Úvodní strana

 TOPlist

  Informace klubu
O nás.....
 Z historie
Názvosloví
Kata
Zkušební řád ČSKe

Trénování

Kde nás najdete
Naši trenéři
Kontakty
Nábor

Soutěže karate

Výsledky SK
O závodech
Kalendář akcí

Akce pořádané SK

Soustředění
Letní kemp
Klubová soutěž
Naši nejlepší

Fotogalerie

 

Sponzor

 

Návštěvní kniha

 

 

Výsledky dosažené v roce 2005

 

  Pražský pohár 1.kolo – 5.2.2005  
     
  Umístění:  
  Tomáš Truong 1.místo kata mladší žáci
  Vojtěch Šalanský 3.místo kata starší žáci
  Tomáš Lechermayer 3.místo kumite mlad. dorostenci  do 55 kg
  Miroslava Landová 2.místo kumite mlad. dorostenky do 55 kg
  Tereza Lechermayerová 3.místo kumite mlad. dorostenky do 55 kg
  Jana Šalanská 2.místo kata dorostenky
    3.místo kata seniorky
    1.místo kumite dorostenky do 57 kg
  Tomáš Kratochvíl 1.místo kumite dorostenci do 70 kg
  David Rousek 1.místo kata dorostenci
    3.místo kata senioři
    1.místo kumite dorostenci do 75 kg
  Veronika Leierová 2.místo kata juniorky
  Pavel Kocourek 1.místo kumite junioři do 65 kg
     
  Wakizaši cup – 5.3.2005  
     
  Umístění:  
  Tomáš Truong 2.místo kata mladší žáci
  Michael Landa 3.místo kumite starší žáci do 40 kg
  Tomáš Neubert 3.místo kata mladší dorostenci
  Tomáš Lechermayer 2.místo kumite mladší dorostenci do 45 kg
  Tereza Lechermayerová 3.místo kumite mladší dorostenky do 55 kg 
  Miroslava Landová 3.místo kumite mladší dorostenky do 55 kg
  David Rousek 1.místo kata dorostenci
    2.místo kata muži
    3.místo kumite dorostenci do 75 kg
  Jana Šalanská 3.místo kata dorostenky
    1.místo kumite dorostenky do 57 kg
    1.místo kata team dorostenky
  Veronika Leierová 3.místo kata dorostenky
    1.místo kata ženy
    1.místo kata team dorostenky
  Markéta Leierová 1.místo kata team dorostenky
  Pavel Kocourek 2.místo kumite junioři do 65 kg
    2.místo kumite muži do 65 kg
     
  Pohár nadějí – 12.3.2005  
     
  Umístění:  
  Tomáš Truong 1.místo kata mladší žáci
  Milan Blecha 3.místo kata mladší žáci
  Tomáš Lechermayer 3.místo kumite dorostenci do 70 kg
  Michaela Vnetřáková 3.místo kata mladší žákyně
  Tereza Lechermayerová 2.místo kata starší žákyně
  Jesika Liptáková 2.místo kata mladší žákyně
     
  Velká cena Hradce Králové – 16.-17.4.2005  
     
  Umístění:  
  Vojtěch Šalanský 3.místo kata starší žáci do 6.kyu
  Jana Šalanská 2.místo kumite dorostenky do 57 kg
  Tomáš Neubert 3.místo kumite mladší dorostenci do 65 kg
     
  Velká cena Nymburka – 23.4.2005  
     
  Umístění:  
  Tomáš Truong 2.místo kata mladší žáci
    2.místo kumite mladší žáci do 40 kg
  Kateřina Smejkalová 3.místo kata mladší žákyně
  Tomáš Neubert 1.místo kumite mladší dorostenci do 60 kg
  Miroslava Landová 2.místo kumite mladší dorostenky nad 50 kg
  Veronika Leierová 2.místo kumite dorostenky do 57 kg
  Jana Šalanská 3.místo kata dorostenky
    3.místo kumite dorostenky do 57 kg
     
  Pražský pohár  14.5.2005 – 2.kolo  
     
  Umístění:  
  Tomáš Truong 3.místo kata mladší žáci 
    1.místo kumite mladší žáci do 40 kg
  Kateřina Smejkalová 3.místo kata mladší žákyně
  Michael Landa 2.místo kata starší žáci
    3.místo kumite starší žáci do 40 kg
  Tomáš Neubert 3.místo kata mladší dorostenci
    1.místo kumite mladší dorostenci do 65 kg
  Miroslava Landová 1.místo kumite mladší dorostenky do 55 kg
  Tereza Lechermayerová 3.místo kumite mladší dorostenky do 55 kg
  David Rousek 2.místo kata dorostenci
    1.místo kata muži
    2.místo kumite dorostenci do 75 kg
  Tomáš Kratochvíl 1.místo kumite dorostenci do 70 kg
  Jana Šalanská 3.místo kata ženy
    1.místo kumite dorostenky do 57 kg
  Marie Suminová 2.místo kumite juniorky do 60 kg
  Tomáš Truong 3.místo kumite muži do 60 kg
     
  NP žáků a mladšího dorostu 21.5.2005 - 1.kolo  
     
  Umístění:  
  Michal Landa 2.místo kumite starší žáci do 40 kg
  Tomáš Neubert 2.místo kumite mladší dorostenci do 60 kg
  Miroslava Landová 3.místo kumite mladší dorostenky do 50 kg
     
  NP dorostenců a juniorů 2.kolo - 4.6.2005  
     
  Umístění:  
  Tomáš Kratochvíl 3.místo kumite dorostenci do 70 kg
  Tomáš Lechermayer 2.místo kumite dorostenci do 55 kg
  Marie Suminová 2.místo kumite juniorky do 60 kg
     
  NP žáků a mladšího dorostu 2.kolo - 11.6.2005  
     
  Umístění:  
  Tomáš Truong 3.místo mladší žáci do 40 kg
     
  Mistrovství ČR FSKA - 25.6.2005  
     
  Umístění:  
  Lucie Smejkalová 3.místo kata žákyně 11-12 let do 6.kyu 
    1.místo kata žákyně 13-14 let do 6.kyu
  Kateřina Smejkalová 3.místo kata žákyně 11-12 let od 5.kyu
    3.místo kata žákyně 13-14 let od 5.kyu
  Tomáš Lechermayer 2.místo kata dorostenci 15-17 let do 6.kyu
  Tereza Lechermayerová 3.místo kata dorostenky 15-17 let do 6.kyu
  Kateřina Lukšíková 3.místo kata dorostenky 15-17 let do 6.kyu
    3.místo kata ženy do 6.kyu
  Martina Prachařová 3.místo kata ženy do 6.kyu
  Marie Sumínová 2.místo kata ženy do 6.kyu
     
  Přebory Prahy 2005  
     
  Umístění:  
  Michal Landa 3.místo kata starší žáci
    1.místo kumite starší žáci do 40 kg
  Tomáš Neubert 1.místo kumite mladší dorostenci do 65 kg
  Miroslava Landová 2.místo kumite mladší dorostenky do 55 kg
  Tomáš Truong 2.místo kumite mladší žáci do 40 kg 
  Tomáš Lechermayer 1.místo kumite dorostenci do 55 kg 
     
  Mistrovství ČR - žáci, dorost, junioři  
     
  Umístění:  
  Tomáš Lechermayer 2.místo kumite dorostenci do 55 kg
  Tomáš Truong 3.místo kumite mladší žáci do 40 kg
     
  Pražský pohár - 3.kolo  
     
  Umístění:  
  Michal Landa 2.místo kumite mladší dorostenci do 45 kg
  Tomáš Neubert 3.místo kata dorostenci
    3.místo kata muži
    2..místo kumite dorostenci do 65 kg
  Miroslava Landová 3.místo kata dorostenky
    3.místo kumite dorostenky nad 57 kg
  Tomáš Truong 1.místo kumite starší žáci do 50 kg 
  Kateřina Smejkalová 3.místo kata starší žákyně
    2.místo kumite starší žákyně do 40 kg
  Tomáš Kratochvíl 1.místo kata junioři
    3.místo kata muži
    1.místo kumite dorostenci do 75 kg
  Jana Šalanská 3.místo kata dorostenky
    3.místo kata ženy
    2.místo kumite dorostenky nad 57 kg
     
  Vánoční cena Mladé Boleslavi 2005  
     
  Umístění:  
  Tomáš Truong 2.místo kumite mladší žaci do 40 kg
  Milan Blecha 1.místo kata mladší žáci
  Dominka Hlavíčková 1.místo kata mladší žákyně
  Barbora Hájková 1.místo kata starší žákyně
  Jana Šalanská 3.místo kumite dorostenky do 60 kg
  David Rousek 3.místo kata dorostenci
     
  Funakshi cup 2005  
     
  Umístění:  
  Kateřina Smejkalová 3.místo kata žákyně B 11-12 let
  Milan Blecha 2.místo kata žáci A 11-12 let
  Lucie Bartošová 3.místo kata žákyně A 11-12 let
  Tomáš Truong 1.místo kata žáci A 11-12 let
  Tomáš Lechermayer 1.místo kata dorostenci A 15-17 let
  Tereza Lechermayerová 3.místo kata dorostenky A 15-17 let
  Lucie Smejkalová 3.místo kata žákyně A 13-14 let
  Barbora Hájková 3.místo kata žákyně A 13-14 let
  Tomáš Tesárek 3.místo kata muži A 18-34 let
  Jana Čížková 2.místo kata ženy A 18-34
  Marie Suminová 1.místo kata ženy A 18-34
     

 

 
 
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 800x600 a vyšší, střední velikost internet explorer (možnosti složky IE), v případě potíží rádi uvítáme Vaše připomínky a návrhy.            webmaster : M.Křížek