Úvodní strana

 TOPlist

  Informace klubu
O nás.....
 Z historie
Názvosloví
Kata
Zkušební řád ČSKe

Trénování

Kde nás najdete
Naši trenéři
Kontakty
Nábor

Soutěže karate

Výsledky SK
O závodech
Kalendář akcí

Akce pořádané SK

Soustředění
Letní kemp
Klubová soutěž
Naši nejlepší

Fotogalerie

 

Sponzor

 

Návštěvní kniha

 

 

Výsledky dosažené v roce 2006

 

  Pražský pohár 1.kolo – 4.2.2006  
     
  Umístění:  
  Dominika Havlíčková 1.místo kata mladší žákyně
  Michaela Vnentřáková 3.místo kata mladší žákyně
  Kateřina Smejkalová 2.místo kata starší žákyně
    1.místo kumite starší žákyně do 40 kg
  Tomáš Truong 1.místo kumite starší žáci do50 kg
  Michael Landa 3.místo kata mladší dorostenci
    2.místo kumite mladší dorostenci do 45 kg
  Tereza Lechermayerová 3.místo kumite mladší dorostenky nad 50 kg
  Miroslava Landová 2.místo kata dorostenky
    2.místo kumite dorostenky nad 57 kg
  Tereza Martincová 2.místo kumite dorostenky do 51 kg
  Tomáš Neubert 1.místo kata dorostenci
    1.místo kumite dorostenci do 65 kg
  Tomáš Lechermayer 3.místo kata dorostenci
    1.místo kumite dorostenci do 55 kg
  David Rousek 3.místo kata dorostenci
    3.místo kata muži
    1.místo kumite dorostenci do 75 kg
  Tomáš Kratochvíl 3.místo kata junioři
    1.místo kumite dorostenci do 70 kg
     
Pohár nadějí Česká Lípa – 25.3.2006  
     
  Umístění:  
  Tomáš Truong 1.místo kata starší žáci 8-6.kyu
    1.místo kumite starší žáci do 40 kg
  Milan Blecha 3.místo kata starší žáci do 8-6.kyu
    3.místo kumite starší žáci do 40 kg
  Kristýna Benešová 3.místo kata mladší žákyně 8-7.kyu
  Tomáš Lechermayer 3.místo kumite dorostenci do 60 kg
     
  Velká cena Hradce Králové – 29.-30.4.2006  
     
  Umístění:  
  Tomáš Truong 2.místo kata mladší žáci do 6.kyu
    3.místo kumite mladší žáci do 40 kg
  Milan Blecha 2.místo kata starší žáci do 6.kyu
  Michael Landa 3.místo kumite mladší dorostenci do 45 kg
  Miroslava Landová 3.místo kumite mladší dorostenky nad 55 kg
    3.místo kumite dorostenky OPEN
  Tomáš Neubert 3.místo kumite dorostenci do 65 kg
     
  Wakizaši cup 2006 – 6.5.2006  
     
  Umístění:  
  Tomáš Truong 3.místo kata mladší žáci
    1.místo kumite mladší žáci nad 40 kg
  Vojtěch Lechermayer 1.místo kata mladší žáci do 7.kyu
  Kateřina Smejkalová 1.místo kata starší žákyně
    1.místo kumite starší žákyně do 40 kg
  Michael Landa 2.místo kumite mladší dorostenci do 45 kg
  Miroslava Landová 3.místo kata mladší dorostenky
    2.místo kumite mladší dorostenky nad 55 kg
  Tomáš Kratochvíl 1.místo kumite dorostenci do 70 kg
  Tereza Martincová 2.místo kata dorostenky
    1.místo kumite dorostenky do 60 kg
  Veronika Leierová 1.místo kata juniorky
     
  NP dorostenců a juniorů 1.kolo 13.5.2006  
     
  Umístění:  
  Michael Landa 3.místo kumite mladší dorostenci do 45 kg
  Tereza Martincová 2.místo kumite dorostenky do 51 kg
     
  Czech Open + 2.kolo NP ml.dorostu, dorostenců a juniorů 2.kolo 27.5.2006  
     
  Umístění:  
  Michael Landa 3.místo kumite mladší dorostenci do 45 kg
  Tomáš Kratochvíl 3.místo kumite junioři do 75 kg
     
  Pražský pohár 2.kolo – 10.6.2006   
     
  Umístění:  
  Dominika Havlíčková 2.místo kata mladší žákyně
  Tomáš Truong 3.místo kumite starší žáci 50 kg
  Kateřina Smejkalová 2.místo kata starší žákyně
    2.místo kumite starší žákyně do 40 kg
  Renata Doležalová 1.místo kumite starší žákyně do 50 kg
  Tereza Lechermayerová 3.místo kata mladší dorostenky
    3.místo kumite mladší dorostenky nad 55 kg
  Vojtěch Šalanský 3.místo kumite mladší dorostenci do 65 kg
  Tereza Martincová 2.místo kumite dorostenky do 51 kg
  Tomáš Lechermayer 1.místo kumite dorostenci do 55 kg
  Tomáš Kratochvíl 3.místo kumite junioři do 75 kg
     
  Mistrovství ČR FSKA – 17.6.2006  
     
  Umístění:  
  Dominika Havlíčková 3.místo kata žákyně 9-10 let nad 6.kyu
  Kristýna Benešová 3.místo kata žákyně 11-12 let do 6.kyu
  Kateřina Smejkalová 3.místo kata žákyně 11-12 let nad 5.kyu
  Milan Blecha 3.místo kata žáci 11-12 let do 6.kyu
  Renata Doležalová 3.místo kata žákyně 13-14 let do 6.kyu
  Lucie Bartošová 2.místo kata žákyně 13-14 let do 6.kyu
  Tomáš Lechermayer 1.místo kata dorostenci 15-17 let do6.kyu
     
  Přebory Prahy 17.9.2006   
     
  Umístění:  
  Tomáš Truong 2.místo kumite starší žáci do 50 kg
  Michael Landa 1.místo kumite mladší dorostenci do 55 kg
  Miroslava Landová 3.místo kumite dorostenky nad 57 kg
  Petra Štěpánová 3.místo kata dorostenky
  Tereza Lechermayerová 3.místo kumite dorostenky nad 57 kg
  David Rousek 3.místo kata dorostenci
    2.místo kumite dorostenci do 75 kg
     
  Pražský pohár – 8.10.2006  
     
  Umístění:  
  Dominika Havlíčková 1.místo kata mladší žákyně
  Tomáš Truong 2.místo kumite starší žáci nad 50 kg
  Milan Blecha 3.místo kumite starší žáci nad 50 kg
  Miroslava Landová 3.místo kata dorostenky
    1.místo kumite dorostenky nad 57 kg
  Petra Štěpánová 3.místo kata dorostenky
    2.místo kumite dorostenky nad 57 kg
  Tereza Martincová 1.místo kumite dorostenky do 51 kg
  Tomáš Lechermayer 1.místo kumite dorostenci do 55 kg
  David Rousek 2. místo kata dorostenci
    2. místo kata muži
    1. místo kumite dorostenci do 75 kg
  Tomáš Kratochvíl 1. místo kumite junioři do 75 kg
    1. místo kumite muži do 75 kg
     
  NP žáků - 1.kolo - 21.10.2006  
     
  Umístění:  
  Kateřina Smejkalová 3.místo kata starší žákyně
     
  North Bohemia 2006 - 3.kolo NP žáků - 4.11.2006  
     
  Umístění:  
  Kateřina Smejkalová 2.místo kata starší žákyně
  Michael Landa 2.místo kumite mladší dorostenci do 45 kg
  Tereza Lechermayerová 3.místo kumite dorostenky do 57 kg
  Tomáš Lechermayer 2.místo kumite dorostenci do 55 kg
     
   
  NP ml.dorostu, dorostenců a juniorů 3.kolo - 11.11.2006
     
  Umístění:  
  Michael Landa 2.místo kumite mladší dorostenci do 45 kg
  Tomáš Neubert 3.místo kata dorostenci
  Tomáš Lechermayer 2.místo kumite dorostenci do 55 kg
  Tomáš Kratochvíl 2.místo kumite junioři do 75 kg
     
  Vánoční cena Mladé Boleslavi 25.11.2006  
     
  Kateřina Smejkalová 2.místo kumite starší žákyně do 40 kg
  Vojtěch Lechermayer 2.místo kata mladší žáci
  Tomáš Truong 2.místo kumite starší žáci do 50 kg
  Michael Landa 3.místo kumite starší žáci do 50 kg
  Petra Štěpánová 2.místo kumite dorostenky nad 57 kg
  Miroslava Landová 3.místo kumite dorostenky nad 57 kg
  Tomáš Neubert 3.místo kata dorostenci
  David Rousek 3. místo kumite dorostenci nad 70 kg
     
     
  Funakoschi cup 2006  
     
  Umístění:  
  Milan Blecha 2.místo kata žáci A 13-14 let
  Hájková Barbora 1.místo kata žákyně A 13-14 let
  Lucie Bartošová 2.místo kata žákyně A 13-14 let
  Tomáš Lechermayer 1.místo kata dorostenci A 15-17 let
  Michal Najbrt 3.místo kata muži A 18-34 let
  Tomáš Neubert 3.místo kata dorostenci B 15-17 let
     

 

 
 
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 800x600 a vyšší, střední velikost internet explorer (možnosti složky IE), v případě potíží rádi uvítáme Vaše připomínky a návrhy.            webmaster : M.Křížek

 

 

Scripty - http://scripty.hyperlink.cz