Úvodní strana

 TOPlist

  Informace klubu
O nás.....
 Z historie
Názvosloví
Kata
Zkušební řád ČSKe

Trénování

Kde nás najdete
Naši trenéři
Kontakty
Nábor

Soutěže karate

Výsledky SK
O závodech
Kalendář akcí

Akce pořádané SK

Soustředění
Letní kemp
Klubová soutěž
Naši nejlepší

Fotogalerie

 

Sponzor

 

Návštěvní kniha

 

Výsledky dosažené v roce 2011

 
Prague Open - 31.1.2011  
   
Umístnění:  
  Filip Novák         1. místo kata žáci do 12 let 8-7.kyu        
  Martina Skalníková 1. místo kata žákyně do 12 let 8-7.kyu
  Jan Le 2. místo kata žáci do 12 let 8-7.kyu        
  David Le    3. místo kata žáci do 12 let 8-7.kyu        
Patrik Vébr 3. místo kumite st. žáci nad 52 kg
Šárka Remerová 3. místo kumite dorostenky nad 54 kg
Petra Skalníková         3. místo kumite ženy do 68 kg      
 
     
  23. Funakoshi Cup – 12.2.2011  
     
  Umístnění:  
  Martina Skalníková 1. místo kata dívky A 11-12 let
  David Le 1. místo kata chlapci A 11-12 let
  Eva Brodská 1. místo kata dívky A 13-14
  Věra Soprová 1. místo kata ženy +35 let
  Ellen Soprová 2. místo kata dívky A do 8 let            
  Jan Bohuslav 2. místo kata chlapci A 9-10 let
     
     
  OBI OPEN – 26.2.2011  
     
  Umístnění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata ml. žáci do 7.kyu
  Denisa Brejchová 1. místo kata ml. žákyně do 7.kyu
  David Le 1. místo kata st. žáci do 7.kyu       
  Eva Brodská 1. místo kata st. žákyně do 7.kyu
Filip Novák         2. místo kata st. žáci do 7.kyu       
  Martina Skalníková 2. místo kata st. žákyně do 7.kyu 
  Ellen Soprová 3. místo kata ml. žákyně do 7.kyu
   
 
  Velká cena Prahy ČABK – 19.3.2011  
     
  Umístění:  
  Věra Soprová 1. místo kata Masters ženy   
    1. místo kumite ženy do 60 kg      
  Tomáš Kratochvíl 1. místo kumite muži do 75 kg
  Martin Brejcha 2. místo kata Masters muži
  Petra Skalníková         2. místo kumite ženy do 60 kg      
  Miroslava Landová 2. místo kumite ženy nad 60 kg
  Brejcha, Neubert, Rousek 2. místo kata team
  David Rousek 3. místo kata muži
     
     
  Mistrovství ČR – senioři a Masters –7.3.2011  
     
  Umístění:  
Věra Soprová 1. místo kata Masters
    1. místo kumite Masters
    3. místo kumite ženy do 50 kg      
        
 
  Pohár nadějí – 9.4.2011  
     
  Umístění:  
  Denisa Brejchová         1. místo kata žákyně do 8 let         
  David Le 1. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
  Ellen Soprová 2. místo kata žákyně do 8 let
  Jan Le 2. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
  Martina Skalníková 2. místo kata žákyně 12-13 let do 7.kyu
  Jan Kočvara 2. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
  Tomáš Truong 2. místo kumite dorostenci BRH
    3. místo kata dorostenci
  Daniel Brejcha 3. místo kata žáci do 8 let
  Natálie Soprová 3. místo kata žákyně 10-11 let do 7.kyu
  Filip Janda 3. místo kata žáci 10-11 let do 7.kyu
  Patrik Vébr 3. místo kumite st. žáci do 60 kg
  Šárka Remerová 3. místo kumite dorostenky BRH
  Petra Skalníková         3. místo kumite juniorky BRH
     
     
  GP Hradce Králové –  23.-24.4.2011  
     
  Umístění:  
  Věra Soprová 1. místo kumite OPEN Masters
    3. místo kata Masters
     
     
     
  Velká cena Nymburka – 30.4.2011  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata ml. žáci do 7.kyu
  David Le 1. místo kata st. žáci do 7.kyu       
  Tomáš Neubert 1. místo kata muži
  Tomáš Truong 1. místo kumite junioři do 68 kg
  Šárka Remerová 1. místo kumite juniorky nad 59 kg
    3. místo kata juniorky
  David Rousek 3. místo kata muži
  Miroslava Landová 3. místo kumite ženy nad 68 kg
     
     
     
  Wakizaši cup – 14.5.2011  
     
  Umístění:  
  Filip Janda 1. místo kata ml. žáci do 7.kyu
  David Le 1. místo kata st. žáci do 7.kyu       
  Martin Brejcha   1. místo kata muži + 35 let
  Šárka Remerová 1. místo kumite juniorky nad 59 kg       
  Věra Soprová 1. místo kata ženy + 35 let
    2. místo kumite ženy BRH
  Ellen Soprová 2. místo kata ml. žákyně do 7.kyu
  Filip Novák         2. místo kata st. žáci do 7.kyu       
  Tomáš Neubert   2. místo kata muži
  Patrik Vébr 2. místo kumite st. žáci do 60 kg
  Denisa Brejchová         3. místo kata ml. žákyně do 7.kyu
  Daniel Brejcha 3. místo kata ml. žáci do 7.kyu
  David Rousek 3. místo kata muži
     
     
  Májový pohár nadějí – 21.5.2011  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata žáci do 8 let 8.kyu
  Denisa Brejchová 1. místo kata žákyně do 8 let 8.kyu        
  Jan Le 1. místo kata žáci do 10 let 7.kyu
  David Le 1. místo kata žáci do 14 let 7.kyu
  Petr Mikula 1. místo kata žáci do 14 let 8.kyu
  Šárka Remerová 1. místo kumite juniorky nad 59 kg       
  Patrik Vébr 2. místo kumite st. žáci nad 55 kg 
  Natálie Soprová  2. místo kumite st. žákyně do 50 kg       
    3. místo kata žákyně 6.kyu
  Šárka Remerová 3. místo kata juniorky
  Aneta Hurbanová 3. místo kata žákyně do 8 let 8.kyu        
  David Soběslavský 3. místo kata žáci do 8 let 8.kyu
     
     
     
  Mistrovství Světa WUKF Itália 2011  
     
  Umístění:  
  Martin Brejcha   5. místo kata Veterans shotokan
    3. místo kata team shotokan
  Věra Soprová 4. místo kata Veterans shotokan
  Tomáš Neubert 8. místo kata Male shotokan
    3. místo kata team shotokan
  David Rousek 15. místo kata Male shotokan
    3. místo kata team shotokan
     
     
  Přebor PSKe a StřČSKe – 11.6.2011  
     
  Umístění:  
  Martin Brejcha 1. místo kata Masters
  Tomáš Truong 1. místo kumite junioři do 61 kg   
    2. místo kata junioři
  Šárka Remerová 1. místo kumite juniorky nad 59 kg       
    2. místo kata juniorky
  Patrik Vébr 1. místo kumite st. žáci do 60 kg
    3. místo kata st. žáci
  David Le 3. místo kata st. žáci
     
     
     
  Evropský pohár mládeže a Mistrovství ČR seniorů ČABK – 17.9.2011  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci do 8 let 8-7.kyu
    1. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
    1. místo kumite chlapci do 8 let 8-7.kyu
    3. místo kumite chlapci 9-10 let 8-7.kyu
  Denisa Brejchová         1. místo kata dívky do 8 let 8-7.kyu
    1. místo kumite dívky do 8 let 8-7.kyu
  Jan Le 3. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
    2. místo kumite chlapci 9-10 let 8-7.kyu
  Filip Janda         2. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
    1. místo kumite chlapci 9-10 let 8-7.kyu
  David Le    1. místo kata chlapci 11-12 let 8-7.kyu
    1. místo kumite chlapci 11-12 let 8-7.kyu        
  Filip Novák         1. místo kata chlapci 13-14 let 8-7.kyu
    1. místo kumite chlapci 13-14 let 8-7.kyu        
  Patrik Vébr 1. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu
    2. místo kumite chlapci 13-14 let 6-4.kyu
  Martina Skalníková    1. místo kata dívky 11-12 let 8-7.kyu     
    1. místo kumite dívky 11-12 let 8-7.kyu
  Tomáš Truong 1. místo kumite dorostenci do 65 kg      
    1. místo kumite dorostenci do 70 kg      
  Šárka Remerová 1. místo kata dorostenky
    1. místo kumite dorostenky nad 55 kg
  David Rousek 2. místo kata senioři    
  Martin Brejcha 1. místo kata Masters muži  
     
     
     
  Memoriál Miroslava Šianského – 24.9.2011  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata žáci do 8 let 8.kyu
  Denisa Brejchová 1. místo kata žákyně do 8 let 8.kyu        
  Janda Filip         1. místo kata žáci 9-11 let 7.kyu
  David Le 1. místo kata žáci 12-13 let do 7.kyu
  Šárka Remerová 1. místo kumite juniorky OPEN
  Martin Brejcha 1. místo kata Masters muži
  Jan Le 2. místo kata žáci 9-11 let 7.kyu
  Filip Novák         2. místo kata žáci 12-13 let 7.kyu
  Patrik Vébr 2. místo kumite st. žáci do 60 kg
  Jan Řápek 3. místo kata žáci 9-11 let 8.kyu    
  Ellen Soprová     3. místo kata žákyně 9-11 let 7.kyu        
  Natálie Soprová  3. místo kata ml. žákyně      
    3. místo kumite ml. žákyně OPEN
  Martina Skalníková 3. místo kata žákyně 12-13 let do 7.kyu
     
     
  ME mládeže Maďarsko 2011   
     
  Umístění:  
  Denisa Brejchová         1. místo kata dívky 6-8 let do 7.kyu                
  David Le 3. místo kata chlapci 11-12 let do 7.kyu     
  Jan Le 6. místo kata chlapci 9-10 let do 7.kyu       
  Filip Novák         6. místo kata chlapci 13-14 let do 7.kyu       
  Filip Janda 7. místo kata chlapci 9-10 let do 7.kyu       
  Patrik Vébr 7. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu       
  Filip Jacik  15. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu       
     
     
 
 
Liberecký pohár – 15.10.2011
 
Umístění:       
Daniel Brejcha    1. místo kata chlapci 8 let
Filip Janda         1. místo kata chlapci 10-11 let do 7.kyu
David Le    1. místo kata chlapci 12-14 let do 6.kyu
Martina Skalníková 1. místo kumite dívky 12-14 let nad 52 kg           
  Denisa Brejchová 2. místo kata dívky 8 let
  Filip Novák 2. místo kata chlapci 12-14 let do 6.kyu
  Ellen Soprová 2. místo kumite dívky 7-11 let do 30 kg
  Jan Le       2. místo kata chlapci 10-11 let do 7.kyu
  Jakub Janoch 2. místo kumite chlapci 15-18 let nad 70 kg
Natálie Soprová 1. místo kumite dívky 7-11 let nad 35 kg
   3. místo kata dívky 10-11 let    
     
     
   
GP Northbohemia – 5.11.2011   
     
Umístění:  
Martin Brejcha 1. místo kata Masters muži
Věra Soprová 1. místo kata Masters ženy
  1. místo kumite Masters ženy OPEN  
Šárka Remerová 3. místo kumite juniorky nad 59 kg
   
   
     
     
  Vánoční cena Mladé Boleslavi – 19.11.2011  
     
  Umístění:  
  Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci do 8 let       
  David Le 1. místo kata st. žáci do 7.kyu       
  Tomáš Truong 1. místo kumite dorostenci do 70 kg        
    2. místo kumite dorostenci OPEN
  Denisa Brejchová         2. místo kata žákyně do 8 let
  Vojtěch Mikuláš 2. místo kata st. žáci do 7.kyu       
Filip Janda         3. místo kata ml. žáci do 7.kyu
 
   
Mistrovství ČR FSKA – 26.11.2011  
   
Umístění:  
Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci B do 8 let      
Denisa Brejchová         1. místo kata dívky B do 8 let   
Jan Le 1. místo kata chlapci A 9-10 let
David Le 1. místo kata chlapci A 13-14 let
Věra Soprová 1. místo kata Master ženy
Martin Brejcha 2. místo kata Master muži
Ellen Soprová 3. místo kata dívky A 9-10 let       
Filip Janda         3. místo kata chlapci A 11-12 let
Natálie Soprová 3. místo kata dívky A 11-12 let
   
 
Mistrovství ČR mládeže – 3.12.2011
 
Umístění:
Šárka Remerová 2. místo kumite juniorky nad 59 kg
Tomáš Truong 3. místo kumite junioři do 61 kg
 
   
Mistrovství ČR mládeže ČABK – 10.12.2011  
   
Umístění:  
Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci do 8 let 8-7.kyu
  1. místo kumite chlapci do 8 let 8-7.kyu
Denisa Brejchová         1. místo kata dívky do 8 let 8-7.kyu       
  1. místo kumite dívky do 8 let 8-7.kyu
Jan Řápek 1. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
Jan Le 1. místo kata chlapci 11-12 let 8-7.kyu
Ellen Soprová 1. místo kata dívky 9-10 let 8-7.kyu       
  2. místo kumite dívky 9-10 let 8-7.kyu
Filip Janda         2. místo kata chlapci 11-12 let 6-4.kyu
Natálie Soprová 3. místo kata dívky 11-12 let 6-4.kyu
  1. místo kumite dívky 11-12 let 6-4.kyu
David Le 1. místo kata chlapci 13-14 let 8-7.kyu
  2. místo kumite chlapci 13-14 let 8-7.kyu          
Filip Novák         1. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu
  3. místo kumite chlapci 13-14 let 6-4.kyu
Jan Bohuslav 3. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
  3. místo kumite chlapci 9-10 let 8-7.kyu
Martina Skalníková 2. místo kata dívky 13-14 let 6-4.kyu
  1. místo kumite dívky 13-14 let 6-4.kyu
Vojtěch Mikuláš 3. místo kata chlapci 11-12 let 8-7.kyu
Tomáš Truong 2. místo kata dorostenci
  1. místo kumite dorostenci do 65 kg      
Šárka Remerová 3. místo kata dorostenky
  1. místo kumite dorostenky nad 55 kg
   
 
 

 
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 800x600 a vyšší, střední velikost internet explorer (možnosti složky IE), v případě potíží rádi uvítáme Vaše připomínky a návrhy.            webmaster : M.Křížek

 

Scripty - http://scripty.hyperlink.cz