Úvodní strana

 TOPlist

  Informace klubu
O nás.....
 Z historie
Názvosloví
Kata
Zkušební řád ČSKe

Trénování

Kde nás najdete
Naši trenéři
Kontakty
Nábor

Soutěže karate

Výsledky SK
O závodech
Kalendář akcí

Akce pořádané SK

Soustředění
Letní kemp
Klubová soutěž
Naši nejlepší

Fotogalerie

 

Sponzor

 

Návštěvní kniha

 

 

 Výsledky dosažené v roce 2002


 

3.Národní pohár ČSKe – 2.3.2002  
    
Umístění:  
Svárovský Vít 3.místo kumite nad 80 Kg
  4.místo kumite BRH
Pohár nadějí - 23.3.2002
   
Umístění:    
Neubert Tomáš 1.místo skupinová kata
Kocourek Pavel 3.místo kata starší žáci
Hodáň Tomáš 1.místo skupinová kata
2.místo kumite mladší žáci do 35 Kg
Jana Šalanská 1.místo skupinová kata
Leierová Veronika 1.místo skupinová kata
Vočadlo Marek 3.místo kata mladší žáci
Landa Michael  1.místo skupinová kata
3.místo kumite mladší žáci do 30 Kg
Leierová Markéta 1.místo skupinová kata
Landová Miroslava 3.místo kata mladší žákyně
Stanislavová Blanka 2.místo kata st.žákyně 8-7 kyu
Drahorádová Ivana 3.místo kata st.žákyně 8-7 kyu
Ptáčníková Veronika 3.místo kata ml.žákyně 8-7 kyu
   
Pražský pohár  28.4.2002  
     
Umístění:  
Michael Landa 2. místo kumite ml. žáci do 35 kg
Tomáš Hodáň 3. místo kumite ml. žáci do 35 kg
Vojtěch Šalanský 1. místo kumite ml. žáci do 35 kg
Miroslava Landová 1. místo kata ml. žákyně
Veronika Leierová    1.msto skupinová kata starší žákyně
  1.místo kumite st. žákyně do 50 Kg
  2. místo kata starší žákyně
Jana Šalanská 1. místo skupinová kata žákyně
  2. místo kumite st. žákyně do 50 kg
  3. místo kata st. žákyně
  3. místo kata dorostenky
Markéta Leierová 1. místo skupinová kata žákyně
  3. místo kumite st. žákyně do 50 kg
Monika Vaňurová 3. místo kata st. žákyně
Vojtěch Špetlák 2. místo kumite BRH
Vít Svárovský 1. místo kumite BRH
   
Velká cena Nymburka  4.5.2002
   
Umístění:
Michael Landa 1. místo kata ml. žáci
1. místo skupinová kata žáci
Tomáš Hodáň 3. místo kata ml. žáci
2. místo kumite ml. žáci do 35 kg
1. místo skupinová kata žáci
Libor Vočadlo 2. místo kata ml. žáci
Miroslava Landová 1. místo kata ml. žákyně
1. místo kumite ml. žákyně BRH
2. místo skupinová kata žákyně
Veronika Ptáčníková 2. místo kata ml. žákyně
Tomáš Neubert 1. místo skupinová kata žáci
Tomáš Kratochvíl 2. místo kumite st. žáci do 50 kg
Veronika Leierová 1. místo skupinová kata žákyně
Markéta Leierová 1. místo skupinová kata žákyně
Petra Štěpánová 1. místo kata st. žákyně
Ivana Drahorádová 2. místo kata st. žákyně
2. místo skupinová kata žákyně
Blanka Stanislavová 2. místo skupinová kata žákyně
Lukáš Kroutil 2. místo kumite dorost do 55 kg
Vít Svárovský 2. místo kumite muži nad 78 kg
   
OBI OPEN – 25.5.2002  
     
Umístění:  
Michael Landa 3. místo kata ml. žáci
  3. místo kumite ml. žáci do 35 kg
Tomáš Hodáň 2. místo kumite ml. žáci do 35 kg
Marek Vočadlo 2. místo kata ml. žáci
  3. místo kumite ml. žáci do 35 kg
Miroslava Landová 3. místo kata ml. žákyně
Tomáš Neubert 3. místo kumite st. žáci do 40 kg
Veronika Leierová 3. místo kata st. žákyně
  3. místo kumite st. žákyně do 50 Kg
Jana Šalanská 2. místo kumite st. žákyně do 50 kg
Petra Štěpánová 3. místo kata st. žákyně
Pavel Kocourek 2. místo kata dorostenci
  3. místo kumite dorost do 65 kg
Lukáš Kroutil 2. místo kumite dorost do 55 kg
Blaženko Lopatič 3. místo kumite dorost do 75 kg
Jana Škvareniaková 2. místo kata dorostenky
   
1.Národní pohár žáci – 8.6.2002
   
Umístění:
Veronika Leierová 3. místo skupinová kata žákyně
Jana Šalanská 3. místo skupinová kata žákyně
Markéta Leierová 3. místo skupinová kata žákyně
     
  Přebor Prahy 29.9.2002  
     
  Umístění:  
  Michael Landa  2. místo kata ml.žáci
    1. místo kumite ml.žáci do 30 kg
  Tomáš Neubert 2. místo kata st.žáci
    1 .místo kumite st.žácido 40 kg
    2. místo skupinová kata žáci
  Tomáš Kratochvíl 3. místo kumite st.žáci do 60 kg
    2. místo skupinová kata žáci
  David Rousek 2. místo skupinová kata žáci
  Miroslava Landová 2. místo kumite st.žákyně do 40 kg
  Monika Vaňurová 2. místo kata st.žákyně
  Jana Šalanská 1. místo kumite st.žákyně do 50 kg
    1. místo skupinová kata dorostenky
  Markéta Leierová 2. místo kumite st.žákyně do 50 kg
    1. místo skupinová kata dorostenky
  Veronika Leierová 2. místo kata dorostenky
    2. místo kumite dorostenky do 50 kg
  1. místo skupinová kata dorostenky
     
  Pražský Pohár – 16.11.2002  
     
  Umístění:  
  Tomáš Hodáň 3.místo kata st.žáci
    1.místo kumite st.žáci do 40 kg
  Tomáš Neubert 3.místo kata dorostenci
  Tomáš Kratochvíl 2.místo kumite st.žáci do 60 kg
  David Rousek 3.místo kata dorostenci
    3.místo kumite st.žáci do 60 kg
    1.místo kumite dorostenci do 65 kg
  Monika Vaňurová 3.místo kata dorostenky
  Jana Šalanská 2.místo kumite st.žákyně do 50 kg
  Markéta Leierová 2.místo kata st.žákyně
    3.místo kata dorostenky
    1.místo kumite st.žákyně do 50 kg
  Veronika Leierová 2.místo kumite dorostenky do 50 kg
     
  Wakizaši cup Nynburk 23.11.2002  
     
  Umístění:  
  Michael Landa 1.místo kata ml.žáci
    1.místo skupinová kata žáci
  Lukáš Hodáň 2.místo kata ml.žáci
  Kateřina Smejkalová 3.místo kata ml.žákyně
  Lucie Smejkalová 3.místo kata ml.žákyně
  Lucie Zemanová 1.místo kata ml.žákyně
  Tomáš Neubert 3.místo kata st.žáci
    1.místo skupinová kata žáci
    2.místo kumite st.žáci do 40 kg
  Tomáš Hodáň 1.místo skupinová kata žáci
  Tomáš Kratochvíl 1.místo kumite st.žáci nad 55 kg
  David Rousek 3.místo kata st.žáci
    3.místo kumite st.žáci do 55 kg
  Miroslava Landová 2.místo kata st.žákyně
    3.místo kumite st.žákyně do 50 kg
  Monika Vaňurová 3.místo kata st.žákyně
    1.místo skupinová kata žákyně
  Ivana Drahorádová 1.místo skupinová kata žákyně
  Blanka Stanislavová 1.místo skupinová kata žákyně
  Jana Šalanská 1.místo skupinová kata ženy
    1.místo kata st.žákyně
  Markéta Leierová 3.místo kumite st.žákyně do 50 kg
    1.místo skupinová kata ženy
  Veronika Leierová 1.místo skupinová kata ženy
    2.místo kata dorostenky
  Vojtěch Špetlák 3.místo kumite muži do 80 kg
     
  Vánoční cena Mladé Boleslavi 30.11.2002  
     
  Umístění:  
  Lukáš Hodáň 3.místo kata ml.žáci
  Lucie Zemanová 3.místo kata ml.žákyně
  Michael Landa 2.místo kumite ml.žáci do 35 kg
    3.místo skupinová kata žáci
  Tomáš Hodáň 3.místo skupinová kata žáci
  Tomáš Neubert 3.místo skupinová kata žáci
  Veronika Leierová 2.místo skupinová kata dorostenky
  Jana Šalanská 2.místo skupinová kata dorostenky
  Markéta Leierová 2.místo skupinová kata dorostenky
     
  Mistrovství České Republiky 14.-15.12.2002  
     
  Umístění:  
  Michael Landa 4.místo kumite ml.žáci do 30kg
  Veronika Leierová 4.místo kumite dorostenky do 50kg
    3.místo skupinová kata dorostenky
  Jana Šalanská 3.místo skupinová kata dorostenky
  Markéta Leierová 3.místo skupinová kata dorostenky

 
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 800x600 a vyšší, střední velikost internet explorer (možnosti složky IE), v případě potíží rádi uvítáme Vaše připomínky a návrhy.            webmaster : M.Křížek

 

Scripty - http://scripty.hyperlink.cz