 3. místo kumite chlapci 12-14 let nad 52 kg
     
     
  Silesia cup – 10.11.2012  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata mladší žáci 7-9 let
  Denisa Brejchová         1. místo kata mladší žákyně 7-9 let
     
 
Vánoční cena Mladé Boleslavi – 17.11.2012
 
Umístění:
Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci do 8 let       
  1. místo kata duo žáci
Jan Le 1. místo kata ml. žáci do 7.kyu
  1. místo kata duo žáci
Denisa Brejchová           1. místo kata žákyně do 8 let
  3. místo kata duo žákyně
Ellen Soprová 2. místo kata ml. žákyně do 7.kyu
  3. místo kata duo žákyně
Filip Janda 2. místo kata ml. žáci nad 6.kyu
  3. místo kata duo dorostenci
Jan Řápek 3. místo kata ml. žáci do 7.kyu
David Le 3. místo kata duo dorostenci
 
     
  Mistrovství ČR FSKA – 24.11.2012  
     
  Umístění:  
  Denisa Brejchová         1. místo kata dívky A 9-10 let   
    1. místo kata duo mladší žákyně
  David Le    1. místo kata chlapci A 13-14 let
    1. místo kata duo starší žáci
  Filip Janda         1. místo kata duo starší žáci 
  Ellen Soprová 1. místo kata duo mladší žákyně
  Věra Soprová 1. místo kata Master ženy
  Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci A 9-10 let      
    3. místo kata duo mladší žáci        
  Jan Le 1. místo kata chlapci A 11-12 let 
    3. místo kata duo mladší žáci        
  Jan Řápek 2. místo kata chlapci A 9-10 let      
  Natálie Soprová 3. místo kata duo starší žákyně
  Martina Skalníková 3. místo kata duo starší žákyně
     
 
Mistrovství ČR mládeže – 1.- 2.12.2012
 
Umístění:
Daniel Brejcha    1. místo kata mladší žáci 7-9 let
Denisa Brejchová         1. místo kata mladší žákyně 7-9 let        
 
     
  Mistrovství ČR ČABK – 8.12.2012  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci 6-10 let 6-4.kyu    
    2. místo kumite chlapci 9-10 let 6-1.kyu
    2. místo kata team děti do 14 let   
  Denisa Brejchová         1. místo kata dívky 6-10 let 6-4.kyu       
    2. místo kata team děti do 14 let
  David Le 1. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu
    1. místo kata team děti do 14 let
  Jan Le 1. místo kata chlapci 11-12 let 6-4.kyu
    1. místo kata team děti do 14 let
  Jan Bohuslav 2. místo kata chlapci 11-14 let 8-7.kyu
    2. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu          
  Filip Janda         2. místo kata chlapci 11-12 let 6-4.kyu
    1. místo kata team děti do 14 let   
  Jan Řápek 3. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
    2. místo kata team děti do 14 let
  David Soběslavský 1. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
    2. místo kumite chlapci 9-10 let 8-7.kyu
  Jan Pham  2. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
  Ellen Soprová 1. místo kumite dívky 9-10 let 6-1.kyu
  Filip Novák         3. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu
  Natálie Soprová  1. místo kata dívky 11-12 let 6-4.kyu
  Martina Skalníková 2. místo kata dívky 13-14 let 6-4.kyu
    3. místo kumite dívky 13-14 let 6-4.kyu 
  Jakub Janoch 1. místo kumite junioři nad 80 kg
    3. místo kumite senioři nad 80 kg 
  Tomáš Truong 3. místo kata kadeti 15-20 let        
    1. místo kumite junioři do 70 kg   
    2. místo kata senioři    
    2. místo kumite senioři do 75 kg
  Šárka Remerová 2. místo kata kadetky 15-20 let
    1. místo kumite juniorky nad 60 kg
    1. místo kumite seniorky nad 60 kg       
  Věra Soprová 1. místo kata Masters ženy
    1. místo kumite Masters ženy OPEN
  Martin Brejcha 1. místo kata Masters muži 36-45 let
     
 
 

 
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 800x600 a vyšší, střední velikost internet explorer (možnosti složky IE), v případě potíží rádi uvítáme Vaše připomínky a návrhy.            webmaster : M.Křížek

 

Scripty - http://scripty.hyperlink.cz