Úvodní strana

 TOPlist

  Informace klubu
O nás.....
 Z historie
Názvosloví
Kata
Zkušební řád ČSKe

Trénování

Kde nás najdete
Naši trenéři
Kontakty
Nábor

Soutěže karate

Výsledky SK
TOP úspěchy
Kalendář akcí

Akce pořádané SK

Soustředění
Letní kemp
Klubová soutěž
Naši nejlepší

Fotogalerie

 

Sponzor

 

Návštěvní kniha

  

Sponzor

Vedení sportovního klubu děkuje všem, kteří pomáhají a zajišťují naši činnost. Jedná se především  o  finanční  podporu od MŠMT,  Krajského úřadu Středočeského kraje, Města  Čelákovice  a  DDM Neratovice.  Dále se jedná o ZŠ Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice, ZŠ J.A.Komenského Čelákovice, institut MILLS Čelákovice a TJ Sokol Kostelec nad Labem, kteří zabezpečují prostory pro cvičení.

Klademe si tedy otázku „Trápí nás vůbec něco ?“  Snad jen malý zájem sponzorů z řad podnikatelských subjektů, podílet se byť i malou měrou na chodu sportovního klubu. Dnes při všeobecném nedostatku financí  je platba od  jednoho  člena (tzv. členský příspěvek) na té nejnižší hranici. Je nutno ji rozdělovat  na pronájem prostorů pro trénování, nákupy cvičebního nářadí atd. Při všech těchto aktivitách je to opravdu velmi nesnadné. Proto každý i sebemenší příspěvek je vždy vítán.

 

 

 

Celakovice znak

Město Čelákovice

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/66/Neratovice_znak.png

Město Neratovice

 

znak obce Kostelec nad Labem 

Město Kostelec nad Labem

 

 

 

 

 

 

 
Stránky jsou optimalizovány na rozlišení 800x600 a vyšší, střední velikost internet explorer (možnosti složky IE), v případě potíží rádi uvítáme Vaše připomínky a návrhy.            webmaster : M.Křížek

 

Scripty - http://scripty.hyperlink.cz