Úvodní strana

 TOPlist

  Informace klubu
O nás.....
 Z historie
Názvosloví
Kata
Zkušební řád ČSKe

Trénování

Kde nás najdete
Naši trenéři
Kontakty
Nábor

Soutěže karate

Výsledky SK
O závodech
Kalendář akcí

Akce pořádané SK

Soustředění
Letní kemp
Klubová soutěž
Naši nejlepší

Fotogalerie

 

Sponzor

 

Návštěvní kniha

 

 Výsledky dosažené v roce 2010

 
 Prague Open - 31.1.2010  
   
 Umístnění:  
 Věra Soprová  3. místo kata ženy + 35 let
   1. místo kumite ženy BRH
   
 
  Mistrovství ČR FSKA – 27.2.2010  
     
  Umístění:  
  Věra Soprová 1. místo kata ženy B +35 let
  Jan Kočvara 3. místo kata chlapci A 11-12 let
  Petra Skalníková 3. místo kata dívky A 15-17 let
     
     
  Mistrovství ČR – senioři a Masters - 27.3.2010  
     
  Umístění:  
Věra Soprová 1. místo kata Masters
    1. místo kumite Masters
   
 
  Pohár nadějí – 10.4.2010  
     
  Umístění:  
  Ellen Soprová 3. místo kata žákyně do 8 let
  Eva Brodská 2. místo kata žákyně 12-13 let do 6.kyu
  Marek Novák 2. místo kata dorostenci do 6.kyu
  Šárka Remerová 3. místo kumite dorostenky nad 50 kg
 
     
  Májový pohár nadějí – 17.4.2010  
     
Umístění:  
  Filip Novák 2. místo kata žáci 11-14 let do 7.kyu
  Tomáš Truong 1. místo kumite junioři do 61 kg
  Šárka Remerová 1. místo kumite juniorky nad 59 kg       
     
   
 
  GP Hradce Králové – 24.-25.4.2010  
     
  Umístění:  
  Věra Soprová 1. místo kata Masters
 
     
  Velká cena Nymburka – 1.5.2010  
     
  Umístění:  
  Tomáš Truong 2. místo kumite junioři do 61 kg
  Šárka Remerová 1. místo kumite juniorky nad 59 kg       
Petra Skalníková 2. místo kumite ženy do 60 kg      
   
 
  Wakizaši cup 2010 – 15.5.2010  
     
  Umístění:  
  Eva Brodská 3. místo kata st. žákyně do 7.kyu
  Tomáš Truong 3. místo kumite dorostenci do 63 kg      
  Petra Skalníková 3. místo kumite juniorky do 59 kg
  Věra Soprová 2. místo kata ženy + 35 let   
 
     
  Grand Prix Karate Ústí nad Labem – 22.5.2010  
     
  Umístění:  
Patrik Vébr 3. místo kumite st. žácí do 60 kg
  Věra Soprová 1. místo kata Masters  
    3. místo kumite ženy do 50 kg      
     
     
  OBI OPEN 2010 – 29.5.2010  
     
  Umístění:  
  Martina Skalníková 3. místo kata ml. žákyně do 7.kyu
  Eva Brodská 3. místo kata st. žákyně do 7.kyu
  Tomáš Truong 2. místo kumite junioři do 61 kg
Petra Skalníková         3. místo kumite juniorky do 59 kg
 
     
  Přebor Prahy – 6.6.2010  
     
  Umístění:  
  Eva Brodská 2. místo kata žákyně do 7.kyu      
  Patrik Vébr 1. místo kumite st. žáci do 52 kg
  Tomáš Truong 1. místo kumite junioři do 61 kg
   
 
Mistrovství ČR ČABK – 18.9.2010
 
Umístění:
Daniel Brejcha 1. místo kata chlapci do 8 let 8-7.kyu
Jan Bohuslav 3. místo kata chlapci do 8 let 8-7.kyu
Ellen Soprová 1. místo kata dívky do 8 let 8-7.kyu       
Denisa Brejchová         3. místo kata dívky do 8 let 8-7.kyu       
Jan Le 3. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
Filip Janda         1. místo kata chlapci 9-10 let 8-7.kyu
Natálie Soprová 3. místo kata dívky 9-10 let 8-7.kyu       
David Le 3. místo kata chlapci 11-12 let 8-7.kyu
Filip Novák         2. místo kata chlapci 11-12 let 8-7.kyu
Patrik Vébr 1. místo kata chlapci 11-12 let 6-4.kyu
  1. místo kumite chlapci 11-12 let 6-4.kyu
Martina Skalníková 2. místo kata dívky 11-12 let 8-7.kyu
Eva Brodská 1. místo kata dívky 11-12 let 8-7.kyu
Filip Jacik 2. místo kata chlapci 13-14 let 6-4.kyu
Marek Novák 1. místo kata chlapci 13-14 let 8-7.kyu
  1. místo kumite chlapci 13-14 let 8-7.kyu          
Tomáš Neubert 2. místo kata junioři
  3. místo kata muži
Tomáš Truong   3. místo kumite dorostenci do 60 kg                    
  3. místo kumite dorostenci OPEN 
Šárka Remerová 2. místo kumite dorostenky nad 55 kg
  2. místo kumite dorostenky OPEN         
Petra Skalníková         2. místo kumite  juniorky do 55 kg
  2. místo kumite juniorky OPEN
Michael Landa   1. místo kumite junioři do 65 kg
  2. místo kumite muži do 70 kg
Věra Soprová 2. místo kata Masters ženy
  1. místo kumite Masters ženy OPEN      
  2. místo kumite ženy do 55 kg      
Tomáš Neubert, David Rousek, Michael Landa 2. místo kata team
 
 
   
Memoriál Miroslava Šianského – 25.9.2010  
   
Umístění:  
Denisa Brejchová 1. místo kata žákyně do 8 let 8.kyu        
Filip Novák         1. místo kata žáci 11-12 let 7.kyu
Aneta Hurbanová 2. místo kata žákyně do 8 let 8.kyu
David Le 2. místo kata žáci 9-11 let 8.kyu
Anna Vítová 2. místo kata žákyně 9-11 let 8.kyu        
Ellen Soprová 2. místo kata žákyně do 8 let 7.kyu        
Šárka Remerová 2. místo kumite dorostenky nad 54 kg
Daniel Brejcha 3. místo kata žáci do 8 let 8.kyu
Jan Le 3. místo kata žáci 9-11 let 8.kyu
Martina Skalníková 3. místo kata žákyně 12-13 let 7.kyu
Eva Brodská 3. místo kata žákyně 12-13 let 7.kyu
Věra Soprová 3. místo kata ženy
   
   
   
 
Vánoční cena Mladé Boleslavi – 20.11.2010
 
Umístění:
Jan Kočvara 1. místo kata st. žáci do 7.kyu       
Eva Brodská 1. místo kata st. žákyně do 7.kyu 
Eva Brodská 1. místo kata st. žákyně do 7.kyu
Tomáš Truong 1. místo kumite dorostenci do 60 kg      
Denisa Brejchová 3. místo kata žákyně do 8 let         
Filip Janda         3. místo kata ml. žáci do 7.kyu
David Le 3. místo kata st. žáci do 7.kyu       
Martina Skalníková 3. místo kata st. žákyně do 7.kyu
 
 
   
Funakoshi cup – 27.11.2010  
   
Umístění:  
Denisa Brejchová 1. místo kata dívky A do 8 let       
Filip Novák         2. místo kata chlapci A 11-12 let
Petra Skalníková                   2. místo kata ženy A   
Filip Janda 3. místo kata chlapci A 9-10 let
   
   
 
Mistrovství ČR mládeže – 4.12.2010
 
Umístění:
Tomáš Truong 2. místo kumite junioři do 61 kg
Šárka Remerová 5. místo kumite juniorky nad 59 kg       
 
 
 

 
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 800x600 a vyšší, střední velikost internet explorer (možnosti složky IE), v případě potíží rádi uvítáme Vaše připomínky a návrhy.            webmaster : M.Křížek

 

Scripty - http://scripty.hyperlink.cz